image برق چاپگرهای سه بعدی image بوی چاپگرهای سه بعدی

اسکوتر برقی چاپ سه بعدی

اسکوتر برقی چاپ سه بعدی

اسکوتر برقی چاپ سه بعدی:اسكوترهای الكترونیكی از زمان معرفی در شهرهای بزرگ موضوعی بحث برانگیز بوده است. نظرات ، به ویژه هنگامی که صحبت از پایداری باشد ، تقسیم شده اند. در واقع ، اسکوترهای الکترونیکی می توانند سازگار با محیط زیست باشند – به ویژه اگر جایگزین سفرهای اتومبیل یا سایر اشکال حمل و نقل عمومی شوند. با این حال مطالعه ای توسط آژانس محیط زیست فدرال نشان می دهد که اسکوترهای برقی بیشتر به عنوان جایگزینی برای دوچرخه یا پیاده روی استفاده می شوند که به نوبه خود تعادل محیط را بدتر می کند. برای همه کسانی که طرفداران زیاد اسکوترهای الکترونیکی نیستند – چه به دلیل بحث و جدال در حال انجام ، سیستم شهری و یا سایر ناراحتی ها – اکنون دلیلی برای تجدیدنظر در نگرش آنها وجود دارد: اولین اسکوتر الکترونیکی چاپ سه بعدی.

اسکوتر برقی چاپ سه بعدی
اسکوتر برقی چاپ سه بعدی

روز گذشته ، اسکاتلند ، مارک اسکوتر از سیلیکون ولی ، از اولین اسکوتر برقی چاپ سه بعدی در جهان که کاملاً از کامپوزیت های فیبر کربن گرمانرم ساخته شده است ، رونمایی کرد. در حقیقت ، ساختار unibody فقط در یک فرایند چاپ سه بعدی تولید می شود و نیاز به قطعات یا اتصالات چسبیده را از بین می برد ، که به نوبه خود منجر به ثبات بیشتر می شود. به طور دقیق ، اسکوتر الکترونیکی جدید در واقع در سه مدل مختلف عرضه می شود: اسکاتلند 500 ، اسکاتلند 1000 و اسکاتلند 2000 2000. اینها از نظر حداکثر سرعت ، خروجی برق و قیمت متفاوت هستند ، اما همان خصوصیات ویژه ای هستند که تنظیم می شوند آنها جدا از روروک مخصوص بچه های سطح بالا.

البته یکی از بزرگترین تفاوتهای موجود در اسکوترهای الکترونیکی معمولی تولید است. اسکوترهای ایستاده اسکاتلند از مواد ترموپلاستیک چاپ شده سه بعدی ساخته شده اند که ترکیبی کامل از دوام و چابکی را به آنها می دهد: 61 برابر از فولاد قوی تر و در عین حال بسیار سبک هستند. این امر آنها را برای مسافرانی که به یک وسیله حمل و نقل مقاوم و مقاوم در برابر ضربه در ترافیک جاده نیاز دارند ، حمل و نقل و حمل و نقل مناسب می کند. جاش مورنشتاین ، طراح ، برنده جایزه و نیروی محرکه پشت اسکاتلندی این موضوع را تأیید می کند: “ما با اسکاتلندی می خواستیم به مسافران در شهرها و همچنین علاقه مندان به الکتروموتور بپردازیم و اسکوتر الکترونیکی را به عنوان گزینه ای با عملکرد بالا در ترافیک مسافرتی برای آنها فراهم کنیم و زندگی روزمره به لطف چاپ سه بعدی از مواد کامپوزیت فیبر کربن پیوسته ، ما قادر به اجرای طرح هایی هستیم که با سایر مواد و تکنیک های ساخت امکان پذیر نبوده است.

روند پیشرفته چاپ سه بعدی نیز امکانات جدیدی را برای شخصی سازی ایجاد می کند. بنابراین نه تنها قاب ، بلکه دسته و عرشه نیز می توانند متناسب با اندازه ، وزن و طول بازو یا پا باشند. این امر خصوصاً برای افراد کوتاه قد و قد بلند بسیار سودمند است ، زیرا اسکوترهای الکترونیکی اسکاتلندی را می توان برای افرادی با قد بین 137 سانتی متر تا 229 سانتی متر تهیه کرد. علاوه بر این ، اسکوتر برقی از نظر رنگ و لوازم جانبی نیز قابل شخصی سازی است.

اسکوتر الکترونیکی چاپ سه بعدی
اسکوتر الکترونیکی چاپ سه بعدی

علاوه بر این ، اسکوتر الکترونیکی چاپ سه بعدی به سایر عملکردهای چشمگیر نیز مجهز است. از یک طرف ، هر صاحب اسکاتلندی قادر به نصب برنامه مکمل است که دارای GPS داخلی ، کلید اتوماتیک ، اطلاعات مربوط به ترافیک جاده و موارد دیگر است. از طرف دیگر ، اسکوترهای الکترونیکی چاپ سه بعدی با دو محفظه باتری مجزا دارای معماری منحصر به فرد سیستم قدرت هستند. باتری ها که به آنها PowerPacks نیز گفته می شود ، می توانند به سرعت و به راحتی جدا شوند و حتی می توانند به عنوان یک پاوربانک برای شارژ سایر وسایل الکتریکی مانند رایانه ها استفاده شوند. اسکاتلند دو نسخه مختلف ارائه می دهد: اسکاتلند پاورپک با 500 وات انرژی و عملکرد پاورپک با 550 وات که در تحویل مدل اسکاتلند 200 وجود دارد. همچنین می توانید از بین سه حالت مختلف انتخاب کنید

اسکاتلند در حال حاضر محصولات جدید محدودی را با تخفیف قیمت زودرس پرندگان ارائه می دهد. پس از فروش این ، این شرکت قیمت ویژه ای برای اعضای Indiegogo ارائه می دهد که یک وب سایت بین المللی سرمایه گذاری جمعی است. پس از پایان کارزار ، اسکوترهای الکترونیکی چاپ سه بعدی با قیمت خرده فروشی در دسترس خواهند بود. انتظار می رود تحویل در دسامبر 2021 آغاز شود. اطلاعات بیشتر در وب سایت رسمی موجود است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
اسکوتر برقی چاپ سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ