image قطعات پورشه های کلاسیک با 3Dprinter image آینده پرینترهای سه بعدی در بازار ایران

موادی برای چاپ سه بعدی دکوراسیون داخلی

موادی برای چاپ سه بعدی دکوراسیون داخلی

یک شرکت مشاوره ی چاپ سه بعدی در استرالیا، در حال توسعه برنامه های جدید چاپ سه بعدی برای طراحی داخلی است . به عنوان بخشی از این مطالعه، شرکت نسخه ی چاپ شده از نوع گچ مانند را آزمایش می کند.

ساخت و ساز با چاپ سه بعدی!

چاپ سه بعدی ساخت و ساز در راه است. در حالی که شما در یک ساختمان سه بعدی هستید، متخصصان تولید افزودنی در حال پیدا کردن راه های جدید و بهتر برای احداث ساختمان ها به صورت لایه ای هستند. این نیز چاپ سه بعدی است؛ اما در مقیاس بزرگ تر.

تا به امروز اکثر موارد استفاده برای تولید افزودنی در قلمرو چاپ خانه های سه بعدی از پایه ها، دیوارها و دیگر عناصر واقع در بتن یا ساختارهای سبک وزن برای ساختارهای معماری مانند سالن های نمایش در فضای باز هستند. اما چاپ سه بعدی در ساخت و ساز و معماری می تواند بیشتر باشد؛ همچنین می تواند برای طراحی داخلی استفاده شود!

استرالیا در تلاش است تا بداند چگونه از چاپ سه بعدی در زمینه ی طراحی داخلی می تواند بهترین استفاده را داشته باشد . در نتیجه این شرکت توانسته است کیفیت بالا با هزینه ی کم را ارایه دهد. این شرکت می گوید این اولین مطالعه در یک ماده ی چاپی سه بعدی است که در استرالیا انجام می شود و مرحله اول آزمایش نیز انجام شده است.

این مرحله که هفته گذشته به پایان رسید، نتایج قابل توجهی را از نظر جذب پذیری، شکستگی، اشتعال پذیری و گزینه های پس از پردازش نشان داد . مرحله ی بعدی مطالعه شامل تست مواد برای استفاده خاص است:

 • اتصالات سبک آویز
 • ویژگی های دیوار و سقف
 • کاشی کاری
 • دستگیره های درب

تحمل گرما در مواد چاپی سه بعدی نیز دقیق تر آزمایش خواهد شد؛ در حالی که هر تلاش برای اطمینان از ایمنی قوانین استرالیا انجام می شود. به زودی یک کارگاه آموزشی راه اندازی خواهد شد که در آن سازندگان و دیگر متخصصان ساختمان می توانند موادی برای چاپ سه بعدی دکوراسیون داخلی را امتحان کنند.

  نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی