image توسعه جوهر کریستال مایع تغییر رنگ که با فناوری چاپ سه بعدی سازگار image چاپگر سه بعدی مواد غذایی

سیستم کنترل آب Youtuberوچاپ سه بعدی

سیستم کنترل آب Youtuberوچاپ سه بعدی: خالق الگوهای رفتاری چاپ سه بعدی که خود را معرفی می کند ، یک وسیله منحصر به فرد آب را برای تحویل بی دردسر تنقلات و نوشیدنی های خوشمزه به استخرها ایجاد کرده است.

با نام مستعار “Bevvy Boat” ، ربات تحویل آبهای electrosync بر اساس “بدنه” چاپ شده با PLA 3D ، با سیستم صوتی ، توپ آب ، نگهدارنده گاز و نوشیدنی ساخته شده است. سیستم کنترل آب Youtuber که با کنترل از راه دور هدایت می شود ، به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به خروج از استخر ، برای لذت بردن از میان وعده حرکت کنند ، در حالی که زمینه ای ایده آل برای برخی از خوش طعم های خوش طعم در زیر نور خورشید فراهم می کند.

طراحی بر روی Excalibur

هنگام جستجوی لوازم جانبی سرگرم کننده و جدید استخر تابستانی ، electrosync اخیراً با Excalibur روبرو شد ، نه شمشیر افسانه ای پادشاه آرتور ، بلکه یک نوشیدنی نوآورانه کنترل از راه دور شناور است. با این حال ، در حالی که یوتوبر تصور می کرد که مالکیت آن بسیار خوب است ، سازنده محصول مدت زیادی است که فعالیت خود را از دست داده است ، بنابراین آنها دیگر در دسترس نیستند و این دستگاه تا 236 دلار در بازار دست دوم فهرست شده است.

در نتیجه ، electrosync تصمیم گرفت یک دستگاه تحویل میان وعده با الهام از Excalibur را طراحی کند ، که چند نسخه اصلی را در خود جای داده است. مانند Excalibur ، “پیشخدمت استخر” Youtuber از راننده های بدون برس تغذیه می کند ، اما در دستگاه او ، موتور ، پایه و بدنه همه زیر خط آب قرار دارند ، بنابراین تنها قسمتهایی که از بدنه آن عبور می کنند مربوط به سیم کشی است.

سیستم کنترل آب Youtuberوچاپ سه بعدی

electrosync برای اینکه بتواند دستگاه خود را در برخی موارد دیگر با مضمون دریایی مجهز کند ، دارای حالت “دزدان دریایی” است ، از جمله مینی پرچم و دوربین برای شلیک توپ آب به صورت اول شخص ، و همچنین یک سیستم صوتی مبتنی بر MP3. برای ضرب و شتم آهنگ در مهمانی های استخر ، که به طرزی بلند پروازانه و بازیگوشانه تر از نسخه اصلی ختم شد.

چاپ سه بعدی نوشیدنی RC شناور

با طراحی قطعات قایق Bevvy Boat با استفاده از DesignSpark Mechanical ، electrosync با استفاده از یک چاپگر سه بعدی Creality CR-10 پایه خود را در چهار قسمت ایجاد کرد ، ابتدا آنها را از PLA تولید کرد ، سپس آنها را با روکش پلی استر ضد آب کرد. هنگامی که Youtuber این قطعات را به هم متصل کرد ، آنها را از طریق تکیه گاه هایی که در موقعیت پیچ خورده قرار گرفته بود ، قبل از اینکه سیم را از طریق پایه به پروانه های ربات تغذیه کند ، در محل خود نگه داشت.

پس از چسباندن پروانه های Bevvy Boat ، electrosync از سیستم های Creality’s Ender 3 Pro و ld-002r برای تولید قطعات کوچکتر و با جزئیات ربات استفاده کرد ، اما هنگامی که او این قطعات را برای چسباندن ESC خود به کار گرفت ، قسمت سوخته شد. این امر Youtuber را مجبور به استفاده از ESC های خنک کننده با آب کرد ، که ثابت کرد قادر است نیرو های ربات را تقویت کند ، همچنین گیرنده و باتری آن برای کنترل و توپ آن.

برای فراهم آوردن قابلیت شلیک اول شخص به ملوانان قایق Bevvy ، electrosync از همان باتری برای تغذیه دوربین 2.1 میلی متری 5MP 2.1 میلی متری روی عرشه و همچنین دستگاه پخش MP3 خود استفاده کرد ، در حالی که یک تنظیم کننده ولتاژ را برای جلوگیری از سکسکه بیشتر نصب می کند.

هنگامی که قایق او کامل شد ، Youtuber سرانجام از یک فرستنده برای اتصال با گیرنده خود استفاده کرد و به او این امکان را داد تا دستورات رانندگی را برای هدایت حرکت خود صادر کند و پخش کننده MP3 ، توپ و میله پرچم خود را از طریق سوئیچ ها مستقر کند. با توجه به نظرات electrosync در موضوع اخیر Reddit ، استفاده از این رویکرد به او اجازه داد دستگاه خود را بدون نیاز به کد نویسی زمان بر بسازد.

electrosync توضیح داد: “این ساختار مستقیماً RC است – بدون میکروکنترلر یا کد.” “فرستنده هر یک از کانال های گیرنده را کنترل می کند. سپس ESC ها از طریق چوب کار می کنند. توپ آب ، پخش کننده MP3 و تیر پرچم توسط سوئیچ های کنترل گیرنده نصب شده در بدنه کنترل می شوند که از طریق سوئیچ ها کار می کنند. “

در نهایت ، یوتوبر می گوید که از نحوه ظاهر شدن همراه مهمانی در استخر بسیار خوشحال است ، اما افزود که اگر بار آن به درستی متعادل نشود ، “کمی وحشی می شود”. بنابراین او متعهد شده است که در آینده طرح Bevvy Boat را “اصلاح” کرده و فایلهای STL حاصله را در دسترس عموم قرار دهد ، مشروط بر اینکه “به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرد”.

سیستم کنترل آب Youtuber

داستانهای موفقیت سازنده

تنها در ماه گذشته ، انجمن سازندگان چاپ سه بعدی به نشان دادن توانایی خود در عبور از محدودیت های دستیابی به یک دستگاه رومیزی ادامه داده اند. به عنوان مثال ، یوتیوبر فناوری Integza ، اخیراً موفق شد یک طرح آزمایشی نازی را به یک موتور موشکی پرینت سه بعدی تبدیل کند ، که بعداً آن را در حیاط خلوت خود آزمایش کرد.

یوتیوب های گیمینگ همچنین اخیراً موفق به کشف برنامه های کاربردی منحصر به فرد برای چاپ سه بعدی شده اند و در اوایل ماه جاری ، آکاکی کوومری دریافت که وی می تواند یک پیوست جوی استیک جدید برای Xbox Series X/S ایجاد کند. این دستگاه که برای نصب بر روی کنترلر ایکس باکس طراحی شده است ، هنگام پخش سیم کارت های مربوطه به عنوان یک چوب پرواز کاملاً کاربردی عمل می کند.

به طور مشابه ، بازی Youtuber Handheld Obsession سه بعدی یک نسخه کامل از سیستم Steam Deck Valve را چاپ کرده است. سازنده محتوا از دستگاه خود برای به اشتراک گذاشتن برخی نگرانی های اولیه خود در مورد ارگونومی کنسول در کانال خود استفاده کرد ، اما در نهایت به این نتیجه رسید که “بسیار بهتر از آنچه او پیش بینی می کرد” وجود داشت.

Summary
Review Date
Reviewed Item
سیستم کنترل آب Youtuberوچاپ سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ