image بایندرجت با پخت سریع HSS image انعکاس نور در فیلامنت های جدید nGen_LUX 3D

پرینت قطعات تیتانیومی برای صنعت نفت و گاز

پرینت قطعات تیتانیومی برای صنعت نفت و گاز

شرکت فناوری جهانی Lloyd’s Register اعلام کرد فعالیت چاپگرهای 3D تیتانیوم چاپی آغاز شده است، اولین بخش افزایشی تولید شده توسط این شرکت برای صنعت نفت و گاز است. در مقاله خبری امروز وب‌سایت پرینترهای Xprinter3D قصد داریم در مورد پرینت قطعات تیتانیومی برای صنعت نفت و گاز برای شما بیشتر صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید.

چاپگرهای سه بعدی تیتانیوم

این قسمت توسط شرکت Safer Plug (SPC)، که یک شرکت مستقر در Surrey انگلستان است، طراحی شده و توسط 3T RPD، که یک شرکت چاپ سه بعدی بریتانیا یی متخصص در مدل های معماری و مهندسی است، تولید می شود. Lloyd’s Register (LR) می گوید این بخش از تیتانیوم با استفاده از یک فرایند چاپ سه بعدی پودر فوم دوخته شده ساخته شده است و پس از آن توسط SPC که بیش از یک سال پیش برای این پروژه وقت گذاشته بود، توسط چارچوب صلاحیت شرکت خود تایید شد.

Ciaran Early، مدیر فنی SPC، اظهار داشت : در این ابتکار عمل، گروه افزایشی LR واقعا دروازه ای برای آینده ایجاد کرده است.. نقش اساسی LR این است که راهنمای عرضه کنندگان باشد و آنها را از طریق کدها، استانداردها، کنترل ها و بهترین شیوه های تولید قطعات AM، هدایت کند تا کاربران نهایی اطمینان کامل داشته باشند که بخشی از AM با سطح مورد نیاز و یا سطح بحرانی مربوط به آن بخش مهیا می شود.

منیفولد تیتانیوم چاپ شده توسط SPC طراحی شده در مجموعه ای از ابزارهای انزوا خط لوله، از جمله “کوچکترین ابزار جهان” برای لوله های لوله ای و تعمیر و نگهداری قطر شش، مورد استفاده قرار می گیرد. این قسمت کانال های داخلی و ساختاری پیچیده ای را فراهم می کند که با استفاده از فرایند تولید دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

همکاری SPC و 3T RPD

با استفاده از چارچوب گواهینامه نوآورانه خود که در همکاری با موسسه جوش (TWI) -LR توسعه یافته است، به نظر می رسد SPC و 3T RPD برای صدور مجوز 10 تراز و تیتانیوم، و همکاری با یکدیگر برای ایجاد گواهینامه ابزارهای خط لوله را بر روی تقاضا چاپ می کنند. دکتر Claire Ruggiero، مدیر نوآوری، فنی و کیفیت LR، گفت: “از دیدگاه صنعت و مشتری این گواهینامه، اعتماد بیشتری به قطعات تولید شده توسط این فناوری جدید را فراهم می کند.”

“این قطعا سرعت پذیرش AM در جریان اصلی نفت و گاز را تسریع خواهد کرد. کارهایی که ما با TWI انجام داده ایم و تحقیقاتی که توسط دانشجویان PhD صورت گرفته توسط بنیاد LR صورت گرفته است، اساس پایه ای برای این گواهینامه ارائه کرده است و ما امیدواریم با همکاری پیشگامان صنعت مانند SPC، تخصص و تجربیاتمان را ارتقا بخشیم.”

LR، که در حال حاضر بر روی پروژه های مختلف 3Dچاپ در چندین صنایع (از جمله ساخت و ساز، دریایی و هسته ای) کار می کند، امیدوار است که گواهینامه برجسته صنعت نفت و گاز را تشویق کند تا تکنولوژی های چاپ سه بعدی را اتخاذ کند. اندرو آییری، مدیر تولید جهانی محصولات LR، توضیح داد: “این بسیار مهم است که فناوری های جدید توسط صنعت نفت و گاز ادغام شوند.” “LR در زمینه پشتیبانی از این فناوری های جدید قرار دارد و صنعت را قادر می سازد تا محصولات گواهی شده را با اطمینان و اعتماد مناسب به بازار عرضه کند.”

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی