image انعکاس نور در فیلامنت های جدید nGen_LUX 3D image پرینتر سه بعدی همراه

نگه داری اصولی از فیلامنت

نگه داری اصولی از فیلامنت

Printdry, یک شرکت چاپ سه بعدی در کانادا , یک کمپین kickstarter را برای محفظه ی جدید printdry رشته خود را راه اندازی کرده است. ظروف رشته ای که برای حفظ رطوبت خود از خشکی و رطوبت حفظ می شود , بسته های شش تایی اش را به قیمت 48 دلار می گیرد.در ادامه با مقاله خبری همراه باشید تا نگه داری اصولی از فیلامنت را برای شما بیان کنیم.

اگر شما سازنده ای هستید که به چاپ fdm3d تکیه می کند , شانس خوبی وجود دارد که شما از مشکلات رشته هایی که رطوبت خراب کرده است بدانید.
حباب های چاپ شده و لایه های متناقض , نشانه ی کیفیت پایین هستند. همه ی اینها چیزهایی هستند که نمی خواهید پس از ساعت ها انتظار برای بخشی که چاپ می شود مشاهده کنید.

اگر شما راه حل dly را برای حفظ رشته های خود از رطوبت را پیدا کرده اید یا قبلا در سیستم تجاری برای ذخیره رشته ها سرمایه گذاری کرده اید , لازم نیست که آن را بخوانید.

اما برای کسانی که هنوز به دنبال راهی برای مقابله با خشکی plaوabs خود هستند شرکت printdry ادعا می کند که راه حل را پیدا کرده است.
خوانندگان ممکن است شرکت کانادایی را از یک کنفرانس kickstarter سال گذشته به یاد بیاورند که دارای یک دستگاه جدید برای خشک کردن رشته چاپ 3d است.
Printdry رشته خشک کن, aptly نامیده می شود , که قیمت این دستگاه 99 دلار است و از سیستم های گرمایش و تهویه همزمان برای تبخیر و حذف رطوبت از رشته ها استفاده می کند.

جدیدترین محصول printdry یک رویکرد پیشگیرانه تری دارد و اگر این کار را انجام دهد شرکت می گوید: ظرف رشته باید به طور موثر نیاز به سیستم خشک کن را از بین ببرد. ظرف رشته printdry کاملا ساده به نظر می رسد مانند یک Tupperware شفاف بزرگ, هرچند که آن را به تناسب یک رول رشته ای طراحی کرده است. چاپگر توضیح میدهد که هر یک از کانولا در هر ظرف صرفه جویی می کند, به این معنی است که سازندگان می توانند رشته هایی را که می خواهند بدون رعایت رشته های دیگر خود (که خطر استفاده از ظروف هوادهی بزرگ است) انتخاب کنند.
کانتینر رولت چاپ سه بعدی که دارای دیوارهای تقریبا 15 برابر ضخامت قفل دار قبلی است.
(یک راه حل نیمه قابل اعتماد برای نگه داشتن رشته ها از راه رطوبت) همچنین دارای مهر و موم سیلیکونی هوادهی و چهار گیره برای ایمنی رشته در داخل ظروف است. ظروف رشته ای نیز از پلاستیک شفاف ساخته شده اند. به این معنی که سازندگان به راحتی می توانند رشته های مورد نظر خود را بدون نیازبه برچسب ها پیدا کنند.

برای احتیاط اضافی, printdry می گوید که شامل تعدادی کیسه خشک کننده می شود که می تواند در ظروف در کنار رول قرار گیرند. تست های انجام شده در سطوح رطوبت رشته ای که داخل ظرف با پنج کیسه خشک کننده انجام می شود , نتایج دلگرم کننده ای را نشان می دهد.
همان طور که شرکت توضیح می دهد, نمودار زیر تغییرات رطوبت نسبی داخل ظروف و رطوبت محیط را به عنوان زمان ذخیره سازی نشان می دهد.
کمپین kickstarter برای ظروف نسوز printdry پیشتر از هدف خود از 3500 دلار کالیفرنیا پیشی گرفته است.( در حال حاضر این میزان 12000 دلار کالیفرنیا را به خود اختصاص داده است) اما خیلی دیر شده است که از این اقدام استفاده شود.

بسته های پرنده ای شکل هنوز برای تعهد 48 دلاری ca (تقریبا 38 دلار) در دسترس هستند و انتظار می رود تا اوایل ماه دسامبر امسال عرضه شوند.
حامیان همچنین می توانند از تعدادی پاداش های دیگر , از جمله یک دسته ترکیبی خشک کن و ظروف تا 135 دلار انتخاب کنند.
Polymaker به تازگی برای لوازم جانبی چاپگر poly box3d خود را برای گزینه های بیشتر برای ذخیره سازی رشته های پلاستیکی عرضه کرده است.
جعبه ذخیره سازی 70 دلاری طراحی شده است تا دو حفره را نگه داشته و به طور مستقیم به چاپگر 3d بپردازد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی