image کاربرد پرینتر سه بعدی در لوازم ورزشی

طراحی کفش توسط چاپگر سه بعدی

کاربرد پرینتر سه بعدی در طراحی کفش

راحت و کم هزینه محدودیت ها را از طراحی خود حذف کنید

طراحی کفش توسط چاپگر سه بعدی

امروزه با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی بسیاری از طراحان مد و لباس از پرینتر های سه بعدی برای لمس طراحی های خود استفاده میکنند و پرینتر های سه بعدی به دلیل اینکه محدودیتی برای چاپ و کار ندارند میتوانند در این عرصه نقش بسیار مهمی را ایفا نمایند.پرینتر های سه بعدی این امکان را به طراحان کفش میدهند تا ایده های خود را با کمترین هزینه و بدون محدودیت لمس نمایند تا بتوانند نظر مشتریان را به طراحی و تولیدات خود جلب نماییند.

هم اکنون کمپانی های بزرگی همچون نایک و آدیداس  در تولید و طراحی کفش توسط چاپگر سه بعدی  استفاده مینمایند.

در صنعت کفش میتوان از تمامی تکنولوژی های پرینتر سه بعدی استفاده کرد اما بهترین تکنولوژی برای استفاده در این صنعت تکنولوژی FDM می باشد.

طراحی کفش

در طراحی کفش پرینترهای سه بعدی میتوانند در تولید کفه های پیچیده ی ورزشی نیز مفید باشند این صنعت در حال حاضر در ایران یک صنعت بسیار پر درآمد میباشد . در ایران پرینت سه بعدی کفه ی کفش هک به صورت مستقیم پرینت سه بعدی میشود و هم اینکه یک نمونه از کفی را تولید کرده و بعد از تایید از آن قالب گرفته و به تولید انبوه تبدیل میکنند . در حال حاضر در دنیا نیز به غیر از کفه خود کفش را نیز توسط پرینترهای سه بعدی با فیلامنت انعطاف پذیر پرینت مینمایند که این موضوع جهشی اساسی در صنعت high fashion به حساب میآید همانطور که میدانید صنعت high fashin صنعتی نوپا در fashion میباشد که این صنعت به طور گسترده ای از پرینترهای سه بعدی در طراحی و تولید استفاده میکند البته در خود فشن نیز از پرینترهای سه بعدی در دنیا استفاده های گوناگونی میشود و فقط در طراحی کفش نیز خلاصه نشده و در طراحی البسه هم بسیار پرکاربرد است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
طراحی کفش توسط چاپگر سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید