image چاپگر سه بعدی در مدارس سنگاپور image پرینترهای سه بعدی و اخبار حوزه بایوپرینت

نمایشگاه هنری با چاپ سه بعدی

نمایشگاه هنری با چاپ سه بعدی

نمایشگاه جدیدی در موزه ی هنرهای برتر در آتلانتا در خصوص برجسته کاری و قطعات چاپی پیشرو و تجربی سه بعدی توسط joris laarman طراح هلندی قرار است برگزار شود. “نمایشگاه تحت عنوان آزمایشگاه joris larmaan : طراحی عصر دیجیتال “ روز دوشنبه 18 فوریه درب خود را باز کرد و تا 13 می 2018, اجرا خواهد شد. Laarman , که کار خود را در موارد بی شماری پوشش داده است , یکی از برجسته ترین طراحان و شناخته شده در طراحی سه بعدی و جهان چاپ سه بعدی است .در ادامه با وب سایت xprinter3d همراه باشید تا در مورد نمایشگاه هنری با چاپ سه بعدی برای شما همراهان بیشتر بگوییم.

در سال 2014 , او پیشگام در استفاده از تولید افزودنی برای تولید “ ساختگی “ در جهان چاپ سه بعدی ساخته شده از قطعات پازل سه بعدی چاپ شده است. پروژه ی پل سه بعدی چاپ شده , که توسط شرکت تولید کننده مکمل رباتیک آمستردام MX3D انجام شده است , برای مدت زمان طولانی ادامه دارد.
آخرین به روز رسانی شرکت بلند پروازانه اعلام کرد که پل فلزی پیچیده طراحی شده یک سومش چاپ شده است و احتمالا تا ژون 2018 کامل خواهد شد.
بازدید کنندگان موزه ی هنر آتلانتا می توانند انواع کارهای Laarman را مشاهده کنند, از جمله “Makerchairs” , مجموعه ای از 12 چاپگر سه بعدی ساخته شده , صندلی های ساخته شده و همچنین طراحی های مختلف تجربی , فیلم ها و طرح های طراح هلندی .

نمایشگاه که در شهر cooper Hewitt نیویورک, موزه ی طراحی Smithsonian برگزار شده است , بر روی توانایی های ناخوشایند Laarman برای ترکیب فناوری های جدید مانند چاپ سه بعدی با طراحی عملکردی و هنری , جالب و ممتاز خواهد شد.

Sarah schleuning , مدیر هنری تزیینی و طراحی در موزه ی عالی اظهار داشت : Laarman و آزمایشگاه او , پیشگامان طراحی و اندوخته های اندیشه هستند.
رویکرد فکری Laarman برای طراحی و همکاری , باعث می شود برای کشف معانی و روش های جدیدی برای ایجاد یک کار کاملا نوآورانه و جذاب باشد .
در سال 2015 , Laarman اولین نمایشگاه انفرادی خود را در موزه ی Groninger در هلند باز کرد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی