image پرینت سه بعدی قرص برای کودکان image اکسترودر با حرارت بالا و سیستم خنک کننده ی آبی

تولید مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی از متان

تولید مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی از متان

محققان در ایالات متحده راهی برای تبدیل متان از ژیزرها به مواد چاپی سه بعدی پیدا کرده اند. محققان معتقدند که در یک پروژه مشترک بین دانشگاه ایالتی مونتانا، دانشکده معادن و فناوری های داکوتای جنوبی و دانشگاه اوکلاهما می توانند این گازهای گلخانه ای را با استفاده از باکتری های خاصی به نام methanotrophs به مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی تبدیل کنند. در مقاله امروز موضوع تولید مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی از متان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

متان در چه تحولی مواد مصرفی پرینترها را تشکیل می دهد؟

Robin gerlach استاد مونتانا می گویید: آنچه که ما قصد انجام آن را داریم این است که متابولیسم آنها را بهتر درک کنیم؛ به همین دلیل است که آنها لجن زیستی را تشکیل می دهند.

هنگامی که ما می دانیم چگونه این ارگانیسم ها کار میکنند، امیدواریم بتوانیم آنها را به گونه ای تولید کنیم که بیشترین بازده را داشته باشند. محققان امیدوارند از توانایی باکتری ها برای تبدیل متابولیسم گاز به بیوفیلم استفاده کنند.

با تنظیم کردن باکتری ها به یک شکل مطلوب می توانند موادی شبیه به بافت مصنوعی که مهندسان زیست پزشکی تولید می کنند رشد کنند. تیم در حال حاضر به دنبال یک نسخه واکنشی سبک است که می تواند در چاپگرهای sla مورد استفاده قرار گیرد. این باعث می شود که میکروب ها نسبت به نور خیلی واکنش نشان دهند.

متان در معرض گاز گلخانه ای در فضای اطراف تضعیف می شود. در حالی که بخش کوچکی از همه انتشارات آن را تشکیل می دهد، یک ماده قابل توجه است. محققان از ژزینرها در پارک ملی یلوستون و مرکز تحقیقات زیر زمینی سنفورد به عنوان منابع استفاده می کنند. آنها ابتدا باید بدانند که چگونه باکتری این ترکیبات را متابولیزه می کند.

هنگامی که کامل شد، محققان می توانند باکتری ها را به واکنش نسبت به ترکیبات مختلف دیگری برسانند. این تحقیق نقش مهمی در زمینه رشد مواد چاپی پایدار دارد. از آنجایی که از یک منبع تخریب محیطی برای تولید مواد چاپی استفاده می کنند، می تواند کلیدی برای برگشت دادن آسیب به اکوسیستم باشد. تحقیق هنوز در مرحله اولیه است، اما یافته های آن قابل توجه است!

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ