image طرح برگزیده ی مسابقات سه بعدی در صنعت طلا و جواهر image HP قصد دارد چاپ رنگی کم هزینه ای را عرضه کند

دوچرخه ی برقی Volkswagen

دوچرخه ی برقی Volkswagen

Volkswagen 3Dنسخه 23.5K Kinazo ENDURO e1 دوچرخه برقی را در اسلواکی چاپ می کند.

شرکت Kinazo Design، در اسلواکی ، با کمک شرکت Volskwagen دوچرخه برقی را چاپ کرد. وسیله نقلیه دوچرخه ای که در چاپگر سه بعدی Laser X Line 2000R چاپ شده است، با قیمت20000یورو (23500 دلار) به فروش میرسد.در ادامه این بخش خبری قصد داریم تا شما را با دوچرخه ی برقی Volkswagen آشنا کنیم و مشخصات فنی آن را بیان کنیم.

ما قبلا می دانستیم که Volkswagen غول آلمانی گاهی اوقات در چاپ سه بعدی حاظر است مثل چاپ لوازم یدکی برای اتومبیل ها. اما شما احتمالا انتظار ندارید که خودروساز با استفاده از قابلیت های تولید افزودنی خود برای ساخت دوچرخه سواری کار کند.

با این حال این دقیقا همان چیزی است که با Kinazo ENDURO e1، یک دوچرخه الکتریکی جدید طراحی شده و تولید شده توسط شرکت اسکانیائی Kinazo Design انجام شده است و رقابت می کند.

مطمئنا این یک خودرو VW نیست، اما شرکت خودرو آلمانی با طراحان اسلواکی مشغول به کار ساخت دوچرخه چاپی قابل توجه سه بعدی بود که قیمت آن 20000یورو (23500 دلار)باشد. این در واقع خیلی بیشتر از بسیاری از خودروهای VW است، اما Kinazo فکر می کند که ارزشش را دارد.
Patrik Paul می گوید: “مزیت چاپ سه بعدی نهفته در این واقعیت است که هر قطعه می تواند اصلی باشد.”

با وزن 20 کیلوگرمی، Kinazo e1 توسط یک سیستم eDrive کارآمد و دارای انواع اختیاری از موتورهای BROSE 250 وات متوسط می باشد: Pedelec (تا 25 کیلومتر / ساعت) یا S-Pedelec (تا 45 کیلومتر / ساعت)، پشتیبانی شده توسط باتری های BMZ با ظرفیت 500-650 وات. عملکردهای الکترونیک دوچرخه توسط یک برنامه تلفن همراه کنترل می شود.

کینازو می گوید: “ما می خواستیم چیزهایی را از این دنیا بسازیم.” “یک دوچرخه الکترونیکی، یک دوچرخه با یک باتری و موتور مجتمع، هر کسی در نگاه اول به عشق می افتد. هر چیزی مثل وزن و سبک، برای سفر مورد نیاز مشتری، سفارشی می شود. “

سفارشی سازی در آینده

این سفارشی سازی توسط چاپگر سه بعدی Concept Laser X Line 2000R توسط Volkswagen اسلواکی فعال شده است که به نظر می رسد بزرگترین سیستم افزودنی فلزات پودری در جهان است (ادعایی که اخیرا توسط XDM 3D Printing Technology در چین مورد بحث قرار گرفته است).

چاپگر X Line 2000R SLM 3D دارای دو لیزر 1 کیلو وات می باشد، میزان ساخت آن نزدیک به 120 سانتی متر در ساعت است و به طور پشته ای (برای حداقل دو قطعه چاپی فلزی) مساحت 800 × 400 × 500 میلی متر است. این قدرت چاپ اجازه می دهد تا کارکنان در فولکس واگن اسلواکی برای اجرای پروژه های مختلف خودرو سازی منگنز در خودروهای خود از چاپ سه بعدی استفاده کنند.

اما چاپگر مفهومی لیزری مرسدس بنز نیز با توجه به نیازهای Kinazo Design برای Kinazo e1 مطابقت داشت، و این دو شرکت را برای پیوستن به نیروهای ویژه برای این پروژه خاص، متقاعد کرد.

طبق گفته Kinazo، چاپ سه بعدی قطعات آلومینیومی جدید e-bike نیاز به جوشکاری را کاهش داده و حتی باتری را به قاب فلزی متصل می کند.
“تکنولوژی چاپ نوآورانه سه بعدی، وزن فعال، هندسه و پارامترهای فنی مختلف را با زمان و هزینه قابل ملاحظه کاهش می دهد و هیچ تاخیر تولیدی طولانی را بهینه نمی کند.”

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی