image شرکت voxel8 و تولیدکفش های چاپ سه بعدی image استیک گیاهی چاپ سه بعدی

صنعت چاپ سه بعدی

صنعت چاپ سه بعدی

صنعت چاپ سه بعدی: به جدیدترین نسخه از کارهای چاپ سه بعدی و به روز رسانی حرکات شغلی ما برای بخش تولید مواد افزودنی خوش آمدید.

اگر به دنبال موقعیت جدیدی در صنعت هستید ، ما صفحه کار چاپ 3D خود را با آخرین موقعیت ها به روز می کنیم. پس از ایجاد یک نمایه رایگان می توانید به راحتی برای هر یک از مشاغل ارسال شده درخواست دهید. اگر تازه قصد ورود به این بخش را دارید ، ما یک راهنما در مورد نحوه استخدام در صنعت چاپ سه بعدی ارائه می دهیم.

تابلوهای مشاغل صنعت چاپ سه بعدی همچنین برای کارفرمایان برای یافتن متخصصان چاپ سه بعدی برای مشاغل خود رایگان است.

برای به روزرسانی در مورد آخرین جای خالی Solvus Global و Thought3D ، انتصابات اخیر از سیستم های 3D ، Ultimaker ، Sintavia ، 6K ، آلیاژهای Fehrmann و ایجاد اولین مرکز تولید مواد افزودنی فیلیپین ، در ادامه مطلب بخوانید.

مهندس جوشکاری اصطکاکی در Solvus Global

ارائه دهنده خدمات پیشرفته تولید Solvus Global به دنبال یک مهندس جوشکاری اصطکاک برای کار در پایگاه خود در Worcester ، ماساچوست است. این نقش شامل ایجاد پارامترهای جوشکاری اصطکاکی همزن ، ساخت قطعات بزرگ برای مشتریان ، انتخاب مواد ، طراحی لوازم جانبی و هدایت موارد تجاری برای چاپ سه بعدی اصطکاک است.

متقاضیان موفق حداقل پنج سال تجربه در زمینه جوشکاری اصطکاک دارند و قبلاً تجهیزات جوشکاری اصطکاکی را بهمراه کار کرده اند و وسایل و قطعات ساختمانی را طراحی کرده اند. تجربه CAD / CAM نیز لازم است ، از جمله درک g-code ، و مدرک مهندسی مکانیک ، مواد و جوشکاری مطلوب است.

داوطلبانی که طبق FAR22 CFR 120.15 باید فردی آمریکایی باشند ، می توانند برای نقش مهندس جوشکاری اصطکاک در Solvus Global از اینجا درخواست دهند.

صنعت چاپ سه بعدی
صنعت چاپ سه بعدی

مهندس برق در Thought3D

Thought3D ، توسعه دهنده چسب های چاپ سه بعدی به دنبال یک مهندس برق برای کار در تاسیسات مالت خود است. مسئولیت اصلی این وظیفه جمع آوری و آزمایش محصول الکترونیکی جدیدی است که شرکت در حال راه اندازی آن است و همچنین کمک به مشتریان در زمینه فنی در مورد محصول. در آینده نزدیک فرصت تولید محصولات جدید نیز وجود خواهد داشت.

داوطلبان موفق دارای مدرک لیسانس مهندسی برق یا یک رشته مرتبط هستند و مهارت های حل مسئله ، فنی ، ریاضی و علمی را به نمایش می گذارند. تجربه در زمینه طراحی و مونتاژ الکترونیک نیز به عنوان تجربه در برنامه نویسی C / C ++ ، جمع آوری داده ها و گزارش نویسی مورد نیاز است.

کسانی که علاقه مند به درخواست مهندس برق در Thought 3D هستند می توانند در اینجا این کار را انجام دهند.

3D Systems تیم رهبری فناوری را گسترش می دهد

سازنده چاپگرهای سه بعدی 3D Systems با انتصاب دکتر دیوید لی پیشکسوت صنعت به عنوان مدیر ارشد فناوری برای تولید مواد افزودنی ، تیم رهبری اجرایی خود را گسترش داده است. Leigh وظیفه گسترش و تسریع در توسعه برنامه ها و نوآوری محصولات را برای محصولات تولیدی افزودنی در مقیاس تولید این شرکت دارد.

لی بیش از سه دهه تجربه در بخش تولید مواد افزودنی را در این نقش به ارمغان آورده است ، وی قبلاً به عنوان مدیر ارشد فناوری و مدیر عامل اصلی برای EOS خدمت کرده و Harvest Technologies را تاسیس کرده است ، یک شرکت پیشگام در قطعات استفاده نهایی برای هوافضا که توسط Stratasys در سال 2014.

مشاغل چاپ سه بعدی
مشاغل چاپ سه بعدی

این شرکت می گوید ، گسترش ظرفیت رهبری فناوری 3D Systems بازتابی از تسریع تصویب تولید مواد افزودنی در بازارهای بهداشتی و صنعتی است. در پشت ورود لی ، چاک هول ، بنیانگذار 3D Systems ، اعلام کرد که با توجه به موفقیت های اخیر در این زمینه ، تأکید خود را بر روی بیوتکنولوژی به عنوان مدیر ارشد فناوری برای احیا افزایش می دهد.

دکتر جفری گریوز ، رئیس جمهور و مدیر عامل سیستم های سه بعدی گفت: “دیوید یک سرمایه برجسته برای تیم رهبری و سیستم های سه بعدی ما خواهد بود.” “او یک رهبر شناخته شده در فن آوری افزودنی با سابقه ساخت تیم های با عملکرد بالا است که باعث ایجاد نوآوری و توسعه محصول می شود. چاک ، که پیشگام چاپ 3D بود ، اکنون ما را به مرز جدید پزشکی احیا می کند – بازاری که شرکت ما و جهان را در سالهای آینده تغییر خواهد داد. هرگز چنین تعادل هیجان انگیزی برای شرکت و صنعت ما وجود نداشته است.

اولتیمایکر یورگن فون هولن را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد

تولید کننده چاپگر سه بعدی هلندی Ultimaker ، با توجه به اعلام مدیر عامل شرکت Jos Burger ، بازنشستگی و انتقال به هیئت نظارت بر شرکت ، یورگن فون هولن را به سمت مدیر عامل منصوب کرد.

فون هولن تجربه بین المللی گسترده ای را در صنعت سریع در حال رشد فناوری به ارمغان می آورد ، زیرا قبلاً به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل در Universal Robots خدمت کرده است ، جایی که وی نقشی اساسی در رشد و تثبیت شرکت به عنوان رهبر بازار داشت. وی همچنین سمتهایی از قبیل Bilfinger SE ، Daimler-Chrysler Services ، T-Systems و Pentair را بر عهده داشته است.

فون هولن گفت: “من از پیوستن به تیم Ultimaker بسیار خوشحالم که یک محصول پیشرو ، یک مدل تجاری قوی و یک تیم بسیار با استعداد ایجاد کرده است.” “من معتقدم این Ultimaker موقعیت منحصر به فردی را دارد تا از بازار چاپ سه بعدی 35 میلیارد دلاری نهایت استفاده را ببرد و از این بازار رشد كند ، كه خود انتظار می رود سالانه 20٪ رشد كند. Ultimaker توانایی ایجاد نوآوری پویا ، تولید انعطاف پذیر و ارائه پیشرفت های چشمگیر در بهره وری را دارد.

6K مری کرونین را به عنوان معاون رئیس دولت منصوب کرد

توسعه دهنده متخصص چاپ مواد سه بعدی 6K ، مری کرونین را به عنوان معاون امور دولت در تیم رهبری اجرایی خود اضافه کرده است. این شرکت گفت ، تجربه گسترده کرونین در سیاست های عمومی ایالات متحده ، روابط ایالتی و دولت فدرال ایالات متحده ، علاوه بر دانش وی در زمینه ارتباطات محلی ، ایالتی ، فدرال ، غیرانتفاعی و شرکتی ، به 6K در پایداری ، امنیت ملی و زنجیره تامین کمک خواهد کرد.

کرونین با آژانس تدارکات دفاعی ایالات متحده (DLA) ، وزارت انرژی و وزارت دفاع در ارتباط و ایجاد روابط با سایر نهادها ، تعداد فزاینده ای از برنامه های SLA را که 6K اعطا شده است ، تقویت می کند.

آرون بنت ، مدیر عامل شرکت 6K گفت: “مواردی مانند تولید باتری در ایالات متحده ، که در حال حاضر تقریباً توانایی صفر آن وجود دارد و ایمن سازی عناصر حیاتی مانند تیتانیوم در داخل کشور ، تهدیدی ملی برای کشور محسوب می شود.” “پلت فرم تولید UniMelt ما می تواند یک نیروی محرکه اصلی در حل این مسائل باشد. داشتن مری در ابتکار عمل برای 6K با بالاترین سطوح دولتی به ما صدای قدرتمندی در DC می دهد و فرصت های برنامه استراتژیک بیشتری را کشف می کند.

سینتاویا مدیر ارشد مالی جدید را استخدام می کند

دفتر خدمات چاپ سه بعدی سینتاویا برایان هاگنمیلر را به عنوان مدیر ارشد مالی جدید این شرکت منصوب کرده است. هاگنمیلر از سمت خود به عنوان مدیر ارشد برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل مالی در شرکت هواپیمایی AerSale Corp به سینتویا می پیوندد ، جایی که وی تلاش های برنامه ریزی مالی شرکت را در راستای انتشار عمومی آن در سال 2020 بر عهده داشت و طیف وسیعی از معاملات تجاری فضا را ارزیابی کرد.

برایان نف ، مدیرعامل سینتاویا گفت: “ما نمی توانیم از پیوستن برایان به عنوان مدیر مالی جدید خود به تیم سینتاویا هیجان زده شویم.” “تجربه مستقیم برایان در حمل و نقل هوایی تجاری ، همراه با رهبری او در بازارهای مالی ، او را به یک گزینه ایده آل برای هدایت تیم های مالی و حسابداری ما تبدیل می کند. من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم زیرا ما سینتاویا را به سطح بعدی توسعه خود هدایت می کنیم.

یولیا دایکلس تیم فروش Fehrmann ALLOYS را تقویت می کند

متخصص آلومینیوم Fehrmann ALLOYS برای تقویت تیم فروش خود با تجربه پروژه های بین المللی صنعتی ، یولیا دیچسل را به عنوان مدیر فروش فنی استخدام کرده است.

پیش از پیوستن به «فرمن» ، دایکل 16 سال در پروژه های فنی تولید کنندگان ماشین آلات مختلف و تولیدکنندگان قطعات خودرو شرکت داشت و قبلاً به عنوان مدیر فروش مسئول گسترش شبکه های فروش در سراسر اروپا در بخش خودرو بود. نقش اصلی وی بهره گیری از پتانسیل چاپ سه بعدی فلز به عنوان یک فناوری آینده برای شرکت های صنعتی اروپایی و آمریکایی خواهد بود.

با تشکر از تمایل فنی یولیا دایکل و تجربه حرفه ای مربوط به او در مدیریت تجارت خارجی بین المللی با تمرکز بر پشتیبانی از مشتری در بخش B2B و صادرات کارخانه و ماشین آلات برای برنامه های فشرده برنامه ریزی ، ما خوشحالیم که یک متخصص صنعت اثبات شده را معرفی می کنیم امروز بعنوان یک فرد تماس با شرکای تجاری ما ، “مدیر عامل گفت: هنینگ فرمن.

DOST اولین مرکز اصلی فیلیپین را راه اندازی کرد

با اخبار تسهیلات ، مرکز تحقیقات و توسعه صنعت فلزات وزارت علوم و فناوری فیلیپین (DOST-MIRDC) از اولین مرکز “کلاس جهانی” کشور برای تولید مواد افزودنی رونمایی کرد.

مرکز تولید پیشرفته 10 میلیون دلاری AMCen نامیده می شود و به یک آزمایشگاه نمونه سازی پیشرفته با هدف افزایش آمادگی فناوری ، پیچیدگی تجاری و ظرفیت نوآورانه بخش تولید فیلیپین مجهز خواهد شد. طبق گفته دبیر DOST Fortunato T. de la Peña ، تولید مواد افزودنی نقش مهمی در افزایش رقابت کشور خواهد داشت زیرا برای صنعت 4.0 آماده می شود.

او به مانیل بولتن گفت: “چشم انداز بلند مدت DOST ارائه دهنده راه حل های علمی ، فن آوری و نوآورانه در سطح جهانی است که منجر به بهره وری بالاتر و کیفیت زندگی بهتر می شود ، به نفع مردم فیلیپین است. تا سال 2022 ، DOST پیش بینی می کند که یک مرکز پیشرو در زمینه علوم ، فناوری و نوآوری در منطقه آسه آن باشد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
صنعت چاپ سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ