image چاپ سه بعدی و حیوانات image آینده پرینترهای سه بعدی و ظرفیت های استفاده از آن

پرینتر FDM ده برابر سریعتر!

پرینتر FDM ده برابر سریعتر!

MIT به تازگی چاپگر FDM/FFF خود را رونمایی کرده است که ادعا میکند 10 برابر سریعتر از دستگاه های موجود است.در به دست آوردن سرعت بالاتر در دستگاه FDM/FFF همیشه مسله تعادل جریان و گرمایش مواد مورد بحث بوده است .

بنابراین , محققان از یک لیزر گرمایشی استفاده می کنند که برای کنترل سطح گرما استفاده می شود . همچنین دارای یک مکانیزم خاص برای هدایت جریان مواد است . هدف اصلی تحقیق این بود که بر سه مشکل رایج مرتبط با fdm سرعت آهسته چاپگر , نیروی اکستروژن کم و انتقال حرارت آهسته غلبه کند.
برای انجام این کار آنها یک لیزر اضافه کرده و مکانیزم استاندارد چرخ را جایگزین کردند .در ادامه با مطالب خبری ما همراه باشید تا در مورد پرینتر FDM ده برابر سریعتر! مطلبی را برای شما بیان کنیم.

محققان anastasios john hart و mit Jamison go این پروژه را هدایت می کنند. با توجه به درک ما از آنچه که این سه متغیر را محدود می کند , پرسیدیم که چگونه خودمان یک چاپگر جدید طراحی کنیم که بتواند سه سیستم را بهبود بخشد , jon hart گفت: ما اکنون آن را ساخته ایم و این کاملا کار می کند .

لیزر و مکانیزم اکسترودر دو قطب اصلی این دستگاه می باشد . علاوه بر مزایای سرعت , این مکانیزم جدید نیز در نحوه پردازش مواد متفاوت است . این از یک رشته ی مخصوص تولید شده است که باعث می شود چاپگر از طریق رشته ها سرعت های بالا تری را بخواند .

محققان بر این باورند که دستگاه کاملا کامل نیست . این مشکلات هنوز هم بین لایه های پی در پی وجود دارد .مسئله ی خنک کردن بین لایه ها همچنان باقیست. آنها قصد دارند این مسله را در تکرار بعدی اصلاح کنند . پیامدهای تحقیق جالب است. شاید بسیاری از شرکت ها به دنبال سرعت بخشیدن به دستگاههای fdm/fff خود توسط لیزر در آینده ی نزدیک باشند.

احتمال دیگر این است که کاربران ممکن است این را ارتقا دهند تا مکانیزم لیزر را به دستگاه خانگی خود اضافه کنند. در حالی که فناوری هنوز در حال رشد است , می بینید که چه کاری می تواند برای تولید دستگاه هایی که سرعت بیشتری دارند انجام شود.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی