image محصول جدید و کاربردی از Envision TEC image چاپ سه بعدی و حیوانات

پرینت بافت انسانی

پرینت بافت انسانی

Ltd , Hangzhou regenovo biotechnology co اولین چاپگر bioprinter 3d با برد بالا را برای تولید انبوه بافت انسانی به نمایش گذاشت .
Bioprinter 3d , با نام bio-architect , توسط biotech در توسعه مواد کاربردی و تکنولوژی چاپ بیولوژیکی در منطقه توسعه اقتصادی و فن آوری Hangzhou معرفی شد .در ادامه با مطالب آموزشی ما همراه باشید تا در مورد نقش پرینت بافت انسانی در دنیای آینده مطلبی را برای شما بیان کنیم.

این شرکت پس از نسخه جدید regenovo , bioprinter 3d , توسط گروهی از متخصصان پزشکی و استادان دانشگاه تاسیس شد که هدف مشترک آنها توسعه فن آوری های پزشکی چاپی بیومدیکال برای پیشرفت راه حل های مراقبت های بهداشتی بود .

اختراع بیوفیزیک

همانطور که اختراع بیوفیزیک Xbioprinter نشان می دهد, Regenovo موفق شده است در بازار یک سیستم تولید افزودنی برای چاپ با دوزندگی بالا تولید کند.
Bioprinter3d که یک سیستم نوآورانه میکروسکوپ الکترومغناطیسی ) MTC ) را ادغام می کند , گزارش داده است که قادر به چاپ انواع بافت ها و اندام ها است.
به عنوان نماینده یک شرکت در نمایشگاه اعلام کرد : در اصل , این چاپگر سه بعدی بیولوژیکی می تواند تمام بافت ها و ارگان ها را چاپ کند.
گفته می شود سیستم Bio-architect X در زمینه پزشکی چین و شاید مهمتر از آن در حوزه آزمایشات مواد مخدر و پروسه های غربالگری , برنامه های کاربردی مهم دیگر کاربردی باشد .

این شرکت می گوید : امیدوار است که برنامه ی آتی سه بعدی اش, توسعه و تولید داروهای جدید را در کشورهای آسیایی پیش ببرد . در این رویداد توسعه مواد کاربردی و تکنولوژی چاپ سه بعدی بیولوژیکی یکپارچه با توان بالا , Regenovo bioprinter 3d خود را با ساخت یک قطعه غضروف بینی طراحی کرد. برای نسخه ی نمایشی , کارکنان regenovo بر روی کامپیوتر چاپگر, مدل سه بعدی ساختار غضروف بینی را انتخاب کرده و دکمه ی شروع را فشار داده اند. از آنجا که , bioprinter 3d به فعالیت ادامه می دهد , به عنوان نازل آن شروع به اکسترود یک ماده هیدروژل تعبیه شده با سلول های انسانی به شکل مورد نظر کرده است. در کمتر از یک ساعت , بازدید کنندگان توانستند یک نگاه اجمالی به غضروف بینی چاپ شده در چاپ سه بعدی داشته باشند.

مواد هیدروژل چاپ شده نیز توسط regenovo تهیه شده است , که متخصص در تولید زیستی برای سلول های کبدی , رگ های خونی و غیره است . طبق گفته این شرکت , میزان سلول چاپ شده آن تا 90 در صد است و سلول ها تا 4 ماه باقی مانده اند.

پروفسور Xu ming En , رییس Regenovo و دانشمند ارشد توسعه bio 3d , خود را با یک Bioprinter سه بعدی سازگار با طیف وسیعی از اصول چاپی مختلفی که قادر به تولید مقادیر زیادی از محصولات پزشکی هستند, مطرح کرد. همچنین فناوری MTC که متصل به Bioprinter است , نیز قابل توجه است . MTC , توسط Wang ling , استاد دانشکده دانشگاه Hangzhou dianzi , توسعه یافته است . MTC یک جایگزین پیشرفته تر برای سیستم های تصویر برداری موجود مانند CT را فراهم می کند که محدودیت حجم اجسام , عمق نفوذ سیگنال و ایجاد آسیب تابشی است .
MTC , با این حال , براساس تکنولوژی میکرو کروماتوگرافی است که قادر به تصویر برداری با رزولوشن بالا با هیچ محدودیت عمقی نیست و می تواند بدون تماس فیزیکی یا خطر آسیب سلولی باشد. بنابراین برای ارایه باز خورد زمان واقعی برای چاپ سه بعدی در حال پیشرفت مناسب است و به کاربران اجازه می دهد تنظیم پارامترهای چاپ برای کنترل خروجی Bioprinter را انجام دهد. Bio- Architect X برای پرینت چاپ سه بعدی به تازگی معرفی شده است و پیش از ٖآن bio-achitect , bio-architect – lite , pro و bio-architect-ws است .

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی