image آینده پرینترهای سه بعدی و ظرفیت های استفاده از آن image پرینت سه بعدی قرص برای کودکان

چاپگر سرامیکی بزرگ

چاپگر سرامیکی بزرگ

3d potter بزرگترین تولید کننده چاپگرهای سرامیکی 3d با طیف گسترده ای از چاپگرهای کارتزین است. Potterbotxls-1 نوعی ربات scara است که قادر به ایجاد اشیایی با ابعاد 9*9 فوت با استفاده از خاک رس واقعی است. نوآوران چاپ سه بعدی و اشیای در حال ظهور برای معرفی یک نوآوری جدید در سرامیک به نیروهای خود در روباتیک پیوستند. در مقاله امروز به بررسی کامل این چاپگر سرامیکی بزرگ خواهیم پرداخت؛ با بخش خبری ما همراه باشید.

potterbotxls-1، یک نوآوری بزرگ

چاپگر potterbotxls-1 یک چاپگر بزرگ در نوآوری است. با ابعاد و سرعت ساخت بالا که باعث تسهیل چاپ در مقیاس بزرگ و تولید چند شی است. ابعاد ساخت آن بسیار بزرگ است و توانایی چاپ اشیا تا 9 فوت ارتفاع و قطر 9 فوت را دارد؛ در حالی که چاپگرهای معمولی باید از اشیا چاپ شده بزرگتر باشند. این توانایی منحصر به فرد برای چاپ در 360 درجه چرخش مستمر به شما اجازه می دهد تا چاپ سه بعدی یک شی بزرگتر از خود چاپگر را داشته باشید. چاپگر همچنین دارای توانایی منحصر به فرد برای دنبال کردن اشیا در داخل محفظه ی عظیم خود است.

اگر تولید انبوه مورد نیاز باشد، چاپگر مناسب این کارهاست. از آنجا که چاپگر برای هر دو کاربر طراحی شده است می تواند یک ظرف 3600 میلی لیتر از خاک رس را حمل کند یا می تواند به یک اکسترودر بزرگتر که تا 250 کیلوگرم رس است متصل شود.

این نخستین پرینتر سه بعدی سرامیکی قابل استفاده در مقیاس بزرگ است که از خاک رس کامل استفاده می کند. با این حال چاپگر تنها با خاک رس نیست. سایر مواد مانند پلیمر، بتن و مواد غذایی نیز با این دستگاه قوی قابل چاپ است. این چاپگر از نوع آلومینیومی 6061 هواپیما با استفاده از CNC و اجزای جوش برای حداکثر قدرت و استحکام ساخته شده است.

اجزای اصلی رله ریل های دقیق IGUS با موتورهای پله ای هیبریدی با حلقه بسته با رایانه های روی صفحه با تله متری است که به طور مداوم موقعیت خود را برای موقعیت صفر به روز می کنند. این بدان معنی است که چاپ بسیار دقیق بدون هیچ واکنشی یا حرکات ناگهانی در سرعت واقعی است. چاپگرها برای حداکثر سفتی با دقت فوق العاده طراحی شده اند. Potterbotxls-1 در وب سایت 3D potter در دسترس است.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی