فروش پرینتر سه بعدی UMBRIEL Z1


پرینتر سه بعدی UMBRIEL Z1

پرینتری پیشرفته و اقتصادی

این پرینتر سه بعدی به شما میتواند این امکان را بدهد که تمامی قطعات سه بعدی خود را با بهترین کیفیت چاپ نمایید و از کیفیت پرینتر سه بعدی خود در دراز مدت نیز اطمینان حاصل نمایید.

پرینتر سه بعدی UMBRIEL Z1 با بدنه ای مهندسی شده ی پلکسی نمونه ای کامل از پرینتر مستحکم صنعتی میباشد که با تکنولوژی پیشرفته خود توانسته است پاسخگوی تمامی مشتریان در تمامی عرصه ها باشد.

در صورت اینکه پرینتر سه بعدی اقتصادی ، با کیفیت ، مستحکم و با قابلیت چاپ تمامی افکار خود را میخواهیدپرینتر سه بعدی UMBRIEL Z1 بهترین انتخاب شما میباشد.

مکانیک پرینتر سه بعدی umbriel Z1 به صورت ریل و واگن پیاده سازی شده است که همین امر تاثیر بسیار زیادی در کیفیت قطعات ساخته شده توسط این پرینتر را دارد و همچنین سرعت ساخت این پرینتر را تا 3 برابر به نسبت چاپگر های سه بعدی معمولی افزایش میدهد. این مکانیزم خاص با نام H-BELT و یا H-BOT در این صنعت شناخته میشود که در حال حاضر پیشرفته ترین و بهترین تکنولوژی در ساخت مکانیک دستگاه های چاپگر سه بعدی است.

خدمات پس از فروش این پرینتر به صورت بدون قید و شرط بوده و یکسال کامل را شامل میشود رسالت تیم ایکس پرینتر سه بعدی هم به گونه ای است که بعد از فروش خدمات به صورت حرفه ای به مشتریان ارایه شود تا بتوانیم سهم بزرگی را در بازار پرینتر سه بعدی داشته باشد