image محصولی جدید از GE Additive image پرینت بافت انسانی

محصول جدید و کاربردی از Envision TEC

محصول جدید و کاربردی از Envision TEC

Envision TEC شرکت چاپ سه بعدی واقع در میشیگان تازه ترین مدل چاپگر سه بعدی خود را معرفی کرده است : Aria .
این دستگاه جدید 6999 دلار قیمت گذاری شده است که به عنوان یک چاپگر سه بعدی DLP رومیزی ایده ال برای ساخت جواهرات , اسباب بازی ها و مینیاتوری ها و یا قطعات صنعتی است  با مجله خبری ما همراه باشید تا محصول جدید و کاربردی از Envision TEC  برای شما مطالبی را بیان کنیم.


2017 یک سال پر مشغله برای Envision TEC بوده است, همانطور که شرکت چاپ سه بعدی تعدادی از مواد چاپی جدید سه بعدی را معرفی کرده است, شامل مواد مهندسی درجه E-CE , E-POXY و E-MODEI , طیف وسیعی از مواد جدید چاپ زیستی , و مواد چاپی سه بعدی دندانپزشکی تایید شده توسط FDA است .
این شرکت همچنین طیف وسیعی از چاپگرهای سه بعدی جدید را برای بازار دندانپزشکی , از جمله نسخه های بزرگتر از پرینترهای PERFECT و CDLM 3D و چاپگر جدید Vida cdm 3d عرضه کرد.

چاپگرهای سه بعدی نسل جدید

چاپگر سه بعدی aria جدید EnvisionTEC در بازار کلی تر نسبت به محصولات فوق ذکر شده است و براساس پلتفرم micro موجود است و ادغام آن با نرم افزار 15yearsbetter ثبت شده است که envision TEC می گوید امکان بهینه بودن سطح و دقت را فراهم می کند و ویژگی هایی مانند قرار گرفتن در معرض گرادیانت و استراژی را دارد .

مدیر عامل Envision TEC اعلام کرد که 15 سال از Envision TEC به خاطر تعهدش برای ارایه پرینترهای سه بعدی حرفه ای درجه 3 میگذرد و ما هرگز نمی خواهیم پرینتر ارزان قیمت را به فروش برسانیم . با راه اندازی ARIA , ما ماموریت ارایه یک محصول برتر , اما در یک قیمت قابل دسترس تر که به کاربران طعم از کیفیت فوق العاده EnvisionTEC را می دهد را به عهده داشتیم .

از لحاظ سخت افزاری , چاپگر سه بعدی aria با یک موتور درجه یک صنعت ،نور uv و همچنین یک اسلاید axis و سینی مواد شیشه ای نوری مجهز شده است. کاربران می توانند از رزولوشن z-l متغیر ( از 24 , 35 یا 50 میکرون ) و اشیا چاپ سه بعدی به اندازه 65 *100 *40*میلیمتر استفاده کنند.
EvisionTEC می گوید که چاپگر جدید سه بعدی با انتخاب چهار مورد از مواد معمولی مورد استفاده قرار می گیرد: EC500 , با وضوح بالا و مواد ریخته گری موم , PLC100 , ایده آل سخت برای مواد چاپ قطعات CASTABLE , و RC90 , مقاوم در برابر حرارت , مواد بر اساس سرامیک است که مناسب برای چاپ قطعات سخت و همچنین برای ایجاد پایگاه هایی برای تولید کنندگان قالب لاستیکی است .

البته سازندگان می توانند از مواد دیگر با ARIA استفاده کنند . همانطور که شرکت توضیح می دهد : aria همچنین یک سیستم باز مواد است , اما باید برای استفاده توسط EnivisionTEC گواهی شود .چاپگر جدید سه بعدی DLP دسکتاپ EnivisionTEC در حال حاضر برای مشتریان در آمریکای شمالی و اروپا در دسترس است. انتظار می رود که حمل و نقل برای محصول جدید 4 تا 6 هفته طول بکشد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی