image آداپتورچاپ سه بعدی-آندوسکوپی image صنعت چاپ سه بعدی

شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی

شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی

شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی: شرکت تولید دیجیتال Voxel8 مستقر در بوستون فاش کرده است که این مجموعه به صورت کفی های چاپ سه بعدی برای مجموعه کفش های طراح آینده Hush Puppies تنظیم شده است.

Hush Puppies با ادغام شبکه های ساخته شده افزودنی Voxel8 در جدیدترین کفش های خود ، قصد دارد تا از دوام و قابلیت جذب پیشرفته تری برای آنها برخوردار شود. تغییر روی چاپ سه بعدی همچنین می تواند تولید کننده کفش را قادر سازد که ابزار پیچیده ای را رها کند ، جریان کار تولید خود را ساده کند و در نهایت زمان عرضه محصولات خود را به بازار تسریع کند.

تراویس بوزبی ، CTO و بنیانگذار Voxel8 ، گفت: “فناوری پایدار و مقیاس پذیر ما ، چگونگی تولید و تولید کفش را با زمانهای چرخه طراحی کوتاه تر و تولید بدون ابزار تغییر می دهد.” “تولید دیجیتال مبتنی بر نرم افزار ما دریچه ای برای طراحی مقرون به صرفه و سفارشی در آینده باز می کند.

شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی
شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی

نمونه کارها چاپ سه بعدی Voxel8

از آنجایی که Voxel8 در سال 2014 توسط تیمی از مهندسان دانشگاه هاروارد تاسیس شد ، خود را به عنوان توسعه دهنده سیستم های تولید مواد افزودنی ، نرم افزار و مواد معرفی کرد. در سال 2015 ، این شرکت اولین دستگاه خود را با Voxel8 Developers Kit ، یک چاپگر الکترونیکی سه بعدی با قابلیت رسوب PLA و جوهر نقره رسانا به طور همزمان ، راه اندازی کرد.

در کنار سیستم اختصاصی خود ، Voxel8 همچنین یک نرم افزار همراه با ابزار “Project Wire” را منتشر کرد که به کاربران امکان می دهد قبل از “کشیدن و انداختن” قطعات مانند LED ، تراشه ها و مقاومت ها در زمان واقعی ، با استفاده از دستگاهی که قادر به مکث و از سرگیری برای تنظیمات است.

قابلیت های انعطاف پذیر تولید چند ماده ای این سیستم ، برنامه های مختلفی را برای آن فراهم کرده است ، از لوازم الکترونیکی یک تکه تا تولید منسوجات و کفش های سفارشی. در مورد مورد دوم ، Voxel8 موافقت خود را با چاپ 3D لوازم جانبی مد سطح بالا برای مارك طراح ایتالیایی Eddy Ricami اعلام كرد ، همین اواخر مارس 2021.

از آن زمان نصب دستگاه ActiveLab در تأسیسات Montecosaro به Eddy Ricami این امکان را داده است که کفش و سایر پوشاک خود را سفارشی کند ، در حالی که هزینه های کلی و زمان سربازی آنها کاهش می یابد. به دنبال استفاده موفقیت آمیز از طراح ، به نظر می رسد که Hush Puppies اکنون نیز به عنوان وسیله ای برای بهینه سازی خواص جذب شوک در جدیدترین کفش های خود ، از فناوری Voxel8 بهره گرفته است.

ساخت کفش های مد روز

Hush Puppies از طریق همکاری با Voxel8 ، یک خط کفش جدید ابتکاری ایجاد کرده است که می گوید “راحتی و سبک را به مشتریان وفادار خود ارائه می دهد.” برای دستیابی به این هدف ، شرکت ها تلاش کرده اند تا خصوصیات درزهای مشبک Voxel8 را تنظیم کنند و کفی هایی تولید کنند که “راحتی بالا” و “خوش بینی پایدار” را در اختیار کاربران قرار دهد.

در طی تولید اولیه ، شرکت ها هیچ تغییری در کیفیت بالشتک کفی ها پس از 100000 چرخه مشاهده نکرده اند و چهار برابر تغییر ضخامت کمتر از کفهای سنتی است. علاوه بر این ، با توجه به اینکه فناوری Voxel8 نیاز به ابزار را کاملاً نفی می کند ، ذاتاً مقیاس پذیرتر از فرآیندهای معمولی است و به طور بالقوه به Hush Puppies اجازه می دهد تا زمانهای چرخه طراحی خود را در آینده کوتاه کند.

Voxel8 در حال حرکت به جلو ، قصد دارد تولیدات خود را در تاسیسات Somerville MA افزایش دهد و ظرفیت خود را در آسیا گسترش دهد تا با تولید کفش های بهینه شده چاپ سه بعدی Hush Puppies در سال 2022 وارد بازار شود.

کیت پینگهام ، معاون اصلی و جنرال موتورز از توله سگ های هوش ، اضافه کرد: “توله سگهای Hush خوشحال هستند که با همکاری Voxel8 می توانند به تاریخچه ابتکارات راحتی ما کمک کنند.” “نام تجاری 60+ سال پیش اختراع شد ، و ما متعهد هستیم که رویکردی نو و ابتکاری را در برند ایجاد کنیم زیرا در 60 سال آینده به دنبال” اختراع مجدد گاه به گاه “هستیم.

کفش های چاپ سه بعدی
کفش های چاپ سه بعدی

کفش طراح چاپ سه بعدی

تولید کفش به یکی از محبوب ترین برنامه های چاپ سه بعدی طی 5-10 سال اخیر تبدیل شده است و این فناوری به طور فزاینده ای تصور برخی از بزرگترین مارک های جهان را جلب کرده است. به عنوان مثال ، آدیداس به طور مداوم با Carbon برای توسعه طرح های جدید مربی چاپ 3D همکاری کرده است و اخیراً کفش های دویدن 4DFWD به روز شده خود را که قرار است در بازی های المپیک 2020 توکیو به نمایش درآید ، به بازار عرضه کرد.

در گذشته ، آدیداس همچنین با طراحانی مانند استلا مک کارتنی و یوهجی یاماموتو همکاری کرده است تا با استفاده از فناوری “Futurecraft 4D” تکرارهای جدید کفش را توسعه دهد. با همکاری اولی ، آدیداس توانسته است یک کفش کتانی شبیه جوراب ایجاد کند که به طور خاص برای استفاده زنان طراحی شده است ، به نام ‘AlphaEdge 4D silhouette.’

در همان زمان ، برند جدید لباس ورزشی New Balance تصمیم گرفت برخی از خطوط کفش کلاسیک خود را از طریق همکاری با سازنده چاپگر 3D Formlabs نوسازی کند. New Balance با استفاده از پلتفرم TripleCell این شرکت ، هم وزن و هم ویژگی های بالشتک کفش های 990 Sport و FuelCell Echo خود را بهینه کرده است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ