image پرینتر سه بعدی رنگی (چاپگری با 10 میلیون رنگ ) image کاربردهای پرینتر سه بعدی : تنفس بی نهایت زیر آب

کسب و کار چاپ سه بعدی و آخرین آمار از سرمایه 23 میلیارد دلاری

 کسب و کار چاپ سه بعدی و آخرین آمار از سرمایه 23 میلیارد دلاری آن

طبق برآوردهای جدید به عمل آمده از طرف شرکت بین المللی داده (IDC ) , گردش مالی چاپ سه بعدی در سراسر جهان در سال 2022 به 23 میلیارد دلار خواهد رسید.نرخ رشد برای سخت افزار , مواد, نرم افزار و خدمات چاپ سه بعدی با شاخص CAGR , در پنج سال اخیرا 18.4 % افزایش داشته است.
IDC انتظار دارد که در زمان کوتاه , گردش مالی جهانی در سال 2019 به 14 میلیارد دلار برسد که این رقم در سال 2018 23.2 % افزایش داشته است .در ادامه با xprinter3d  همراه باشید تا در این بخش از مطلب خبری پیرامون سرمایه 23 میلیارد دلاری کسب و کار چاپ سه بعدی برای شما بگوییم.

Marianne Dequil مدیر تحقیق و تحلیل مشتری در IDC , گفت : راهکارهای چاپ سه بعدی در خارج از صنایع سنتی صنعت هوا فضا و خودرو و مراقبت های بهداشتی در حال افزایش است .خدمات حرفه ای و خرده فروشی هرساله بیش از 1 میلیارد دلار گردش مالی سالیانه را قبل از پایان دوره پیش بینی می کند که منجر به ارائه راه حل های کاملا سفارشی می شود .

آخرین آمار از سرمایه 23 میلیارد دلاری کسب و کار چاپ سه بعدی
آخرین آمار از سرمایه 23 میلیارد دلاری کسب و کار چاپ سه بعدی

در مجموع , محققان گفنتد چاپگرهای سه بعدی و مواد برای دو سوم هزینه های کل جهان , به ترتیب به 7.8 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار در سال 2022 می رسند. هزینه ی خدمات در سال 2022 به 8/4 میلیارد دلار خواهد رسید , که این امر توسط خدمات انحصاری سیستمهای خدماتی و خدمات یکپارچه سازی انجام خواهد شد. در همین حال , اگر خرید نرم افزار چاپ سه بعدی با رشد سریع 5 ساله 16.7 درصد , رشد کند , نسبت به بازار کلی رشد چشمگیری خواهد داشت.
با توجه به IDC , موارد استفاده پیشرو برای چاپ سه بعدی نمونه های اولیه , قطعات پس از فروش و قطعات برای محصولات جدید است . این سه مورد استفاده 45 درصد از هزینه های جهانی در سال 2019 را شامل می شود. اشیا دندانپزشکی و اشیا نگهداری پزشکی و چاپ بافت / ارگان/ استخوان CAGR پنج ساله بیش از 21% را نشان می دهد.

Tim Greene , مدیر تحقیقات لوازم جانبی سخت افزار و کسب و کار چاپ سه بعدی می گوید :  پرینترسه بعدی با سرعت بالاتر, تنظیمات تولید و گستره ی گسترده ای از مواد موجود برای سیستم های چاپ سه بعدی , امکان پذیر تر شدن چاپ سه بعدی را در صنایع مختلف ممکن می کند. توسعه پذیری بعضی از این مواد جدید بسیار مهم است , زیرا بهره برداری را افزایش می دهد.

در طول دوره پیش بینی شده , IDC انتطار دارد درآمد حاصل از مواد چاپی سه بعدی از درآمد حاصل از سخت افزار چاپگر سه بعدی بالاتر باشد .
از لحاظ جغرافیایی , ایالات متحده در سال 2019 با 5.4 میلیارد دلار بیشترین میزان گردش مالی را در کسب و کار چاپ سه بعدی به همراه دارد و پس از آن اروپای غربی با 4.0 میلیارد دلار ایستاده است . این دو منطقه باهم , تقریبا دوسوم از تمام بازار کسب و کار چاپ سه بعدی را فراهم می کنند.
چین سومین منطقه با هزینه ی بیش از 1.9 میلیارد دلار خواهد بود و پس از آن آسیا/ اقیانوس آرام ( به استثنای ژاپن) اروپای مرکزی و شرقی (CEE) , خاورمیانه و آفریقا (MEA) قرار خواهند داشت .

Summary
Review Date
Reviewed Item
آخرین آمار از سرمایه 23 میلیارد دلاری کسب و کار چاپ سه بعدی
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ