image انقلاب Align Technology در دندانپزشکی image قطعات الکترونیکی پوشیدنی انعطاف پذیر با استفاده از تکنیک ترکیبی

تاثیر پرینتر های سه بعدی بر آینده ی تجارت جهانی

تاثیر پرینتر های سه بعدی بر آینده ی تجارت جهانی

تحلیل های ING برآورد می کند که چاپ 3D می تواند 25٪ از تجارت جهانی را تا سال 2060 از بین ببرد .بانک هلندی ING یک گزارش جدید در مورد تاثیر مالی چاپ 3D به سمت تجارت و تولید جهانی منتشر کرده است. یافته های این گزارش نشان می دهد که چاپ سه بعدی می تواند یک چهارم بازار جهانی تجارت را تا سال 2060 از بین ببرد .در ادامه با گزارش خبری ما همراه باشید تا در مورد تاثیر پرینتر های سه بعدی بر آینده ی تجارت جهانی برای شما بگوییم.

این مطالعه براساس تاثیر چاپ سه بعدی در صنایع در حال رشد انجام شده است.در نتیجه: آنها تخمین می زنند که قطعات چاپ شده محلی افزایش می یابد و واردات مهم کاهش خواهد یافت.یافته ها روشن می کنند که چاپ سه بعدی هنوز در دوران کودکی است اما دارای اختلال است.این گزارش می گوید : در حال حاضر عواقب چاپ سه بعدی برای تجارت مرزی حاشیه ای است. با این حال, رشد سرمایه گذاری در چاپ سه بعدی در پنج سال گذشته سه برابر بیشتر از ماشین آلات سنتی بوده است.

با توجه به اینکه نرخ رشد سالانه صنعت چاپ سه بعدی در ۵ سال گذشته 29٪ بوده است , این حادثه دور نیست.این رشد, فن آوری های سنتی را 27٪ کاهش داده است و برای این وضعیت ادامه رشد وجود دارد.به عنوان مثال: نرخ فعلی سرمایه گذاری برای چاپ 3D باید به رقم 2060 ادامه یابد .با این حال, این گزارش یک سناریوی دیگر را نشان می دهد که در صورتی که هر ۵ سال سرمایه گذاری دو برابر شود, 50 در صد از کل کالاهای تولیدی تا سال 2040 چاپ 3D خواهد داشت.

در ادامه گزارش

این گزارش دارای طیف وسیعی از یافته های مختلف مربوط به تجارت و چاپ سه بعدی است.برآورد می کند که چین می تواند با توجه به وابستگی به تجارت از این موضوع ضربه بخورد.این همچنین می تواند توضیح دهد که چرا چین با سرمایه گذاری در چاپ سه بعدی به جلو گیری از وقوع زلزله می رود.در حالی که برخی کشورها از آن رنج می برند , این امر همچنین در مورد کسری تجاری تاثیرات مثبتی دارد .

ایالات متحده می تواند کسری بودجه خود را نسبت به مکزیک و آلمان کاهش دهد و وابستگی به واردات خودرو را کاهش دهد. اگر اکثریت به تولید محلی تبدیل شود , کشورهایی که خدمات را در برمی گیرند احتمالا بازار را رهبری خواهند کرد . به همین ترتیب , این گزارش همچنین نوع شرکت هایی را که احتمالا از این تغییرات سود می برد , شناسایی کرده است.

با وضیت فعلی تکنولوژی , تبدیل به چاپ سه بعدی برای شرکت های تولید کننده جذاب خواهد بود. محصولات با اشکال پیچیده که نیاز به مونتاژ قطعات مختلفی دارند مواد زاید زیادی تولید می کنند و هزینه های کار, حمل و نقل و هزینه های موجود را متحمل می شوند. همه ی تصاویر از گزارش اصلی در اینجا موجود است .

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی