فروش پرینتر سه بعدی UMBRIEL 450X


پرینتر سه بعدی UMBRIEL 450X

پرینتری بزرگ با قابلیتهای بزرگتر

این پرینتر سه بعدی به شما میتواند این امکان را بدهد که تمامی قطعات سه بعدی خود را با بهترین کیفیت چاپ نمایید و از کیفیت پرینتر سه بعدی خود در دراز مدت نیز اطمینان حاصل نمایید.
پرینتر سه بعدی UMBRIEL 450X با بدنه ای تمام فلزی و خم کاری شده نمونه ای کامل از پرینتر مستحکم صنعتی میباشد که با تکنولوژی پیشرفته خود توانسته است پاسخگوی تمامی مشتریان در تمامی عرصه ها باشد.
در صورت اینکه پرینتر سه بعدی ابعاد بالا ، با کیفیت ، مستحکم و با قابلیت چاپ تمامی افکار خود را میخواهید پرینتر سه بعدی UMBRIEL 450X بهترین انتخاب شما میباشد.
مکانیک پرینتر سه بعدی umbriel 450x به صورت ریل و واگن پیاده سازی شده است که همین امر تاثیر بسیار زیادی در کیفیت قطعات ساخته شده توسط این پرینتر را دارد و همچنین سرعت ساخت این پرینتر را تا 3 برابر به نسبت چاپگر های سه بعدی معمولی افزایش میدهد. این مکانیزم خاص با نام H-BELT و یا H-BOT در این صنعت شناخته میشود که در حال حاضر پیشرفته ترین و بهترین تکنولوژی در ساخت مکانیک دستگاه های چاپگر سه بعدی است.
خدمات پس از فروش این پرینتر به صورت بدون قید و شرط بوده و یکسال کامل را شامل میشود رسالت تیم ایکس پرینتر سه بعدی هم به گونه ای است که بعد از فروش خدمات به صورت حرفه ای به مشتریان ارایه شود تا بتوانیم سهم بزرگی را در بازار پرینتر سه بعدی داشته باشد