image استیک گیاهی چاپ سه بعدی image موتورهای موشکی پرینت سه بعدی فلزی

تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی-سنسور نظامی HENSOLDT

تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی-سنسور نظامی HENSOLDT

تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی-سنسور نظامی HENSOLDT: تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی Nano Dimension همکاری خود را با متخصص سنسور نظامی HENSOLDT گسترش داده و یک نهاد سرمایه گذاری مشترک به نام J.A.M.E.S (منابع الکترونیکی به صورت افزودنی تولید می کند) را تشکیل می دهد.

این دو شرکت در حال سرمایه گذاری 6 میلیون دلار در سرمایه گذاری مشترک مستقر در Taufkirchen ، آلمان هستند که به دنبال ترکیب نقاط قوت هر دو طرف برای پیشرفت بیشتر در توسعه قطعات الکترونیکی چاپ سه بعدی است.

هدف اصلی J.A.M.E.S ایجاد یک جامعه طراح الکترونیکی است که می تواند طرح ها و روش های تولید ، ادغام و مواد را برای الکترونیک افزودنی (AME) مبادله کند. این سرمایه گذاری مشترک همچنین خدمات نمونه سازی اولیه و برنامه های AME را برای جامعه اعضای آن و کاربران صنعت فراهم می کند.

“من اطمینان دارم که سرمایه گذاری مشترک یک تامین کننده فن آوری های دگرگون کننده مانند Nano Dimension ، و یک فرزند خواننده ابتکاری و پیشرفته اولیه ، متعهد به ایجاد اختلال در ارزش افزوده مانند HENSOLDT ، راه حل های الکترونیکی بازی را تغییر می دهد هم برای تأمین کنندگان و هم برای کاربران AME / PE ، “گفت: Yoav Stern ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Nano Dimension ، که همچنین عضو هیئت مدیره JAMES خواهد بود.

تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی-سنسور نظامی HENSOLDT
تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی-سنسور نظامی HENSOLDT

شارکت مداوم Nano Dimension و HENSOLDT

در حالی که هنوز یک منطقه در حال توسعه است ، AME ها روشی انعطاف پذیر و قابل برنامه ریزی برای توسعه ، نمونه سازی و ساخت مدارهای الکترونیکی ارائه می دهند که می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما در طول فرآیند خرید به بازار شود. به عنوان مثال ، الکترونیک چاپ شده سه بعدی برای تأیید عملکرد یک قطعه الکترونیکی تازه طراحی شده قبل از تولید انبوه ، مفید است.

HENSOLDT از سال 2018 برای تولید تابلوهای مدار چاپی سه بعدی (PCB) و سایر دستگاه های الکترونیکی با عملکرد بالا (Hi-PED) از فناوری چاپگر Nano Dimension’s DragonFly PRO و DragonFly LDM 3D-AME استفاده کرده است. از آن زمان این فناوری برای پیشرفت فن آوری های حسگر HENSOLDT در بخش امنیتی و دفاعی استفاده شده است.

در ماه مه سال گذشته ، شرکا از چاپ و مونتاژ موفق سه بعدی PCB ده لایه دو طرفه در آنچه “پیشرفت عمده” در توسعه قطعات الکترونیکی با کارایی بالا از طریق تولید مواد افزودنی است ، خبر دادند.

ماریان راچوو ، رئیس HENSOLDT Ventures گفت: HENSOLDT چندین سال است که در زمینه تحقیقات اساسی چاپ سه بعدی دیجیتال قطعات الکترونیکی سرمایه گذاری می کند تا مزایای این فناوری را برای توسعه و تولید خود در دسترس قرار دهد.” “به عنوان مثال ، HENSOLDT با همکاری Nano Dimension اولین PCB 10 لایه جهان را چاپ کرده است که ساختارهای الکترونیکی با عملکرد بالا را در دو طرف خارجی با استفاده از جوهر پلیمری تازه توسعه یافته از ابعاد نانو حمل می کند.

به گفته راچو ، افزایش رقابت و جدول زمانی تسریع شده در خرید مشتری یکی از مهمترین چالشهای ارائه دهندگان در آینده خواهد بود و این همان جایی است که سرمایه گذاری مشترک جدید نقشی اساسی دارد.

وی گفت: “سرمایه گذاری مشترک ما ، J.A.M.E.S ، نه تنها توسعه سریع فناوری را به عنوان یک جایگزین واقعی برای تولید الکترونیک معمولی ارائه می دهد ، بلکه به شرکت های کوچک و متوسط ​​نیز فرصت طراحی کارآمد محصولات جدید را می دهد.

تأسیس J.A.M.E.S

هدف اصلی J.A.M.E.S توسعه جامعه ای از طراحان الکترونیکی است که برای تولید و تلفیق AME ها طرح ها و روش ها را تبادل کنند. ایده این است که زنجیره ارزش را از طریق یک پلت فرم مبتنی بر ابر بین طرح ها و کاربران طراحی در سراسر شرکت های بزرگ و جغرافیایی متصل کنید تا جامعه خود را قادر به توسعه ، نمونه اولیه ، بازاریابی و تجارت طرح ها و محصولات AME کند.

استرن گفت: “J.A.M.E.S GmbH بنیادی محکم برای یک شبکه جهانی ایجاد می کند تا تحقیقات ، نوآوری و در نهایت توسعه Hi-PED در مناطق و صنایع هنوز کشف نشده را تقویت کند.” “J.A.M.E.S تازه تاسیس در ساخت یک پلت فرم مبتنی بر ابر متمرکز شده است. در آینده ، از سایر شرکتها و مشتریان انتظار می رود که طیف گسترده ای از قطعات الکترونیکی را در نرم افزار معمول CAD / CAM / CAE خود بارگذاری کرده و به نوع جدیدی از فایل AME در سیستم عامل تبدیل کنند.

علاوه بر بستر مبتنی بر ابر ، J.A.M.E.S همچنین یک آزمایشگاه ساخت در محل مستقر خواهد کرد که برای آزمایش و پشتیبانی از طرح ها و فن آوری های ناشی از جامعه طراحان استفاده می شود. به همین ترتیب ، J.A.M.E.S خدمات نمونه سازی اولیه و برنامه های AME را برای جامعه عضو خود و سایر کاربران صنعت ارائه می دهد.

تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی
تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی

“HENSOLDT ، به عنوان یک رهبر بازار در زمینه فن آوری حسگر و الکترونیک ، انتظار دارد که همکاری نزدیکتر با Nano Dimension برای تسریع در چرخه های توسعه و همچنین تولید قطعات یدکی برای پاسخگویی سریعتر و مقرون به صرفه به نیازهای مشتری ،” اضافه کرد. “با استفاده از جوهرهای نانو ذرات دی الکتریک و رسانا ، اکنون می توان اجزای الکتریکی را مستقیماً از طریق چاپگر طراحی و به شکل سه بعدی درآورد.”

با همکاری HENSOLDT با سرمایه گذاری 6 میلیون دلاری در شرکت سرمایه گذاری مشترک با Nano Dimension ، این نشان دهنده تعهد تقویت شده شرکت برای پیشرفت فناوری در الکترونیک چاپ سه بعدی و گسترش توانایی های بخش است.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تولیدکننده الکترونیکی چاپ سه بعدی اسرائیلی-سنسور نظامی HENSOLDT
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ