image HP قصد دارد چاپ رنگی کم هزینه ای را عرضه کند image پرینتر سه بعدی و جلوگیری از جعل پول

کمک به معلولین با چاپگر سه بعدی

کمک به معلولین با چاپگر سه بعدی

کیت چاپ شده open-sourceبا قیمت 500 دلار به صندلی چرخدار الکترونیکی 2500 دلاری تبدیل می شود.
یک تیم رباتیک دبیرستانی یک چاپگر سه بعدی الکتریکی برای صندلی چرخدار ایجاد کرده است که یک صندلی چرخدار معمولی را به یک موتور تبدیل می کند . ابزار چاپی رایگان برای دانلود 3d میتواند کاربران صندلی چرخدار را در حدود 2000 دلار جلو بیاندازد.

چاپ سه بعدی به صورت روزانه برای زندگی راحتتر برای جامعه ی غیرفعال استفاده می شود . چه از طریق پروتزهای چاپی 3d , چه کمک چاپی سه بعدی برای نابینایان و یا چیز دیگری به طور کامل.علاوه بر این موارد ابزار فوق العاده مفید چاپ شده جدید، یک دستگاه صندلی چرخ دار است که توسط قطعات چاپ شده و موتور حرکتی به یک صندلی متحرک تبدیل شده است .در ادامه با ما همراه باشید تا در ایمن بخش خبری در مورد فناوری و کمک به معلولین با چاپگر سه بعدی برای شما مطالبی را بیان کنیم.

دانلود رایگان و به صورت open-source است. صندلی چرخ دار الکترونیکی که اغلب در حدود 2500 دلار فروخته و صندلی چرخدار معمولی که تقریبا 500 دلار هزینه داشت می تواند کاربران صندلی چرخ دار را تا 2000 دلاردر صرفه جویی کمک کند. این حتی می تواند در صندلی های ساده ی اجاره ای که برای آسیب های موقت استفاده می شود , استفاده شود.

فناوری در خدمت انسان

تیم frc دبیرستان آویو1577 , یک باشگاه مدرسه ای که از سال 2005 تا کنون وجود داشته, لوازم جانبی صندلی چرخ دار چاپ شده را به عنوان بخش مشارکتی تیم توسعه داده است.
Roeebar-yadin از تیم frc1577 گفت: ایده ما این بود که آن را بر روی پلت فرم open-source داشته باشیم. نزدیک به 7000 تیم frc در جهان که می تواند تبدیل به یک مرکز برای ساخت این کیت شود، وجود دارد.

بهترین بخش, با این حال ,این است که مردم در سراسر جهان به دنبال چاپ 3d دستگاه هستند و دیگر نیاز به تجربه ی زیادی در چاپ 3d و الکترونیک ندارند.
به همین دلیل است که هیچ بخش یا فرایندهای خاصی برای طراحی وجود ندارد .
Yuval dascalu عضو تیم گفت: ما قبلا باچندین نفر که علاقه مند هستند تماس گرفته ایم.

ما افرادی را تشویق می کنیم تا در طراحی ما به گونه ای عمل کنند که به نظر می رسد مناسب باشد یا حداقل ها را به تیم های دیگر انتقال دهند.
اما این طرح در حالی اولین مسابقه رباتیک این پروژه را به نفع خود تحقق بخشید , در واقع حدود 5 سال در عقب ذهن دانش آموزان دارد. فقط این است که آنها ابزار و منابع لازم برای تحقق ایده های خود را تا کنون ندشته اند.

کارگاه مدرسه به تیم رباتیک اجازه داد تا مهارت های مهندسی الکترونیک و مهندسی خود را برای ایجاد وسیله نقلیه چاپی که بیشتر آنها 3d چاپ شده با استفاده از apex pla توسط breathe-3dp بر روی یک چاپگر 3dprintbot play , یک دستگاه fdm جمع و جور بود . این فقط تجهیزات مدرسه نبود که به تیم کمک کرد طراحی خود را درک کند . شهرداری روانانا , با الهام از جاه طلبی دانشجویان , حمایت مالی گروه را به عهده داشت تا بتوانند خلقت خود را به بالاترین حد برسانند. در نهایت frc team1577 فکر می کند که کار سخت آن به کسانی که به آن نیاز بیشتری دارند , سود خواهد برد .
Ba yadin گفت: ما می خواستیم به جوامع کمک کنیم و فکر کردیم که این راه خوبی برای انجام این کار است

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی