image ربات های حیوانی بی نظیر image قطعات پورشه های کلاسیک با 3Dprinter

ساخت در و پنجره با FDM های سفارشی

ساخت در و پنجره با FDM های سفارشی

DorDan AB سازنده ی درب و پنجره در اسکاندیناوی به زودی مشتریان خود را با محصولاتی که با تولید افزودنی ساخته شده است, آشنا می کند . شرکت مستقر در سوئد حتی یک پرینتر سفارشی سه بعدی را که می تواند نیازهای تولیدی خود را در مقیاس بزرگ تامین کند، سفارش داده است؛ در بخش خبری امروز قصد داریم گزارش ساخت در و پنجره با FDM های سفارشی را مطالعه کنیم که بی شک برای شما نیز جالب توجه خواهد بود.

چاپگر سه بعدی BLB 3D Custom Printer

چاپگر سه بعدی BLB 3D Custom Printer که با همکاری شرکت BLB Industries , یک شرکت واقع در وارنامو ساخته اند که متخصص در تولید سیستم های تولیدی و ماشین های سفارشی برای مشتریان خود هستند . ایده ای در پشت این چاپگر بود که یک سیستم تولیدی افزایشی در مقیاس وسیع ایجاد کند که بتواند پنجره ها و درهای کامل را برای NorDan AB تولید کند.

چاپگر عظیم سه بعدی که انتطار می رود در اواسط امسال آماده شود، به احتمال زیاد قادر به ساختن محصولات سه بعدی در ابعاد 2.5 متر در 1.5 در 1.5 باشد. البته قطعات بزرگتری را می تواند چاپ کند , اما آنها بعد از چاپ نیاز به مونتاژ دارند. با این حال با مقیاس چاپ از آن اندازه می توانید یک قاب بسیار بزرگ پنجره را بسازید.

چاپگر سه بعدی مجهز به دو اکسترودر با اندازه های مختلف نازل (0.6 تا 2 میلی متر و 2 تا 8 میلی متر ) است که برای پردازش گرانول های پلاستیکی در مواد پلیمری و بیوکامپوزیت ساخته شده اند. دسته ی دوم شامل مواد ساخته شده از محصولات جانبی کشاورزی از جمله چوب چوب پنبه نی و کنف است. سایر مشخصات برای چاپگر سفارشی سه بعدی عبارتند از میزان رسوب 14 کیلو گرم پلاستیک در ساعت ابعاد کلی 2.4 2.7 X 4 X متر و یک صفحه چاپ سفارشی که برای چسبندگی مطلوب است با هر ماده پلیمری یا بیوکامپوزیت که در حال چاپ است طراحی شده است.

هنگامی که BLB 3D Custom Orinter در تار نمای NorDan در Bor فعالیت می کند، این شرکت می گوید قصد دارد از آن برای تولید نمونه های اولیه و تعدادی از محصولات نهایی استفاده کند . این شرکت می گوید که در حال حاضر نسخه چاپی سه بعدی با تولید درب را آزمایش کرده است و نتایج بسیار خوبی را تجربه کرده است. در نهایت Nordan AB قصد دارد تا برای مشتریان خود از فن آوری های پیشرفته تر برای تولید و طراحی پنجره ها و درب ها استفاده کند.

NorDan به علت تاکید بر پایداری به تولید افزایشی تعصب کامل نداشته و ما مشتاق هستیم تا ببینیم که درب و پنجره نو آورانه ی شرکت با کمک چاپگر سفارشی سه بعدی چگونه خواهد بود. از سوی دیگر BLB Industries متشکل از تولید چاپگر سه بعدی FDM سفارشی می باشد. وی نیز در وب سایت خود می گوید:

می تواند چاپگرهایی با ظرفیت ساخت تا 5*5*5 متری را تولید کند و یک سال گارانتی برای سیستم های مورد نظر خود را ارائه دهد!

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی