image طلا و جواهر سازی image کاربرد پرینتر سه بعدی در قالب سازی

نمونه سازی

کاربرد پرینتر سه بعدی در نمونه سازی

با سرمایه ای کم کسب در آمد میلیونی کنید

صنعت نمونه سازی از گزشته بسیار صنعت پولساز و پررونقی بوده است.شما می توانید با سرمایه ای کم کسب در آمد میلیونی کنید. کارشناسان این صنعت میتوانند برای شما از روی یک شکل و یا یک طرح نمونه ای بسازند که شما آن نمونه را امتحان و یا بررسی کنید و در نهایت به تولید انبوه و یا همان نمونه را استفاده نمایید. در گذشته و حتی در حال بسیاری از کارشناسان این صنعت این کار را به صورت دستی انجام میدادند که مستلزم صرف وقت و هزینه ی بسیار بالایی بود و کیفیت و دقت لازم را نداشت بعد ها دستگاه های CNC روانه بازار شدند که دقت نسبتاً خوبی داشتند اما تمامی اشکال را نمیتوانستند بسازند و این یک عیب بزرگ برای این دستگاه ها به شمار میرفت و با گذشت زمان زیاد همچنان دستگاه های CNC در ساخت بسیاری از قطعات پیچیده مشکل دارند و عملاً از پس ساخت آنها بر نمی آیند.

پرینتر های سه بعدی به دلیل اینکه هیچ محدودیتی در ساخت قطعات پیچیده ندارند و هم میتوانند تمامی متریال های موجود را چاپ نمایند بسیار سریع توانسته اند دستگاه های CNC را کنار بزنند و این بازار را متعلق به خود بکنند.

پرینترهای سه بعدی با دقت بسیار بالا و کمترین هزینه میتوانند بدون محدودیت تمامی فایلهای سه بعدی را چاپ نمایند و این همان دلیلی است که تمامی تجهیزات صنعت نمونه سازی به کنار رفته و پرینتر سه بعدی یکه تاز این صنعت محصوب میشود.

در صنعت نمونه سازی از تمامی تکنولوژی های پرینتر سه بعدی استفاده مفید و موثر می شود.

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید