image آمار فیلامنت پرینترهای سه بعدی در ژوئن 2015 image پرینتر سه بعدی دامپزشکی (ساخت دست سگ)

ساخت یک سوپر خودرو توسط چاپگر سه بعدی

ساخت یک سوپر خودرو توسط چاپگر سه بعدی

کوین زینگه مدیر عامل شرکت مایکروفاکترویز اقدام به طراحی و ساخت یک سوپر خودرو به وسیله چاپگر سه بعدی کرده است که بسیار سازگار با محیط زیست و کم آلاینده است. زینگه در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک انقلاب در صنعت خودروسازی است. طبیعتا ساخت یک سوپر خودرو توسط چاپگر سه بعدی چیزی نیست که هر روز بتوانیم درباره آن بشونیم!

ساخت خودرو پرینتر سه بعدی

مواد بکار برده شده در خودرو ساخت مایکروفاکترویز

این خودرو توسط آلومینیوم ساخته شده و برای ساخت قالب بیرونی آن از ماده کربن استفاده شده است. زینگه بهینه سازی فرآیند تولید و نیاز به فضای کمتر برای تولید یک خودرو را مهمترین هدف خود می داند، زیرا برای ساختن یک خودرو نیاز به یک محیط بزرگ و داشتن دستگاه های گران قیمت است.

این خودروی طراحی شده یک خودرو سوپر اسپرت و سازگار با محیط زیست است مواد وانرژی را به طور چشمگیری کاهش داده ونسبت به خودروهای مشابه  10 درصد وزن آن کمتر است اما استحکام بالاتری نسبت به آن ها دارد. این خودرو 1400 پوند وزن دارد و قدرت آن 700 اسب بخار است. همچنین شتاب 0 تا 60 مایل بر ساعت آن 2.2 ثانیه است و از گاز طبیعی فشرده و بنزین تغذیه می شود. زینگه امیدوار است که بتواند به تولید انبوه این ماشین در سال برسد و به بازار جهانی راه پیدا کند.

خلاصه مقاله
ساخت یک سوپر خودرو توسط چاپگر سه بعدی
نام مقاله
ساخت یک سوپر خودرو توسط چاپگر سه بعدی
توضیح
کوین زینگه مدیر عامل شرکت مایکروفاکترویز اقدام به طراحی و ساخت یک سوپر خودرو به وسیله چاپگر سه بعدی کرده است که بسیار سازگار با محیط زیست و کم آلاینده است. زینگه در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک انقلاب در صنعت خودروسازی است. این خودرو توسط آلومینیوم ساخته شده و برای ساخت قالب بیرونی آن از ماده کربن استفاده شده است.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ