image چاپگر سرامیکی بزرگ image تولید مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی از متان

پرینت سه بعدی قرص برای کودکان

پرینت سه بعدی قرص برای کودکان

شرکت FabRx واقع در لندن یک kickstarter را برای سرمایه گذاری در یک راه جدید برای تولید دارو برای کودکان تاسیس کرده است. برای انجام این کار، fabrx ادغام یک چاپگر سه بعدی magic candy factory را در آماده سازی داروها در دوزهای دقیق انجام داد. این پروژه ممکن است در نگاه اول بی اهمیت باشد اما می تواند راه بسیار خوبی برای متقاعد کردن کودکان بیمار به مصرف داروهای خود باشد. در بخش خبری امروز موضوع پرینت سه بعدی قرص برای کودکان را بررسی خواهیم نمود؛ با Xprinter3d همراه باشید.

اشکال سرگرم کننده قرص برای کودکان!

در اصل چیزی شبیه آبنبات تولید می کند، این چاپگر می تواند تمام انواع شکل های سرگرم کننده را چاپ کند. همچنین می تواند دارو را به قرص ها، کپسول ها و داروهای گیاهی تبدیل کند. alvaro goyanes می گوید: ما می خواهیم از چاپ سه بعدی برای تغییر ساختار داروها و دسترسی بهتر به داروها، مخصوصا برای کودکان استفاده کنیم.

این شرکت با هدف افزایش 67.500 دلاری برای این کمپین از 6 دسامبر پرینترها را به فروش می رساند. آنها همچنین اظهار داشتند که چاپگرهای تولیدی پزشکی تقریبا 10.500 دلار هزینه دارند. این شرکت در حال برنامه ریزی برای راه اندازی محصول برای اوایل سال 2019 است، قیمت چاپگر در حدود 26.320 دلار است. پاداش دیگر برای وعده ها شامل کپسول های چاپ شده 3d می باشد.

تا کنون کارشان با چاپگر توسط fda تایید شده است. این اولین باری نیست که شرکت در تطبیق ماشین آلات برای اهداف پزشکی فعالیت داشته است. تا چند ماه پیش fabrx یک چاپگر 3d sintratec sls برای ساخت قرص های شخصی بود. آنها این گونه سازگاری را با تخصص خاص شرکت انجام داده اند. این تعجب آور نیست که با توجه به آن است که توسط محققان در کالج لندن تاسیس شد.

مناطق مختلف تحقیقات پزشکی با استفاده از چاپ سه بعدی در حال رشد هستند. در آزمایشگاه های microfluidics انواع برنامه های کاربردی برای اطمینان از سلامت بهتر وجود دارد.

چاپگر جدید fabrx یکی دیگر از گزینه های عالی برای یک زمینه سریع در حال ظهور است. با این حال fabrx ممکن است شرکت تولید چاپگر تجاری در دسترس برای تولید دارو باشد.

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ