image دوچرخه ی برقی Volkswagen image کمک به معلولین با چاپگر سه بعدی

HP قصد دارد چاپ رنگی کم هزینه ای را عرضه کند

HP  چاپ رنگی کم هزینه ای را عرضه کند

مدت ها پیش HP با چاپ دو بعدی و 3D با دو نسخه کار می کرد . در حال حاضر , شرکت اعلام کرده است که قصد دارد به تولید بیشتر در تولید افزودنی ادامه دهد

در اعلامیه اخیر , این شرکت طرح های آینده ای را شامل چاپگر رنگی کرده است و حرکت به جلو برای چاپ فلزی .
HP امیدواراست تا در سال 2018 پیشرفت فناوری فلزات را اعلام کنند. HP همچنین اظهار داشت که مایل هستند تکنولوژی رنگشان را ارزانتر کنند .این قیمت گذاری راه طراحان و سازندگان برای دسترسی به چاپ رنگی را آسانتر خواهد کرد.در ادامه با ما همراه باشید تا در این بخش خبری از تصمیم  HP قصد دارد چاپ رنگی کم هزینه ای را عرضه کند را برای شما اعلام کنیم.

همان طور که رییس اسبق، استفان نیگو اظهار داشت . برای اولین بار ما قادر خواهیم بود قطعات کامل رنگی مکانیکی تولید کنیم.اگر این کافی نیست , ما قصد داریم که از پلاستیک و فلزات فراتر برویم . با فن آوری سه بعدی با نام تجاری جدید که توسط HP اختراع شده است.

در حالی که هیچ جزییات صریحی در مورد چاپگر فلزی در دسترس نبود , به نظر می رسد که hp این نیت را داشته است.این طور اعلام شده است که آنها در مورد تولید مواد افزودنی خود تحقیق و توسعه جدی داشته اند . این شرکت همچنین می خواست که مشخص کند که می خواهند چاپ 3d را به یک مرحله عملی تر و سود آور در صنعت تبدیل کنند. همانظور که در حال حاضر , چاپ 3d منبع تولید مستقیم برای شرکت نیست.

هدف بلند پروازانه hp این است که آن را با ارایه سیستم عامل برای ساخت و ساز عملکردی گسترش دهد.
اعلام این شرکت به روش دیگر قابل توجه بود. این بسیارشبیه با شرکت های چند گانه دیگر است که به چاپ فلزات و رنگ تبدیل شده اند . این پیشرفت های فن آوری نشان دهنده شکاف زیادی در بازار است .

فلز و رنگ به خوبی می تواند شکاف بین تولید سنتی و چاپ سه بعدی را از بین ببرد , به طوری که آنها می توانند در سطح وسیعی مورد استفاده قرار گیرند .
Hp نشان داده است که آنها مایل به دنبال سرمایه گذاری هستند , اما نه خود فناوری .این شرکت رقابت سختی در این زمینه دارد . در این مرحله , در اعلامیه روشن شد که آنها چشم انداز دراز مدت دارند .ما باید در سال 2018 اطلاعاتی در رابطه با پیشرفت های جدید ارایه کنیم.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی