image چاپ سه بعدی و ناتوانی های ستون فقرات image تاثیر پرینتر های سه بعدی بر آینده ی تجارت جهانی

انقلاب Align Technology در دندانپزشکی

انقلاب Align Technology در دندانپزشکی

ترمیم دندان ها با تکنولوژی 3D Invisalign در سال جاری فروش 1.3 میلیارد دلاری داشته است.هماهنگ کردن فن آوری های یک شرکت رشد سریعی دارد که به دنبال تکان دادن بازار پرینتر های سه بعدی برای دندان است. تکنولوژی جدید نه تنها از یک پلیمر روشن، بلکه از یک برند ساده نیزاستفاده می کند. این دستگاه ها بسیاری از دردسرهای سیم های فلزی یا سرامیکی و سیم های سنتی را حذف می کند. این شرکت در سالهای اخیر به شدت محبوبیت زیادی به دست آورده است.در ادامه با مقالات آموزشی همراه باشید تا انقلاب Align Technology در دندانپزشکی را برای شما بیان و بررسی کنیم.

این شرکت محصولات خود را با چاپگرهای 3 بعدی 3D Systems تولید می کند. شایان ذکر است که این تنها چاپگر نیست که استفاده می شود، بلکه این یکی از مواردی است که در مسئله ی مواد نیز برجسته شده است. شکل یک سیستم SLA با سرعت بالا، در مقیاس صنعتی است که برای آیتم های چاپ مانند braces بسیار مناسب است. Align Technologies از ناوگان پرینترهای سه بعدی برای تولید 220000 محصول سفارشی در هر روز استفاده می کند.

این شرکت در حال دستیابی به فروش 1.3 میلیارد دلاری در سال 2017 است. تهیه یک محصول تایید شده توسط FDA به صورت سفارشی برای بازار و رشد با این میزان کاملا پیشرفت بزرگی به نظر میرسد. در دو ماهه اول سال جاری، این شرکت 666 میلیون دلار فروش داشته است. 91 درصد از درآمد خود را از پرینت شفاف بدست میاورد؛ باقی مانده از سیستم iTero 3D Scanning که اجازه می دهد دندان پزشکان به سرعت دندان های بیمار را اسکن و مدل کند.

این هماهنگی اخیرا در صنایع برجسته شده است. بسیاری از آنها هنوز به عنوان یک راه اندازی در نظر دارند که کلیه ی عملیات خود را تأمین کنند. این شرکت همچنان در حال رشد است و فهرست گسترده ای از مزایای رقابت های سنتی دارند. مقیاس تولید شاید بزرگترین باشد.

این شرکت نه تنها 220000 محصول در روز تولید می کند، بلکه مهمتر از همه، آن ها کاملا سفارشی هستند. تولید باید بر اساس ترجیحات دقیق مصرف کننده باشد. چه چیزی باعث منحصر به فرد شدن این کسب و کار است ، این که از اصول تولید انبوه همراه با تولیدات سفارشی استفاده می کند. در نتیجه آنها چیزهایی را تولید می کنند که دقیقا در مقیاس وسیع با مصرف کننده قرار می گیرند و از مزایای هر دو نوع تولید بهره مند می شوند.

یکی دیگر از مزایای آنها این است که محصولات آنها دارای مواد شفاف است. از لحاظ زیبایی، این اجازه می دهد که پایه های جذاب تر و نفوذناپذیر پیدا کنند. پلیمرهایی که آنها استفاده می کنند نیز تایید شده توسط FDA بوده است. آنها همچنین مشکل ضعیف بودن سیم و سرامیک را ندارند.

این شرکت هنوز در حال رشد و تحقیق در جهت های جدید است. معاون رئیس ، اسرینی کازا خاطر نشان کرد که آنها همیشه تحقیقات مواد را انجام می دهند. او گفت: “این فرمولهای جدید الظهور حتی از کیفیتی که در حال حاضر شاهد آن هستند، پیشی می گیرند، به این ترتیب صنعت را قادر می سازد تا بخش های عملکردی و زیست سازگار را به طور مستقیم در چاپگرها داشته باشند.”در حال حاضر شرکت یکی از پیشگامان در این زمینه است و صنعت در حال رشد است. آنها قصد دارند که صنعت خود را از طریق R&D حفظ کنند.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی