image سوئیچینگ موبایل و نینتندو با 3Dprinter image چاپگر سه بعدی در مدارس سنگاپور

بانک اطلاعاتی خصوصیات فیلامنت ها

بانک اطلاعاتی خصوصیات فیلامنت ها

یک وب سایت جدید چاپ سه بعدی , یک بانک اطلاعاتی چاپ مرکب با تنظیمات ساده برای مواد چاپ سه بعدی طراحی کرده است . این بانک اطلاعاتی شامل تنظیماتی برای انواع رشته ها از مارک های متفرقه است .
شروع به کار با چاپ سه بعدی می تواند به دلایلی دشوار باشد . هر چاپگر سه بعدی متفاوت است , به این معنی است که تا زمانی که دستگاه خود را به راه بیاندازد , ایجاد تنظیمات ایده آل آن می تواند یک چالش باشد .هر رشته رفتار خود را نیز دارد , یعنی pla از یک نام تجاری ممکن است کاملا متفاوت از یک pla از نام تجاری دیگر رفتار کند .در ادامه با  مطالب خبری وب سایت xprinter3d همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را درباره بانک اطلاعاتی خصوصیات فیلامنت ها و آخرین تحولات ایجاد شده در این حوزه را برای شما بیان کنیم


این در بین محصولات چاپ سه بعدی منحصر به فرد است . انجمن های چاپ سه بعدی و هیئت مدیره rep rap حاوی اطلاعات فراوان درباره تنظیمات مربوط به چاپگر خاص و رشته های خاص هستند , اما تراولس از طریق این سایت ها برای اطلاعات می تواند یک روند آهسته باشد . علاوه بر این بسیاری از پرینترها و فیبرها وجود دارد که تنظیمات آن ها به طور کامل مورد بحث قرار نگرفته است .

کاربرد چاپگر 3d pheneeny

کاربر چاپگر 3d pheneeny , یک شرکت فعال در reddit و thingiverse , راه حلی برای کاربران چاپگر سه بعدی طراحی کرده است . کاربران می توانند تنظیمات دلخواه خود را ارایه دهند و این سایت باز دید کنندگان را به طور متوسط از این اعداد ارایه شده توسط کاربر مطلع می کند . این سایت یک لیست ساده از هشت تنظیم برای هر رشته را بیان می کند: درجه حرارت چاپ, دمای بستر , سطح طراحی ایده آل , قدرت فن , سطح retraction و سرعت چاپ . کاربران می توانند تنظیمات خود را آپلود کنند و مواد جدیدی را به پایگاه داده اضافه کنند , اما pheneeny کنترل می کند که مواد اضافه شده برای جلوگیری از تکراری و نا هنجاری ها مشکلی نداشته باشند . در حال حاضر , این سایت با تنظیمات مخصوص پرینترهای سه بعدی خاص , به ارایه یک ایده کلی از تنظیمات ایده آل که با ماشین متوسط کار می کند , انجام نمی شود .

در حالی که این ممکن است محدود کننده به نظر برسد . pheneny اشاره می کند که بسیاری از پرینترهای واقع در کیت , متفاوت از یکدیگر خواهند بود ( با قطعات جداگانه و غیره ) , که تنظیمات خاصی را کمتر مرتبط و در نهایت دقیق تر می کند . در حال حاضر ممکن است فکر کنید : خوب , برای تلفن های موبایل خوب است , اما در حال حاضر دایرکتوری های رشته ای که اطلاعات مشابه را ارایه می دهند وجود دارد؟ پاسخ مثبت است , اما با احتیاط . filaments directory , برای مثال دارای لیست جامع مواد چاپ سه بعدی است . مشکل این است که کاربران چاپگر سه بعدی در واقع این کار را انجام داده اند و بسیاری از بخش های تنظیمات برای این مواد خالی هستند .

با ایجاد یک پایگاه داده با هدف صرفه جویی در تنظیمات pheneny فکر می کند که سایت جدید 3dprintingDB می تواند به سرعت یک پایگاه داده از تنظیمات توصیه شده ایجاد کند و به عنوان یک منبع مفید تر برای تنظیمات خاص چاپ رشته خاص عمل کند.
ما به pheneny رسیده ایم , که به ما گفت که این سایت به سادگی شروع به چاپ با رشته های جدید می کند .
رشته های جدید به طور دایمی به پایگاه داده اضافه می شوند , و کاربران که می خواهند یک مطلب جدید اضافه شود می توانند در این کار سهیم باشند.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی