image کارآفرینی نوجوانان با پرینترهای سه بعدی image ارتودنسی با پرینتر سه بعدی

همکاری Robo و Colorfabb

همکاری Robo و Colorfabb

Robo و colorfabb برای توسعه ی بین المللی مواد چاپی جدید شریک شدند. شرکت چاپگر سان دیهو 3d با همکاری شرکت color fabb متخصص رشته های نوری هلند برای توزیع نمایندگی فروش شرکت روبو همکاری کرده است.

Color fabb همچنین رشته های ویژه برای روبو را توسعه می دهد. سازندگان در اروپا به زودی یک گزینه ی جدید چاپگر 3d را در نظر خواهند گرفت، به عنوان شرکت افزایشی کالینونیا روبو اعلام کرده است که گسترش آن در هلند، بلژیک و منطقه لوکزامبورگ است. در ادامه مقاله خبری امروز بیشتر درباره همکاری Robo و Colorfabb صحبت خواهیم کرد. با پرینتر سه بعدی Xprinter3d همراه باشید.

همکاری Robo و colorfabb

Colorfabb و گسترش همکاری با Robo

این گسترش به لطف مشارکت با color fabb متخصص رشته هلندی است که به توزیع اوروپایی robo کمک می کند و رشته های ویژه ای برای شرکت سان دیگو ارایه می دهد. نمایندگان برای هر دو شرکت رضایت خود را از این معامله ابراز کرده اند که رد پای جهانی و حفظ تولید جدید را برای هریک از آنها مشاهده خواهد کرد.

رایان نگرودی: ما مدت ها تحسین کرده ایم که چگونه رویود و تیمش در color fabb یک برند برتر را در بخش چاپ رو میزی 3d ساخته اند و به طور مداوم نوآوری محصولات رشته ای خود را برای برآورده ساختن نیازهای روز افزون کاربران برای مواد پیچیده تر ارایه می دهند. Legudi ادامه داد: این یک اعتبار عظیم برای شرکت ما و پرینترهای ما است؛ زیرا Colorfabb تا به امروز آزمایشات پرینترهای ما را به پایان رسانده است. با استفاده از پهنای باند

قرارداد Colorfabb با Robo چگونه است؟

توزیع جهانی که به 60 کشور گسترش می یابد؛ Colorfabb توانایی استفاده از محصولات robo را به مشتری خود در حال حاضر دارد. این قرار داد همچنین شرکت چاپگر لگودی را که فیلیپس حرفه ای درجه رنگ را به مشتریان موجود خود عرضه می کند؛ به دنبال استراژدی خود برای گسترش عمیق تر به بخش های آینده و حرفه ای می گذارد.

روبو در حال حاضر طیف وسیعی از رشته های چاپ 3d را شامل می شود که شامل pla, abs و محصولات تخصصی است , اما می گوید توسعه طیف رشته های آن برای یک زمان “ اولویت استراتژیک “ مهم بوده است.

روود rouleaux بنیانگذار color fabb، احساسات legudi را تکرار کرد: “در color fabb ما در طول شش سال گذشته آزمایشات بسیاری را از پرینترهای رو میزی را تجربه کرده ایم و تجربه و دانش ارزشمندی را در طول راه ایجاد کرده ایم.” در اوایل سال جاری ما با تیم robo3d شروع به کار کردیم و با توجه به سطح حرفه ای بودن و فداکاری که robo3d در خط جدید چاپگرهای دسکتاپ 3d سرمایه گذاری می کند، تحت تاثیر قرار گرفته است.

پرینترهای تست شده Colorfabb

تیم color fabb می گوید که در حال حاضر پرینترهای robo c2 و r23d را با رشته های مختلف رنگی fabb تست کرده و تنظیمات چاپی مناسب را در طول مسیر انجام داده است. پس از چند ماه آزمایش ما هیجان زده می شویم که یک همکاری دو طرفه با robo 3d را ارایه دهیم که color fabb را قادر می سازد تا با استفاده از نام تجاری بسیار پیشرفته، چشم انداز چاپ 3d رو میزی را وادار کند؛ در عین حال robo 3d را با یک ترکیب سخت افزاری که ما معتقدیم تجربه کاربر کامل را قادر می سازد، اضافه شده است.

در اوایل سال جاری color fabb به ستاد جدید براق نقل مکان کرد. پیوند این لینک را برای دیدن کارخانه چاپ جدید belfeld3d شرکت رشته در تمام جلالیتان ببینید. در اواخر سال کذشته روبو اولین بار در بورس اوراق بهادار استرالیا (asx) اولین سهام خود را با ۶ میلیون دلار افزایش داد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی