image دبی، 3D printer، المان های شهری image محصول جدید و کاربردی از Envision TEC

محصولی جدید از GE Additive

محصولی جدید از GE Additive

GE Additive , از مدل project Atlas خود , دستگاه چاپی Beta 3d را که پودر لیزری رونمایی کرد.
GE Additive در بخش چاپ سه بعدی General Electric , در پیشرفت چاپ سه بعدی پیشتاز است. این شرکت امروز اولین دستگاه مقیاس پذیر , متر , لیزر پودر بستر fusion BETA را به عنوان بخشی از برنامه پروژه A.T.L.A.S توسعه داده است . یک تکنیک پیشرفته برای تولید با نایلون, فلزات و سایر مواد, مانند دستگاه تولید لیزر پودر افزودنی با هدایت لیزر بر روی بستر پودر عمل می کند.در ادامه با مجله خبری ما همراه باشید تا در مورد محصولی جدید از GE Additive را توضیح و در مورد آن مشخصات آن توضیح دهیم.

این تکنیک برای تولید مقیاس کوچک و همچنین نمونه سازی سریع مفید است . با این حال , دستگاه پیشگامانه GE به طور خاص برای صنعت حمل و نقل هوایی , خودرو , فضا و صنعت نفت و گاز طراحی شده است تا تولید کنندگان ، قطعات و اجزای وسیع را به نیازهای منحصر به فرد خود پیکر بندی و سفارشی کنند. پروژهA.T.L.AS (سیستم منطقه ای بزرگ) برای توسعه نسل بعدی ماشین آلات بزرگ در برنامه ی شرکت GEAdditive است .

فناوری های جدید

این اولین دستگاه است که در ظرف مدت نه ماه تولید شده و براساس تکنولوژی پیش از آن توسط GE ساخته شده است و با تخصص مفهوم لیزر در دستگاه های افزودنی لیزری ترکیب شده است. با توجه به GE Additive , وضوح ویژگی های دستگاه و سرعت ساخت ,بهتر از دستگاه های موجود امروزه است و نیز دارای یک معماری مقیاس پذیر است که می تواند محور z را تا یک متر تغییر دهد. دستگاه BETA همچنین جدیدترین فناوری لیزر را شامل می شود و توانایی تنظیم مجدد برای ترکیب لیزرهای اضافی و همچنین دوز جداگانه برای صرفه جویی در پودر و هزینه را داراست.

صرف نظر از صنعت , هر مشتری دارای نیازهای خاص خود و سطوح منحصر به فرد خود از پیچیدگی است . ما به طور مرتب می شنویم که ماشین های نسل بعدی باید قابل تنظیم باشند. محمد احتشامی معاون رییس و مدیر عامل GE Additive گفت: دستگاه ماشینی جدیدی که ما در قالب فرم های بعدی عرضه می کنیم , پاسخ ما به این باز خورد است – یک راه حل که مقیاس پذیر و قابل تنظیم است و نیازهای صنعت ما را برآورده می کند.
اولین ماشین های بتا در حال حاضر توسط یک گروه کوچک از مشتریان ارزیابی می شوند و بیشتر در سال 2018 برای تحویل در دسترس هستند. سال هاست که GE به عنوان یک کاربر نهایی و نوآور وارد فضای تولید افزودنی شده است .

GE علاوه بر سرمایه گذاری 1.4 میلیارد دلاری در مفهوم لیزر و Arcam , حدود 10 میلیارد دلار در زمینه ساخت و تولید مواد افزودنی در 10 سال گذشته سرمایه گذاری کرده است. در سال 2016 شرکت GE Additive را برای تبدیل شدن به یک تامین کننده پیشرو در فن آوری افزودنی ها , مواد و خدمات برای صنایع و کسب و کار در سراسر جهان تاسیس کرد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی