image فرآیند شخصی سازی محصولات image بانک اطلاعاتی خصوصیات فیلامنت ها

سوئیچینگ موبایل و نینتندو با 3Dprinter

سوئیچینگ موبایل و نینتندو با 3Dprinter

این نسخه چاپی Joy Con Grip است که به شما اجازه می دهد همزمان گوشی های هوشمند خود و Nintendo Switch را مدیریت کنید.!!
سوئیچ نینتندو بسیار موفقیت آمیز بوده است، اولین بار در ماه مارس به بازار عرضه شد و با وجود سیستم چت آنلاین خود را در غالب موضوعی محبوب قرار داد. کاربران خلاق در سراسر اینترنت، با انواع modding و tinkering میتوانند خلاقیت های خود را شکوفا کنند. به این ترتیب، برخی از کارهای رنگی که ما دیده ایم، بسیار چشمگیر هستند، اما نوآوری هیجان انگیز برای درک چشم ما به زودی تحت عنوان یک لوازم جدید چاپ شده توسط چاپگرهای سه بعدی توسط Nathan Becker که تهیه کننده Thingiverse است قرار می گیرد.در ادامه و در این بخش همراه ما باشید تا در مورد سوئیچینگ موبایل و نینتندو با 3Dprinter برای شما بیشتر بگوییم.

نه تنها دستگاه چاپی سه بعدی ، بلکه علاوه بر ایده ی هوشمندانه Becker ، میتوان سوئیچ را با گوشی هوشمند معمولی خود سازگار کند و به طور موثر سوئیچ بازی را فراتر از آن چه که نینتندو هرگز فکر نمی کرد، افزایش دهد. با توجه به لژیون رو به رشد خود از طرفداران، ابزار چاپ سه بعدی Becker باعث می شود کل setup بی نهایت مفید تر شود.

این تکنولوژی می تواند برای تماشای جریان در حالی که در صفحه بارگیری استفاده می شود، داشتن یک نقشه بازی باز، دسترسی به برنامه نینتندو سوئیچ آنلاین، و خیلی بیشتراستفاده شود، Becker از لوازم جانبی چند منظوره خود می گوید. با برخی از تنظیمات جزئی، دستگاه چاپی سه بعدی را می توان به طیف گسترده ای از گوشی های استاندارد ، از جمله آیفون X، آیفون 6، آیفون 6S، آیفون 7، آیفون 7+، پیکسل 2 XL، توجه داشته باشید 8، و galaxy S8 + Becker که توسط نام کاربری Puglife Thingiverse می رود، از دیگران دعوت کرده است تا ریمیکس های خود را با انواع مختلف تلفن های خود اضافه کنند و می گوید که خوشحال خواهد شد که انواع گوشی های بیشتری را به درخواست خود اضافه کند.

با استفاده از فیوژن 360، دستگاه شارژ تلفن همراه سوئیچ نینتندو Becker حدود 10 ساعت برای چاپ با استفاده از لایه های 1. همه چیز را در 160 X 14.3 X 101 میلی متر درست میکند. بکر می گوید که از زمانی که چاپگرهای سه بعدی می توانند در تحریم ها متفاوت باشند، ممکن است برای چاپ آن در خانه نیاز به ویرایش تنظیمات برشگر خود را داشته باشد، تنظیم آن کمی بزرگتر یا کوچکتر باشد تا دقیقا درست باشد. در مورد Becker ، او برای استفاده از یک کالیپر دیجیتال برای به دست آوردن اندازه دقیق اجزاء تصمیم گرفت.

Becker اعتبار این تلفن همراه را به عنوان منبع اصلی الهام خود به حساب می آورد. با این حال، Becker در کنار لوازم جانبی خود، به عنوان راهی برای تکمیل سیستم چت نینتندو و تسهیل درگیری آنلاین بهتر عمل می کند

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی