image پرینت قطعات تیتانیومی برای صنعت نفت و گاز image نگه داری اصولی از فیلامنت

انعکاس نور در فیلامنت های جدید nGen_LUX 3D

انعکاس نور در فیلامنت های جدید nGen_LUX 3D

ColorFABB متخصصی است که خط تولید فیلامنت 3D nGen_LUX را در هلند راه اندازی کرده است، که یک رشته پلی استر با خروجی فوق العاده ای است. انعکاس متناسب به معنای روشن شدن نور بر روی یک قسمت چاپ شده nGen_LUX 3D است که در بسیاری جهات پراکنده می شود و ظاهری ایجاد می کند که کاملا غیر قابل چاپ است. در مقاله خبری امروز بیشتر درباره انعکاس نور در فیلامنت های جدید nGen_LUX 3D صحبت خواهیم نمود؛ با ما همراه باشید.

جدید پلی استر 3D توسط ColorFabb

سازندگان که موفق به کسب موفقیت در دو سال گذشته با استفاده از رشته های چاپگر nGen 3D ColorFabb شده اند، می توانند در حال حاضر جشن بگیرند، زیرا ColorFabb تازه چاپ جدید پلی استر 3D را آغاز کرده است که حتی زیباتر از کارهای قبلی خودش است.

nGen_LUX براساس nGen اصلی است که فیلامنت نهایی برای فروش ColorFABB است، اما کیفیت سطحی شفاف را نشان می دهد که مطمئنا بسیاری از طرفداران FDM آنرا را تحسین می کند. در عوض، LUX اشاره به واحد روشنایی همان نام است، چرا که رشته های جدید با استفاده از “مواد افزودنی منحصر به فرد نور و ترکیب دانش” برای دستکاری نور در روش های غیر معمول و زیبایی به کار می آید.

“nGen_LUX منحصر به فرد در انعکاس پراکنده است، که به این معنی است که نور بر روی چاپگرهای چاپ به بسیاری از جهات می درخشد و اجازه می دهد تا برای کیفیت کامل سطح که به نظر می رسد مانند هیچ چیزکه شما تا به حال دیده اید نمی باشد، colorFABB توضیح می دهد، “قطعات چاپی را درست از چاپگر نگاه کنید.”

کیفیت مواد رنگی

و این شرکت در مورد آخرین ادعا جدی است. در حالی که دیگر مواد رنگی FABB مانند bronzeFill، copperFill، steelFill و brassFill همه را به یک کیفیت با کیفیت بدون چاپ تبدیل می کنند، nGen_LUX ارائه همان کیفیت بدون نیاز به پس پردازش است. در نهایت این بدان معنی است که کسب و کار می تواند از مواد چاپی جدید 3D برای تولید محصولات قابل فروش برای طیف وسیعی از برنامه ها استفاده کند.

colorFABB می گوید: “زیبایی شناسی nGen_LUX اجازه می دهد برای یک مرحله جدید در تولید و نمونه سازی، به خصوص برای لوازم آرایشی، بسته بندی، قطعات داخلی، باکس الکترونیک و بسیاری از کاربردهای دیگر مفید باشد. آیا می خواهید یک نگاه به رشته های جدید nGen_LUX در هفته اول نمایش در TCT بیرمنگام و همچنین در Kunststoffenbeurs در Veldhoven، هلند بیاندازید؟ این رشته ها در ماه نوامبر در فروش عموم قرار می گیرند. قیمت آن هنوز مشخص نشده است.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی