image موبایل و تبلت image پزشکی

معماری، ماکت سازی و طراحی داخلی

کاربرد پرینتر سه بعدی در معماری،ماکت سازی و طراحی داخلی

خاص فکر کنید، خاص طراحی کنید و خاص بسازید

اگر یک معمار هستید و یا در زمینه ی ماکت سازی فعالیت میکنید خوب میدانید که شخصی سازی و احترام به سلیقه و عقاید مشتری به چه میزان زیادی میتواند کار شما را با موفقیت همراه کند.

اگر در زمینه معماری فعالیت میکنید به سادگی میتوانید طرح های خود را چاپ کرده و به شکر ملموس تری به مشتریان خود نمایش دهید و با این کار بستن قرارداد را تضمین نمایید. پرینتر های سه بعدی در معماری علاوه بر چاپ مدل ها میتواند به معماران اجازه دهد طرح های خود را لمس کنند و تمامی زوایای آن را با دقت مشاهده کنند و تمامی مشکلات طرح خود را از بین ببرند.

در ماکت سازی پرینتر سه بعدی بسیار پر کاربرد تر و پر رنگ تر خواهد بود به شکلی که میتوان ماکت های بسیار عظیم را با پرینتر سه بعدی تقریباً با 1/8 وقت و هزینه ساخت آنها با دست به اتمام رساند با این فرق که ماکت هایی که با پرینترهای سه بعدی چاپ می شوند بسیار با کیفیت تر و دقیق تر از ماکت های درست شده با دست میباشد.

در طراحی داخلی پرینتر سه بعدی تمامی موانع شما را از سر راهتان بر میدارد و میتواند برای شما هر آنچه مورد نیاز خود و مشتریانتان است را به صورت کاربردی بسازد مانند گلدونی که یکی از مشتریان مشکل پسند شما میخواهد در خانه خود استفاده نماید و پرینتر سه بعدی آن را برای شما به راحتی و مطابق با سلیقه مشتری شما می سازد.در اخر باید گفت خاص فکر کنید، خاص طراحی کنید و خاص بسازید تا بتوانید در بازار موفق باشید.

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید