image سفرهای مدیرعامل شرکت پرینتر سه بعدی makerbot image بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی

بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی توسط داشبورد ماشین

بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی توسط داشبورد ماشین

Refil یک کمپانی آلمانی است که از بازیافت داشبورد ماشین های قدیمی و بطری های pet فیلامنت پرینتر سه بعدی می سازد. آنها اسم این تکنولوژی را Refilament گذاشتند و این امکان را به شما می دهد که به نجات کره زمین کمک و تولید زباله را کم کنید. همچنین انتخاب تازه ای برای استفاده از یک ماده جدید به جای ABS و PLA های قدیمی را به ما می دهد. بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی توسط داشبورد ماشین موضوعی است که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

بازیافت مواد اولیه پرینتر سه بعدی

تکنولوژی ساده اما عجیب برای بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی!

آنها از تکنوژی ساده ای استفاده می کنند. وقتی که قطعات پلاستیکی ماشین یا بطری به دستشان می رسد، آنها را به قطعات خیلی ریز خرد کرده و ذوب می کنند. سپس وارد دستگاه ساخت فیلامنت کرده و در قطرهای استاندارد برای استفاده در پرینترهای سه بعدی FDM قرقره می کنند. این تکنولوژی به نظر ساده می آید ولی تولید کنندگان آن سه سال تلاش کردند تا توانستند این تکنولوژی را به بهترین کیفیت تولید برسانند.

اکسترود شدن فیلامنت سه بعدی کار ظریف و دقیقی است به طوریکه یک تغییر دمای کوچک تاثیر زیادی بر کیفیت نهایی می گذارد. در انتهای این عملکرد شما یک قرقره خوب که فاقد هر ماده سمی است در قطر 1.75 و 2.85 خواهید داشت. در طول جریان این بازیافت و اضافه نکردن هیچ گونه رنگ، رنگ فیلامنت ممکن است عجیب به نظر بیاد ولی این موضوع را فقط در مقایسه با فیلامنت های قدیمی متوجه می شوید. قرقره ها نیز از مقواهای بازیافت شده ساخته شده اند. قیمت آن هم مشابه دیگر فیلامنت های جنس خوب بازار است و شما می توانید یک قرقره ABS مشکی را به قیمت 32 یورو و یک قرقره PET را به قیمت 40 یورو خریداری کنید که هر قرقره آن حاوی 750 گرم مواد اولیه است.

خلاصه مقاله
بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی توسط داشبورد ماشین
نام مقاله
بازیافت فیلامنت پرینتر سه بعدی توسط داشبورد ماشین
توضیح
Refil یک کمپانی آلمانی است که از بازیافت داشبورد ماشین های قدیمی و بطری های pet فیلامنت پرینتر سه بعدی می سازد. آنها اسم این تکنولوژی را Refilament گذاشتند و این امکان را به شما می دهد که به نجات کره زمین کمک و تولید زباله را کم کنید. همچنین انتخاب تازه ای برای استفاده از یک ماده جدید به جای ABS و PLA های قدیمی را به ما می دهد. آنها از تکنوژی ساده ای استفاده می کنند. وقتی که قطعات پلاستیکی ماشین یا بطری به دستشان می رسد آنها را به قطعات خیلی ریز خرد کرده و ذوب می کنند. سپس وارد دستگاه ساخت فیلامنت کرده و در قطرهای استاندارد برای استفاده در پرینترهای سه بعدی FDM قرقره می کنند. این تکنولوژی به نظر ساده می آید ولی تولید کنندگان آن سه سال تلاش کردند تا توانستند این تکنولوژی را به بهترین کیفیت تولید برسانند.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ