image بوی چاپگرهای سه بعدی image شرکت Nanovia و راه اندازی دو رشته چاپ سه بعدی جدید

سرمایه گذاری در یک چاپگرسه بعدی

سرمایه گذاری در یک چاپگرسه بعدی

سرمایه گذاری در یک چاپگرسه بعدی: آیا باید در یک چاپگر سه بعدی سرمایه گذاری کنید؟

آره! شما باید در یک چاپگر سه بعدی سرمایه گذاری کنید زیرا سرمایه خوبی است. با استفاده از خلاقیت خود ، می توانید از چاپگر سه بعدی برای چاپ چیزهایی از گلدان های گل گرفته تا نمونه های اولیه ارزان قیمت قطعات استفاده کنید.

متوجه خواهید شد که استفاده از چاپگر سه بعدی منبع باز برای چاپ موارد به عنوان سرگرمی آسان است.

یک چاپگر سه بعدی به شما امکان می دهد تا از طریق این فناوری جدید اقلام متنوعی بسازید. همانطور که این چیزهای مورد نظر خود را ایجاد می کنید ، به جای اینکه برای خرید آنها پول خرج کنید ، آنها را خودتان درست می کنید.

در ابتدا ، برای ساخت هر چیزی با استفاده از پلاستیک ، مجبور بودید به شرکت ها یا تولیدکننده ای بروید که مبالغ گزافی را از شما می گیرد. اکنون ، می توانید ظرف چند ساعت آن را با راحتی کم در راحتی منزل خود چاپ کنید.

بنابراین چاپگرهای سه بعدی همچنان یک سرمایه ارزشمند هستند. همچنان این مقاله جامع را بخوانید که چرا برای اطلاعات بیشتر باید در یک چاپگر سه بعدی سرمایه گذاری کنید.

چرا باید در یک چاپگر سه بعدی سرمایه گذاری کنید؟

بیایید به مزایای داشتن چاپگر سه بعدی بپردازیم.

1:بهبود خلاقیت

استفاده از چاپگر سه بعدی شما را قادر می سازد تا محدودیت های خلاقیت خود را بیاموزید و آزمایش کنید.

این در مورد یافتن راه حل های جدید برای چالش های قدیمی و شرکت در یک زمینه همیشه در حال تغییر و رشد فناوری جدید است.

استفاده از چاپگر سه بعدی ضروری است زیرا باعث ایجاد خلاقیت در فرد می شود. این می تواند راهی برای تقویت تخیل کودک در طراحی و سپس چاپ آن برای استفاده باشد.

فعالان صنعت قدردانی می کنند که پرینترهای سه بعدی حد خلاقیت را افزایش داده و بیش از حد کشیده اند. به این دلیل است که ممکن است تقریباً هر چیزی را که دوست دارید چاپ کنید. به عنوان مثال ، آنها یک گلدان گل ، فضای داخلی لوستر را تزئین می کنند. رفع دسته های شکسته یا قطعات از دست رفته ممکن است نیاز به چاپ داشته باشد.

چاپگر سه بعدی ممکن است یک ابزار مفید و ابزاری مقرون به صرفه باشد که ممکن است بسیاری از سرمایه گذاران هزینه های تولید اقلام پلاستیکی را در ظاهر کاهش دهند.

2:آموزش کودکان

تحقیقات نشان می دهد که اجازه دادن به کودکان برای یادگیری با انجام کارها و قرار دادن دست روی اشیا physical جسمی ، توانایی حفظ را نسبت به خواندن تنها افزایش می دهد.

با استفاده از چاپگرهای سه بعدی ، کودکان می توانند مدل هایی را چاپ کنند که مفاهیم پیچیده ای مانند اتم ها و سیارات را نشان می دهد. آنها همچنین می توانند موارد ساده ای مانند پازل و ابزار را برای تشویق مهارت های حل مسئله منتشر کنند.

مدل های سه بعدی به کودکان کمک می کند تا با ساختاری از اشیا take مشارکت داشته باشند ، مدل های انتزاعی را درک کنند. مشارکت در ساخت اشیا also همچنین باعث ایجاد یادگیری و خلاقیت بیشتر می شود.

3:چاپ سه بعدی می تواند از نظر محیط زیست پایدار باشد

ساخت مواد افزودنی

استفاده از تولید افزودنی در هر فرآیند تولید محصول ، رشته پلاستیکی کمتری را نسبت به سایر روش های تولید امکان پذیر می کند.

صنعت چاپ سه بعدی متشکل از شرکت هایی است که محصولات و خدماتی را تولید می کنند که طیف وسیعی از محصولات را تولید می کنند. چاپگرهای سه بعدی اشیا physical فیزیکی را از طرح های دیجیتالی ایجاد می کنند.

روند چاپ سه بعدی با قرار دادن لایه های نازک مواد پلاستیکی به صورت پودر یا مایع کار می کند. لایه ها در نهایت خنک می شوند و اشیا physical فیزیکی مورد نظر را تشکیل می دهند.

تولید افزودنی همچنین به صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و از بین بردن زباله های یکبار مصرف مانند بسته بندی کمک می کند. با چاپ سه بعدی کالایی که ممکن است در غیر اینصورت سفارش داده باشید ، در هنگام تحویل سوخت صرفه جویی کرده و میزان انتشار را کاهش می دهید. انتشار کمتر به معنای کاهش اثرات زیست محیطی است.

شما همچنین می توانید از رشته های چاپ سه بعدی متشکل از پلاستیک های زائد استفاده کنید و یا هر زمان که ممکن است رشته های خود را بازیافت کنید.

مواد چاپ سه بعدی محیطی و کاربر پسند زیادی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از موفقیت در روند چاپ استفاده کنید. این مواد شامل کنف ، سویا ، جلبک دریایی ، الیاف چوب و رشته هایی است که از نارگیل و صدف ساخته شده اند.

تولید صنعتی

تولید افزودنی سه بعدی بیشتر فرآیندهای صنعت خودرو را به خود اختصاص داده است. حتی یک رهبر در بازار مانند تویوتا ، در میان چندین بخش دیگر ، یکی از نمونه های استفاده از تولید افزودنی گسترده در ساخت خودرو است.

شرکت ها در چندین صنعت برای کاهش هزینه های غیرضروری از این فناوری های جدید برای تعمیر قطعات تعویض استفاده می کنند.

4:سرگرم کننده است

به عنوان یک کاربر سه بعدی ، می توانید کارهای پرهیجان زیادی را با استفاده از چاپگر سه بعدی انجام دهید. علاقه مندان به 3D به عنوان بخشی از سهام چاپ سه بعدی خود ، اکشن فیگورها ، تخته های شطرنج ، بازی های رومیزی و کاسه های ضربدری خود را ایجاد می کنند.

ممکن است با تحقیق در مورد ماشین آلات کم هزینه و بررسی محبوب ترین و کاربرپسندترین نرم افزار CAD برای استفاده ، لذت زیادی ببرید.

مچنین یادگیری چیزهای جدید ذهن شما را تحریک می کند ، و سطح خلاقیت درگیر ذهن شما را تحریک می کند تا احساس خوشبختی اندورفین را آزاد کند که به مراکز لذت در مغز شما پاداش می دهد.

از خانواده و دوستان خود دعوت کنید تا در این سرگرمی به شما بپیوندند. در نظر بگیرید که شی موردی را که دوست دارید دوست داشته باشید یا با انتخاب او مطابقت داشته باشید و هنگام چاپ تصویر در واقعیت با او به اشتراک بگذارید.

5:باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود

تعمیر قطعات شکسته شده از وسایل ضروری ، به ویژه مبلمان و ابزارها ، می تواند بسیار گران باشد. شاید لازم باشد قطعات یدکی را از شرکت ها سفارش دهید. بعضی اوقات ممکن است برای کاهش هزینه ها ، جایزه های بیش از سه شرکت در سراسر جهان را بررسی کنید.

اگر هزینه خرید کالایی را از شرکتی مستقر در خارج از کشور ، در اروپا یا کشورهای شرق دور دنیا مانند ژاپن در نظر بگیرید ، متوجه می شوید که این یک سرمایه گذاری گران قیمت است.

غیرقابل پیش بینی بودن نرخ ارز ، نیازی به گفتن نیست که هزینه حمل و نقل بالا ، در طولانی مدت بیشتر مشتریان را تحت تعقیب قرار می دهد. بنابراین ، با استفاده از چاپگر سه بعدی ، خود را از این مسیر گران قیمت نجات می دهید تا موارد تور خراب را برطرف کنید.

استفاده از فناوری مدل سه بعدی به شما امکان می دهد با صرفه جویی در وقت ، وسایل خراب خود را با حداقل هزینه برطرف کنید و چاپ سه بعدی چند ساعت طول می کشد.

سرمایه گذاری در یک چاپگرسه بعدی
سرمایه گذاری در یک چاپگرسه بعدی

6:کسب درآمد

آیا به دنبال “فشارهای جانبی” هستید؟ چاپ سه بعدی ممکن است در نهایت به عنوان یک تجارت بزرگ برای شما شناخته شود. در حالی که ثابت می شود چاپ سه بعدی آموزشی ، پاداش آور و سرگرم کننده است ، همچنین می تواند راهی هوشمندانه برای کسب درآمد باشد.

اگر به آن اعتقاد داشته باشید و با اشتیاق روی آن کار کنید ، ممکن است سرانجام در طول زندگی خود سرگرمی خود را به یک شرکت با ارزش تبدیل کنید.

دلایلی که فناوری چاپ سه بعدی را برای سرمایه گذاران جذاب می کند

چاپ سه بعدی به عنوان یک تغییر دهنده واقعی برای تولیدات صنعتی ظهور کرده است. پیشرفت فناوری چاپ سه بعدی ، علاقه چشمگیر سرمایه گذاران علاقه مند به تأمین بودجه آن را در سراسر جهان برانگیخته است.

جذابیت سرمایه گذار را می توان ناشی از این واقعیت دانست که آنها می توانند از فناوری در بسیاری از کارهای تولیدی مانند نمونه سازی ، ابزارآلات و محصولات نهایی استفاده کنند.

در حال حاضر ، چاپ سه بعدی تنها درصد ناچیزی از بودجه عظیم صنعت تولید در ایالات متحده را نشان می دهد که به 12 تریلیون دلار می رسد. با این حال ، این مانع از سرمایه گذاران و سرمایه گذاران نشده است که پتانسیل گسترده ای را در تولید مواد افزودنی به طور تصاعدی می بینند.

صنعت تولید افزودنی احیای گسترده ای را تجربه می کند و این پیشرفت های فن آوری به خوبی مورد توجه سرمایه گذاران شرکت قرار می گیرد. بنابراین ، سرمایه گذاران اعتماد دارند که قرار دادن ایمان و سرمایه خود در چاپ سه بعدی همچنان یک کار ارزشمند است.

صنایع با تقاضای بالا ، مانند صنایع هوافضا ، خودرو و صنایع پزشکی ، رومیزی و صنعتی را نصب می کنند و مواد پلاستیکی و فلزات را چاپ می کنند. بنابراین ، چاپ سه بعدی سطح بالا در این صنایع پرمخاطره ، جذابیت عمده ای برای سرمایه گذاران و سرمایه گذاران است.

ارزیابی های بالای کسب و کار ، افزایش مداوم سرمایه گذاری و تجارت پررونق احتمالی ، سرمایه گذاران را به سمت فناوری چاپ سه بعدی و شرکت هایی که استفاده از آن را می کشند ، جلب می کنند.

استفاده از چاپ سه بعدی برای سایر سرگرمی ها

شما می توانید از بسیاری روش های دیگر ، فن آوری های چاپ سه بعدی را به عنوان علاقه مند استفاده کنید.

توسعه سریع ایده ها

ایجاد ، طراحی و ترسیم ایده در برنامه ها ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد. بنابراین ، در گذشته هرگز تجربه لذت بخشی نبوده است. اما با چاپ سه بعدی ، آینده روشن باقی می ماند زیرا چاپ سه بعدی زندگی را برای همیشه تغییر داده است.

با چاپگرهای سه بعدی ، شما مجبورید نمونه اولیه ای را در همان روز طراحی و تولید کنید و تجربه جدیدی را برای شما رقم بزند. برای ایجاد نمونه اولیه دیگر نیازی نیست که روزها صبر کنید. شما همیشه می توانید ایده های خود را امتحان کنید و آنها را دوباره تنظیم کنید تا بهترین نمونه اولیه را در همان روز دریافت کنید.

جایگزینی قطعات کوچک

یکی از استرس زا ترین تجربیاتی که علاقه مندان درباره آن صحبت می کنند ، تلاش و زمان صرف شده برای تعویض یا تعمیر یک قطعه کوچک شکسته بوده است. با این وجود ظهور چاپ سه بعدی آن را به سمت بهتر تغییر داد.

اکنون ، شما می توانید طرح یک قسمت تعویض را در رایانه خود بارگیری کرده و جایگزین آن را چاپ کنید. بنابراین ، تعویض قطعات خراب کوچک یا سخت قابل یافتن برای کارآمدتر شدن زمان کمی نیاز دارد.

طراحی آزمایش برای قدرت و عملکرد

این مزیت را دارید که طراحی مدل سه بعدی خود را به طور مکرر آزمایش کنید تا اینکه دقیقاً بفهمید چه می خواهید.

متأسفانه ، نقشه ها و مدل سازی سه بعدی هرگز نمی توانند چالش های احتمالی تولید را به شما نشان دهند. شما فقط می توانید این چالش را حل کنید که نمونه اولیه ای را طراحی و تولید کنید. با استفاده از نمونه اولیه ، می توانید به جای حدس زدن ، آگاهانه درباره شی خود قضاوت کنید.

تولید در زمان واقعی

چاپ سه بعدی گزینه های مهیجی را برای علاقه مندان فراهم می کند – جالب ترین مورد تولید اشیا در زمان واقعی است. به عنوان یک تیم ، چاپ سه بعدی به شما امکان می دهد روی یک طرح بنشینید و کار کنید.

پس از تکمیل ، نمونه اولیه را چاپ کرده و تغییرات دلخواه را قبل از انتشار محصول جدید ایجاد می کنید. شما می توانید تمام این فرایندها را در یک جلسه زمان واقعی انجام دهید.

جایگزینی قطعات منسوخ شده

خراب شدن قسمت کوچکی از یک شی object یا ماشین منسوخ شده می تواند استرس زا ترین تجربه ها را برای شما فراهم کند. ممکن است ساعتها در اینترنت به جستجوی یک جایگزین بیهوده بپردازید.

فناوری چاپ سه بعدی راه حلی برای شما فراهم می کند زیرا فقط باید جایگزین خود را در رایانه طراحی کرده و آن را چاپ کنید.

روشهای ساخت سنتی

فرایندهای تولید سنتی از روش تولید کم مصرف استفاده می کنند. ثابت می شود که کاملاً مخالف روش ساخت مواد افزودنی است.

فرایند کسری تولید مربوط به یک روش ساخت سنتی شامل برداشتن بلوک های مواد برای ایجاد اشکال دلخواه است. این یک فرار از روش ساخت مواد افزودنی است که لایه های مواد پلاستیکی را برای تشکیل اشیا selected انتخاب شده اضافه می کند.

هنگام برش چوب به شکل مناسب ، یک نمونه عالی از یک فرآیند کسری را می توان مشاهده کرد. شما باید قطعات چوبی را بردارید تا به شکل دلخواه خود برسید.

فرآیندهای تولید سنتی در مقایسه با فرآیند تولید مواد افزودنی سهم معایبی دارند.

به عنوان مثال ، شما نمی توانید هندسه های پیچیده ای را با استفاده از فرایندهای تولید سنتی ایجاد کنید. برعکس ، فرآیند افزودنی ایجاد هندسه های پیچیده را تضمین می کند.

هزینه ساخت قطعات پیچیده در فرایندهای تولید سنتی همچنان زیاد است. برعکس ، با روند تولید مواد افزودنی کم است.

بسیاری از هدر رفت مواد به شکل محصولات جانبی با تولید سنتی همچنان عادی است. اما تولید افزودنی کمترین هدر رفت را از نظر مواد پلاستیکی دارد.

روند افزودنی مزیت سفارشی سازی محصولات را به همراه داشت. در عین حال ، فرایند ساخت سنتی فقط می تواند محصولات انبوه ، یکسان اما غیر سفارشی تولید کند.

روش های تولید افزودنی اطمینان می دهند که دستگاه های تولید می توانند غیرمتمرکز باشند تا تولید محصولات نزدیکتر به کاربر نهایی باشد. در حالی که روند تولید سنتی ، دستگاه های تولید را در کارخانه های بزرگ متمرکز می کند ، از این رو هزینه های لجستیکی را افزایش می دهد.

آیا چاپ سه بعدی یک سرگرمی گران قیمت است؟

انطور که اصطلاح “گران” برای علاقه مندان به چاپ سه بعدی ذهنی باقی مانده است ، در نظر گرفتن اطلاعات شخصی در مورد امور مالی مهم است. اگرچه ، با نگاهی به تاریخچه چاپ سه بعدی نتیجه می گیرید که نسبت به چاپ سه بعدی ارزان تر شده است.

قیمت اولین چاپگرهای سه بعدی در حدود 100000 دلار بود ، و اکنون سخت است باور کنیم که پنجاه سال پایین تر از این خط ، شما می توانید یک چاپگر سه بعدی سطح ابتدایی را فقط با قیمت 200 دلار تهیه کنید. بنابراین ، ممکن است آن را ارزان بدانید.

پس از خرید چاپگر ، ممکن است لازم باشد در مورد هزینه کارکرد نیز تأمل کنید. برای بهینه سازی عملکرد چاپگر خود به مواد مانند رشته پلاستیکی و رزین نیاز خواهید داشت.

در صورت تمایل به خرید تجهیزات محافظتی ضروری برای چاپ سه بعدی ، هزینه دیگری در نظر گرفته می شود.

نتیجه

سرمایه گذاری در یک چاپگر سه بعدی ، فکر و برنامه ریزی قابل توجهی را برانگیخته است. این مقاله به عنوان یک راهنمای جامع استفاده می شود که می توانید برای حرکت در این چالش و تصمیم گیری آگاهانه درباره چاپگرهای سه بعدی و صنعت چاپ سه بعدی با رشد سریع استفاده کنید.

از دلایلی که ممکن است روی چاپ سه بعدی سرمایه گذاری کنید ، روش های چاپ سه بعدی ، هزینه چاپگرهای سه بعدی و تفاوت در فرآیندهای افزودنی و سنتی ، این راهنما مفید خواهد بود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
سرمایه گذاری در یک چاپگرسه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ