image تبدیل دوربین آنالوگ به دوربین دیجیتال بوسیله چاپگرسه بعدی image توسعه جوهر کریستال مایع تغییر رنگ که با فناوری چاپ سه بعدی سازگار

همکاری آدیداس و شرکت عینک سازی مارکولین گروپ در تولید عینک آفتابی چاپ شده سه بعدی

غول پوشاک ورزشی آدیداس ، با همکاری شرکت عینک سازی مارکولین گروپ ، عینک آفتابی اسپرت چاپ شده سه بعدی خود – 3D CMPT را رونمایی کرد.

مطابق با دیدگاه آدیداس برای عملکرد بالا ، وزن عینک یک تکه فقط 20 گرم است و دارای ساختار نایلونی انعطاف پذیر است که طبق گزارشات حداکثر تهویه را امکان پذیر می کند. قاب مشکی مات نیز با یک روکش مخصوص که باعث ایجاد ضربه گیر لاستیکی در کل سطح طرح می شود ، درمان می شود.

عینک آفتابی 3D CMPT که برای استفاده تقریباً در هر ورزشی در نظر گرفته شده است ، برای همه از دوچرخه سواران و دوندگان گرفته تا بازیکنان تنیس و گلف بازها طراحی شده است.

همکاری آدیداس و شرکت عینک سازی مارکولین گروپ در تولید عینک آفتابی چاپ شده سه بعدی

شرکت ها اعلام کرده اند که از نسل جدید چاپگرهای سه بعدی برای تولید عینک استفاده شده است. با این حال ، یک سخنگو به صنعت چاپ سه بعدی گفت که گروه Marcolin به دلیل رقابت بازار عینک ، سازنده یا پلت فرم را فاش نمی کند.

عینک آفتابی سه بعدی CMPT

به گفته آدیداس ، قاب سه بعدی CMPT دسته جدیدی از عینک ها را ایجاد کرده است که زیبایی و عملکرد را از بین می برد تا از محدوده طراحی و راحتی فراتر رود. تقریباً همه جنبه های عینک آفتابی با پویایی در نظر گرفته شده است ، از جمله هندسه ، وزن و حجم.

3D CMPT با بدنه متمایز خود مانند مشبک و کاهش وزن ، دارای یک محافظ لنز کروی یکپارچه با پایه قهوه ای و پوشش آینه ای نقره ای است. لنز خود محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش است ، دارای منحنی هفت پایه است و از مواد سبک پلی کربنات ساخته شده است.

Adidas همچنین انتخاب کرده است که نقاط تماس بدون لغزش را در هر دو نوار بینی و نوک انتهای آن قرار دهد ، که باعث می شود عینک برای مدت طولانی برای تمرین و مسابقه به راحتی استفاده شود.

در بیانیه مطبوعاتی آدیداس آمده است: “از DNA آدیداس ، که با جستجوی مداوم برای خطوط و مواد با کارایی بالا مشخص می شود ، قاب به وجود می آید که به لطف مدرن ترین فناوری ها می تواند در تکامل عینک اثری از خود برجای بگذارد. قاب Adidas Sport 3D CMPT دیالوگ جدیدی را با ورزشکاران حرفه ای باز می کند و فرصت جدیدی را برای دنباله داران خلاق ایجاد می کند. “

عینک های آفتابی 3D CMPT در تعداد محدودی فقط 150 جفت تولید شده است و به طور انحصاری در Adidas.com در هفته Creative Club Week که از 23 آگوست 2021 آغاز می شود ، در دسترس خواهد بود. طبیعتاً می توانید انتظار داشته باشید که چنین محصولی پیشگام قیمت بالایی را با خود به همراه داشته باشد. برچسب – یک جفت عینک آفتابی 3D CMPT 415 دلار برای شما هزینه دارد.

کالاهای مصرفی و چاپ سه بعدی

همانطور که علاقه مندان به لباس های ورزشی می دانند ، مارک های اصلی لیگ مانند آدیداس از قبل فناوری چاپ سه بعدی را در جریان کار تولید خود ادغام کرده اند. در اواخر سال گذشته ، این شرکت آنچه را که به عنوان “نهایی” کفش دویدن با چاپ سه بعدی معرفی کرد ، Futurecraft “STRUNG” معرفی کرد. طبق گزارشات ، کفش های ورزشی STRUNG ، دارای کفی های Futurecraft تولید شده با فناوری چاپ سه بعدی کربن ، با استفاده از رویکرد داده محور طراحی شده اند ، که از نرم افزار و روباتیک برای ترکیب دقیق هر نخ استفاده می کند.

عینک آفتابی چاپ شده سه بعدی

به تازگی ، آدیداس و کربن جدیدترین نسخه کفی میانی 4 بعدی چاپ شده خود با نام 4DFWD را منتشر کردند. 4DFWD در حال حاضر در بازیهای المپیک امسال در توکیو توسط ورزشکاران پوشیده می شود و از 12 آگوست در دسترس مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار می گیرد.

در جای دیگر ، تولیدکننده کفش چند ملیتی New Balance قبلاً کفش ورزشی مخصوص خود را با چاپ سه بعدی با نام FuelCell Echo Triple عرضه کرده است. این کفش دارای فناوری چاپ سه بعدی پای جلویی با استفاده از فناوری Formlabs SLA است.

نامزدهای جوایز صنعت چاپ سه بعدی 2021 در حال حاضر باز است ، نظر خود را در مورد کسانی که در حال حاضر در صنعت پیشرو هستند بگویید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
همکاری آدیداس و شرکت عینک سازی مارکولین گروپ در تولید عینک آفتابی چاپ شده سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ