image آینده پرینترهای سه بعدی در بازار ایران image فرآیند شخصی سازی محصولات

چاپ سه بعدی و کمک به تشخیص و جراحی های قلب

چاپ سه بعدی و کمک به تشخیص و جراحی های قلب

HeartFlow با افزایش 240 میلیون دلار برای تجاری سازی تکنولوژی تشخیص مدل قلب سه بعدی دست بکار شد.
HeartFlow، Inc.، یک شرکت فناوری پزشکی واقع در کالیفرنیا که متخصص در مدلهای قلب سه بعدی است، از طریق یک دوره تامین مالی سری E، 240 میلیون دلار دریافت کرده است. این سرمایه گذاری به سمت تسریع گسترش تجاری ابزارهای تجزیه و تحلیل مدل سه بعدی شرکت و پیشرفت تکنولوژی آن و پیگیری مطالعات بالینی بیشتری ادامه خواهد یافت.در ادامه و در این بخش خبری از پرینتر سه بعدی قصد داریم تا در مورد چاپ سه بعدی و کمک به تشخیص و جراحی های قلب برای شما بیشتر بگوییم.


این شرکت پیشرفته در زمینه پزشکی با تکنولوژی HeartFlow که نوآوری خودشان است از ابزارهای غیر تهاجمی برای کمک به پزشکان برای تشخیص دقیق بیماران مبتلا به بیماری قلبی استفاده می کند.
این تکنیک از داده های اسکن شده از CT اسکن برای تولید یک مدل سه بعدی دلخواه از قلب بیمار استفاده می کند. شرکت به نظر نمی رسد از چاپ سه بعدی برای بازسازی مدلها به لحاظ فیزیکی استفاده کند، اما مدلهای دیجیتال سه بعدی، پزشکان را قادر می سازند تا بدون نیاز به جراحی های تهاجمی، وضعیت قلب بیمار را تشخیص دهند.

شرکت HeartFlow

شرکت HeartFlow در دورۀ تامین مالی اخیر خود شاهد حمایت بیشتر از سرمایه گذاران موجود و سرمایه گذاران جدید Wellington Management و Baillie Gifford & Company بود.

John H. Stevens، M.D.، مدیر عامل شرکت HeartFlow اظهار داشت: “این تامین مالی ما را قادر می سازد تا موفقیت طرح های تجاری شرکت HeartFlow تجزیه و تحلیل شود، که به عنوان یک استاندارد جهانی مراقبت در تشخیص بیماری عروق شناخته شود.

در حال حاضر، تکنولوژی تجزیه و تحلیل 3D Modeling HeartFlow مورد آزمایش و استفاده بیش از 80 موسسه ی پزشکی در سراسر جهان است. سیستم شرکت بخشی از تلاش گسترده تر در جهان پزشکی برای استفاده از تکنولوژی های سه بعدی برای تشخیص بهتر شرایط است و بهتر است برای انجام جراحی های تهاجمی زمانی که لازم است آماده شوند.
سی تی اسکن ها نیز در صنعت فناوری پزشکی برای تولید مدل های چاپی مناسب برای بیمار استفاده می شود که می تواند به عنوان راهنمای جراحی برای مرحله بعدی درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی