image کاربرد چاپگرهای سه بعدی در هنر image جشنها و مراسم

کاربرد پرینتر 3 بعدی در اسباب بازی

کاربرد پرینتر سه بعدی در صنعت اسباب بازی

کودکان عاشق خلاقیت و رویا پردازی هستند

کمتر شخصی پیدا میشود که کمپانی LEGO را در صنعت اسباب بازی و بازی های کودکان نشناسد این کمپانی یکی از موفق ترین کمپانی های صنعت اسباب بازی به شمار میرود .کمپانی لگو اولین شرکتی بود که در سال 2014 از چاپگر های سه بعدی برای ساخت و طراحی لوازم بازی خود استفاده کرد که در ابتدا پرینت سه بعدی را برای نمونه سازی انجام داده و پس از تایید نهایی پرینت سه بعدی آن را تولید انبوه میکردند و طبق گفته یخود شرکت در سال 2015 این شرکت اقدام به تولید مستقیم لوازم بازی توسط پرینترهای سه بعدی کرد.بهتر است به این نکته نیز توجه کنید که کودکان عاشق خلاقیت و رویا پردازی هستند.

یکی دیگر از بازارهای داغ پرینتر های سه بعدی که جدیدا در ایران نیز به آن زیاد پرداخته میشود بازار اسباب بازی های پرنده است که البته در حال حاضر از شکل اسباب بازی کودکان خارج شده و استفاده های زیادی از آنها میشود . مطمینا اسم QUAD COPTER به گوشتان خورده است این وسیله که معمولا دارای چهار ملخ است یک اسباب بازی کنترل از راه دور است که قابلیت پرواز و مانور بسیار بالایی دارد. جالب بدانید که به وسیله ی چاپ 3 بعدی و نمونه سازی سریع میتوانید در کمترین زمین و با توجه به نقشه های موجود در اینترنت این وسیله ی مهیج را در خانه و به راحتی بسازید.در لینک زیر میتوانید تمامی فایل های ساخت quad copter را مشاهده نمایید.

http://www.thingiverse.com/thing:261145

از دیگر بازار هایی که در صنعت اسباب بازی توسط پرینترهای سه بعدی در ایران رونق گرفته است میتوان به تعمیرات اسباب بازی اشاره کرد. اگر یک گردش کوچک در بازار اسباب بازی ها بیاندازید میبینید که قیمت آنها بسیار بالا میباشد و اگر یک بار بشکنند تقریبا به دلیل اینکه قطعه آنها پیدا نمیشود باید دور انداخته شوند اما با نمونه سازی سریع شما میتوانید قطعات شکسته را بازسازی نمایید و در نهایت به راحتی میتوانید اسباب بازی های شکسته را تعمیر نمایید. البته پرینتر های 3 بعدی استفاده های دیگری هم در این صنعت دارند که در همین صفحه به صورت هفتگی میتوانید از آنها با خبر شوید.

خلاصه مقاله
کاربرد پرینتر 3 بعدی در اسباب بازی
نام مقاله
کاربرد پرینتر 3 بعدی در اسباب بازی
توضیح
کودکان عاشق خلاقیت و رویا پردازی هستند هم اکنون در صنعت اسباب بازی و یا صنعت مرتیط با کودکان خلاقیت و خیال پردازی حرف اول را میزند دو مولفه ای که پرینتر 3 بعدی
نویسنده
انتشار دهنده
پرینتر 3 بعدی
لوگو انتشار دهنده

نوشته های اخیر

نظرتان را بنویسید