image پرینت سه بعدی جنین image انقلاب Align Technology در دندانپزشکی

چاپ سه بعدی و ناتوانی های ستون فقرات

چاپ سه بعدی و ناتوانی های ستون فقرات

FLM اسپانیا و VODAFONE شروع به تمرین آموزش چاپ 3D برای افراد مبتلا به صدمات ستون فقرات کردند. بنیاد اسپانیایی برای آسیب های مدولار (FLM) با بنیاد VODAFONE اسپانیا همکاری می کند تا ابتکار جدیدی را ایجاد کند که مردم را با آسیب های نخاعی و آموزش تکنولوژیک ناتوانی ها ی ستون فقرات آشنا کنند.اما امروز قصد داریم در مقاله خبری خود به تاثیر چاپ سه بعدی و ناتوانی های ستون فقرات بپردازییم.

این برنامه که طراحی سه بعدی و دوره های چاپ سه بعدی را ارایه می دهد, با هدف ارایه گزینه های استقلال و اشتغال برای افراد دارای تحرک محدود به علت شرایط ستون فقرات است.دوره های دیگر شامل اصول اولیه آندروید و آموزش مدیریت جامعه است .
این موضوعات به دلایلی انتخاب شده اند: در درجه نخست , به دلیل اینکه مشاغل صنعتی در تقاضای بالا هستند , به عنوان شرکت ها به طور فزاینده ای به عصر دیجیتال منتقل می شوند.
Flm و Vodafone اسپانیا برنامه جدیدی را در تلاش برای بهبود فرصت های برابر برای افرادی که دچار آسیب های نخاعی مضر شده اند , راه اندازی کرده اند.
هدف این برنامه کمک به افراد مشغول پیدا کردن شغل در دوره های آموزشی و آموزش در زمینه های مرتبط با فن آوری های مختلف , از جمله رباتیک ,اسکن 3d , طراحی سه بعدی و البته چاپ سه بعدی است

دوم , به این دلیل که این شغل ها نیاز به دانش بیشتر دارند تا نیاز به تحرک فیزیکی , افراد مبتلا به صدمات ستون فقرات در معرض خطر نیستند.جنبه توانبخشی جالبی در ابتکار آموزشی وجود دارد که ارزش صحبت کردن دارد. این در قالب دوره ای به نام lego mindstorm ev3 است.طبق گزارش , این دوره از ساخت یک نمونه اولیه از قطعات لگو و لوازم جانبی رباتیک تشکیل شده است.با توجه به flm و Vodafone , با داشتن شرکت کنندگان با دست خود در برخی از بلوک های پلاستیکی و جمع آوری ظرفیت با هدف ساخت یک رباط – آنها به طور بالقوه قادر به بهبود مهارت های خود هستند.
Flm یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در اسپانیا است که با هدف مشخص ارایه خدمات جامع توانبخشی برای کسانی که از آسیب های نخاعی رنج میبردند , تاسیس شد.این بنیاد برنامه های متعددی را برای کمک به افراد معلول فیزیکی در جامعه پیاده سازی کرده است.
Flm , منحصر به فرد در اسپانیا در زمینه فعالیت خود , کار خود را در سال 1997 در مادرید آغاز کرد.
ماموریت ما بهبود کیفیت زندگی همه کسانی که آسیب نخاعی را تحت تاثیر قرار می دهند, ارایه خدمات بهداشتی یکپارچه , با هدف ارایه گزینه هایی برای این افراد برای دستیابی به مشارکت کامل در جامعه است .

با استفاده از پروژه جدید خود در همکاری با بنیاد Vodafone spain , از اعضای خود برای فعال شدن در دنیای فن آوری , دعوت می کند تا از فن آوری های دیجیتالی و فرآیندهای تولید , مثل چاپ 3d استفاده کند , با هدف باز کردن جدید فرصت های شغلی .

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی