image نگه داری اصولی از فیلامنت image رباتی الهام گرفته از مارماهی

پرینتر سه بعدی همراه

پرینتر سه بعدی همراه

برند T3D واقع در تایوان است که اولین محصول خود، چاپگر T3D و موبایل سه بعدی را با استفاده از کمپین Kickstarter راه اندازی کرده است. این پرینتر ارزان قیمت سه بعدی که به طور مستقیم با استفاده از گوشی های هوشمند یا رایانه شما چاپ می کند، در حال حاضر قیمت های اولیه ی آن در حدود 219 دلار در دسترس است. در ادامه مقالات خبری امروز با پرینتر سه بعدی همراه در خدمت شما خواهیم بود.

چاپگر سه بعدی ONO

اگر فکر می کنید که یک چاپگر سه بعدی ارزان قیمت برای تلفن هوشمند در بازار است، درست فکر کرده اید. اما چاپگر سه بعدی با نام تجاری ONO به خوبی شناخته شده که بسیار ارزان قیمت( 99 دلار) بود، به نظر می رسد کمی ابتدایی تر از T3D اختراع شده است.

به عنوان مثال، چاپگر T3D تعدادی از ویژگی های اضافی مانند چاپ چند رنگی سه بعدی و قابلیت اسکن 360 درجه ارائه می دهد. علاوه بر این، توسعه دهندگان T3D می گویند که کاربران می توانند با استفاده از رزین روزافزون اختراع شده، چاپگر قابل حمل سه بعدی را در نقاط روشن به کار گیرند. (ONO نیاز به یک محفظه تاریک دارد تا نور را از چاپ خارج کند.)

بنا به دو روش دیگر، دو چاپگر سه بعدی شبیه هستند: هر دو فشرده و قابل حمل هستند و هر دو از نور از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند (T3D می تواند تبلت ها و همچنین گوشی های هوشمند را جایگزین کند) هر دو مواد رزین را درمان میکنند، ویژگی پیش رویه لایه به لایه و تاثیر گذاری در صنعت مد. برای استفاده از چاپگر T3D، کاربران فقط باید برنامه T3D را بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود (Android یا iOS) باز کنند، مدل سه بعدی ای را که می خواهید چاپ کنید (این برنامه دارای بیش از 5800 مدل آماده به چاپ است) را انتخاب کنید، برخی از چاپ مورد نظر خود و پارامتر ها را تنظیم کنید ، و سپس دستگاه خود را، صفحه نمایش، تحت رزین رزونات چاپگر قرار دهید.

رزین های ثبت شده در T3D

هنگامی که چاپ شروع می شود، دستگاه هوشمند اساسا الگوهای مختلف نور را نشان می دهد که رزین فتوپلیمر را، بصورت یک لایه در یک زمان، در یک ساختار مشخص، بر خلاف چاپ استاندارد DLP، درمان می کند. رزین های ثبت شده در T3D که در رنگ های مختلف (از جمله کهربا، قرمز، سبز، آبی، سیاه و سفید، سفید و روشن) می آیند، دارای سرعت بهبودی 15 ثانیه ای و واکنش به طول موج های خاص (از دستگاه شما) دارند به طوری که چاپ در نور طبیعی یک مشکل نیست. (T3D توصیه می کند که چاپگر را در نور مستقیم قرار ندهید.)

جایزه دیگری که برای قابلیت استفاده از T3D وجود دارد این است که چاپگر میتواند از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند یا قرص‌ها متصل شود، به این معنی که کاربران نیازی به نگرانی در مورد هر کابل یا حتی اتصال به اینترنت ندارند. از لحاظ حجم ساخت، چاپگر جمع و جور DLP دارای طیفی از 106×76×85 میلی متر برای گوشی های هوشمند و 160×76×85 میلی متر برای تبلت ها است. مشخصات دیگر شامل سرعت حجم ساخت 15 ثانیه در هر لایه با ضخامت لایه 100 میکرون است.

چاپگر چند رنگ

دیگر ویژگی های قابل توجه شامل ساختار امروزی و منبع باز است که اجازه می دهد تا چاپگر سه بعدی به راحتی به یک چاپگر چند رنگ یا حتی 360 اسکنر تبدیل شود. به این معناست که با نصب یک پلتفرم ساخت جابجایی (به نام M-cube)، کاربران می توانند از پلت فرم سه رزین بهره ببرند که به آسانی میتواند به یک سطح چرخشی جامد تبدیل شود، و مناسب برای اسکن 360 درجه است.

T3D پیش از این هدف که برند Kickstarter خود را از 35،000 دلار تقریبا دو برابر برساند و پرنده فوق العاده زودرسش را خنثی کند، کیت چاپگر سه بعدی را فقط برای 169 دلار ارائه می داد. حامیان می توانند قیمت پرنده اولیه 219 دلاری را که شامل چاپگر سه بعدی و 100 میلی لیتر رزین قابل مشاهده نور در کهربا است در اختیار داشته باشند.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی