image کسب و کار چاپ سه بعدی و آخرین آمار از سرمایه 23 میلیارد دلاری image کالیبره پرینتر سه بعدی

کاربردهای پرینتر سه بعدی : تنفس بی نهایت زیر آب

کاربردهای پرینتر سه بعدی : تنفس بی نهایت زیر آب این گزارش خبری در خبرگزاری سی ان ان انتشار یافته است.برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینکی که در این مورد گذاشتیم مراجعه کنید.
همانطور که در مقالات قبلی xprinter3d اشاره کردیم دنیای امروز شاهد تغییراتی بنیادی است که چهره دنیا را به کلی تغییر خواهد داد و محدودیت هایی که امروز با آن ها درگیر هستیم به کلی از بین خواهد برد و دنیایی وزرای خلاقیت و محدودیت های ذهنی را برای ما بوجود خواهد آورد. کاربرد پرینتر سه بعدی در تنفس زیر آب و بدون تجهیزات حجیم غواصی به همان اندازه که بشر تصور میکرد پرواز طولانی مدت غیر واقعی است ناممکن به نظر می رسد. طراحی به نام Jun Kamei با استفاده از پرینتر سه بعدی وسیله ای را طراحی کرده که مانند آبشش عمل می کند و احتمالا روزی جایگزینی برای تنفس زیر آب خواهد شد.

این قطعه با توسط یکسری فرآیندهای شیمیایی توانسته است که اکسیژن درون ملکولهای آب را جدا کرده و برای تنفس انسان زیر آب ارایه دهد و دقیقا مشابه یک آب شش در زیر آب استفاده شود. در نگاه اول این کار بسیار دور از ذهن میباشد ولی باید در علم به این نکته توجه کرد که هیچ امری غیر ممکن نمیباشد ولی نکته این قسمت در این است که در این تکنولوژی خارق العاده از پرینترهای سه بعدی استفاده شده و مانند بسیاری از اختراعات دیگر کاربردهای پرینتر سه بعدی اثر بخش، الهام بخش و راحت را ارایه داده است.

کاربردهای پرینتر سه بعدی در دنیای زیر آب شنا و غواصی

تا کنون پرینتر سه بعدی توانسته است تحولات عظیمی در زمینه ورزشهای آبی و غواصی و دنیای آب ایجاد کند به شکلی که هم اکنون بسیاری از تجهیزات غواصی مخصوصا در زمینه شخصی سازی توسط پرینترهای سه بعدی ایجاد میشود.

کاربردهای پرینتر سه بعدی در ورزشهای آبی نیز به صورت روزانه رو به افزایش است به شکلی که هم اکنون بسیاری از تجهیزات ورزشهای آبی مانند موج سواری، اسکی روی آب، اشنورکلینگ و … توسط پرینترهای سه بعدی به صورت شخصی برای علاقه مندان این حوزه تولید میشود. هم اکنون نیز شاهد یک تحول عظیم در تنفس در زیر آب هستیم که بعدها میتواند نسل بشر را به شدت تحت الشعاع خود قرار دهد.

کاربرد پرینتر سه بعدی : تنفس بی نهایت زیر آب
کاربردهای پرینتر سه بعدی : تنفس بی نهایت زیر آب

با توجه به گرمای جهانی و بالا رفتن سطح آب های جهانی اینگونه کاربردهای پرینتر سه بعدی بیش از پیش نیاز می شود.

در حال حاضر کاربردهای پرینتر سه بعدی به هیچ صنعتی محدود نمیشود و تمامی صنایع حال حاضر در جهان را شامل میشود و توانسته است در بسیاری از صنایع روندها را تغییر داده و نقش بسیار کلیدی را پیاده سازی نماید . شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در مورد کاربردهای پرینترهای سه بعدی اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در CNN :
https://edition.cnn.com/style/article/amphibio-underwater-breathing/index.html?utm_medium=social&utm_content=2018-08-15T05%3A15%3A15&utm_term=link&utm_source=twCNN

Summary
Review Date
Reviewed Item
کاربرد پرینتر سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ