image موتورهای موشکی پرینت سه بعدی فلزی image پل جمع شونده چاپ سه بعدی

خانه چاپ سه بعدی کانادا

خانه چاپ سه بعدی کانادا

خانه چاپ سه بعدی کانادا: افتتاحیه خانه چاپ سه بعدی کانادا “خانه فیبوناچی” اولین بار در نوع خود است که در سایت محبوب اقامتگاه های مسافرتی Airbnb قرار گرفته است.

خانه تعطیلاتی جمع و جور در عین حال مجلل و مبله که توسط شرکت نوپای هلندی Twente Additive Manufacturing ساخته شده است ، هم اکنون برای اجاره در تپه های دیدنی بریتیش کلمبیا در دسترس است. با استفاده از هرگونه بودجه جمع شده از طریق رزرو ، خیریه جهانی World Housing در نهایت قصد دارد یک فضای زندگی ارزان قیمت جدید را که به طور خاص برای استفاده توسط مادران مجرد طراحی شده است ، چاپ کند ، گروهی که اغلب از بازار مسکن کانادا دوری می کنند.

لیت های ساخت Twente AM

Twente AM در سال 2018 توسط یک تیم فنی با زمینه اتوماسیون و انرژی باد تاسیس شد ، تولید کننده چاپگرهای بتونی سه بعدی برای کاربردهای پیچیده معماری است. این شرکت زیرمجموعه هایی در کانادا ، آلمان دارد و در دبی یکی از شرکت های تابعه خود را تأسیس می کند ، در حالی که در زمینه تحقیق و توسعه و تولید در سراسر جهان از جمله در بریتیش کلمبیا در نزدیکی سایت خانه فیبوناچی فعالیت می کند.

نمونه کارهای فعلی Twente AM شامل چاپگرهای سه بعدی سطح متوسط ​​، متوسط ​​و بزرگتر است که نسخه دوم شامل دستگاه های Berlin-1 و Leonardo-2 آن است که به ترتیب 415000 € و 920،000 € قیمت دارند. با حجم ساخت 40 متر در 15 متر در 9 متر ، Leonardo-2 سنگین ترین ضربه گیر شرکت است و از چاپگر شش محوره آن که بر روی ربات نصب شده است ، قبلاً برای ایجاد همه چیز از دیوارها و ستون ها گرفته تا پل های مخصوص پا استفاده شده است.

ظهور این شرکت از سال 2018 همچنین نمایانگر هلند به عنوان کانون چاپ سه بعدی ساختمانی است و چندین شرکت در آنجا سیستم های بتونی مشابهی توسعه می دهند. به عنوان مثال ، در آیندهوون ، وبر بیامیکس یک کارخانه چاپ سه بعدی بتونی را اداره می کند ، در حالی که Royal3D در روتردام از دستگاه ساخت مواد افزودنی فیبر پیوسته (CFAM) برای ایجاد یک فضای کاری عمومی مدولار استفاده کرده است.

خانه چاپ سه بعدی کانادا
خانه چاپ سه بعدی کانادا

یک خانه تعطیلات چاپ سه بعدی

خانه فیبوناچی با الهام از توالی فیبوناچی ، نسبت ریاضیاتی “طلایی” که اغلب در طبیعت یافت می شود ، در دهکده دریاچه کوتوتای ، یک جامعه در حال رشد در حوضه نلسون قبل از میلاد مستقر است. به لطف فناوری Twente AM ، این خانه از یک شکل منحنی منحنی منحصر به فرد برخوردار است اما ساختار بسیار مقاومی را حفظ کرده است ، که آن را کاملا ضد صدا می کند و می تواند با آب و هوای قابل تغییر سازگار شود.

این خانه کوچک که فقط 35 مترمربع مساحت دارد ، هنوز هم قادر به فشردن یک محل زندگی ، آشپزخانه مبله و محل اقامت دو بزرگسال و دو کودک در سطح نیم طبقه خود است. متناسب با این ، حمام این ریز ساختمان با موزاییک در مرکز ‘منحنی فیبوناچی’ کاشی کاری شده است ، در حالی که حیاط آن بر روی این منحنی ادامه می یابد تا از چشم اندازهای خیره کننده منطقه چشم پوشی کند.

در عمل ، چاپ خانه با استفاده از سیستم Twente AM یازده روز به طول انجامید ، در مجموع بیست قطعه ساخته شده در مواد افزودنی در ساخت ساخته شده است. این شرکت با استفاده از تیرهای چسب لام ، قاب پنجره های دست ساز و حدود 800000 متر مکعب بتن چاپی ، می گوید که محل های اقامتگاه تمام شده آن ، نشان دهنده دستاوردهای مصرف مواد و انرژی است که می تواند از طریق چاپ سه بعدی قفل شود.

با توجه به سهم جهانی مسکن در این پروژه ، این گروه فناوری Twente AM را درمانی برای کمبود فزاینده نیروی کار در جهان در بخش ساخت و ساز می داند. بنا بر آموزه هایی که از خانه فیبوناچی آموخته است ، بنابراین سازمان در نظر دارد جامعه جدید مسکن ارزان قیمت کانادایی را ایجاد کند که کاملاً با استفاده از چاپ سه بعدی ساخته شده است.

فضای زندگی تولیدی افزودنی که قرار است “Sakura Place” نامگذاری شود ، شامل پنج خانه سه خوابه است که با هم ترکیب می شوند و شکل گلبرگ شکوفه گیلاس را تشکیل می دهند. این خانه ها به طور خاص برای جوامع حاشیه ای مانند مادران تنها ساخته شده اند و به آنها کمک می کند تا در فضاهای سالم و ایمن زندگی کنند که دسترسی به طبیعت را با هم ترکیب می کند و مقرون به صرفه است که یافتن آن در مراکز شهری غیرممکن است.

از نظر رزرو خانه فیبوناچی و کمک به پروژه شایسته World Housing ، در حال حاضر قیمت اجاره با قیمت معادل 94 پوند در هر شب قیمت دارد ، البته هزینه خدمات و مالیات اشغال نیز به آن اضافه می شود. علاقه دارید آخر هفته دور از خانه های چاپی سه بعدی باشید؟ برای اطلاعات بیشتر در اینجا ، به صفحه اختصاصی Airbnb مراجعه کنید.

تجاری سازی ساخت و ساز AM

طی سال گذشته ، به طور فزاینده ای برای ایجاد خانه هایی برای بازار مسکن تجاری ، برای ایجاد سازه های اثبات مفهوم استفاده می شود. در مارس 2021 ، ICON اولین خانه های چاپی سه بعدی مستقر در ایالات متحده را در بازارهای داخلی لیست کرد ، قیمت ها از حدود 450،000 دلار شروع می شود.

خانه چاپ سه بعدی
خانه چاپ سه بعدی

Mighty Buildings همچنین نشان داده است که قصد دارد پانزده خانه سازگار با محیط زیست را در محلی 5 هکتاری نزدیک دره Coachella چاپ و لیست کند. پس از پایان کار ، اقامتگاه های کاملاً خورشیدی با قیمت های مختلف از 595،000 دلار برای مدل پایه ، تا 950،000 دلار برای پیکربندی بزرگتر دو خانه به بازار عرضه می شوند.

از نظر بازار اجاره ، گروه PERI در حال احداث یک آپارتمان سه طبقه چاپ سه بعدی در والنههاوزن ، آلمان است. در حال ساخت با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی COBOD ، این سایت نه به عنوان بخشی از یک پروژه تحقیقاتی بلکه به عنوان یک شرکت تجاری برای ایجاد پنج آپارتمان اجاره ای ساخته شده است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
خانه چاپ سه بعدی کانادا
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ