image پرینت بافت انسانی image پرینتر FDM ده برابر سریعتر!

چاپ سه بعدی و حیوانات

چاپ سه بعدی و حیوانات

ماسک سه بعدی چاپ شده برای سگ 4 ماهه کمک می کند تا پس از یک حمله وحشیانه که فک او را خرد کرده است، فک او بهبود کامل یابد.
سگ ها و چاپ سه بعدی ، یک پیشرفت دلخواه جدید در یک حالت خاص را نشان می دهد که نشان می دهد چگونه این فناوری توانایی کمک به بهترین دوست انسان را دارد، Loca چهار ماهه به جراحی اورژانس UC Davis منتقل شد و یک ماسک سه بعدی چاپ شده بخش مهمی از روند بهبودی او بود.در ادامه با مطالب آموزشی همراه باشید تا در مورد تکنولوژی در مورد چاپ سه بعدی و حیوانات مطالب خواندنی و جالبی را برای شما بیان کنیم.

این سگ با حمله ی یک سگ وحشی مواجه شده بود. آسیب های ناشی از آن حادثه بسیار شدید بود، شکاف سمت راست او کاملا عمیق و زخم های پانکراس به گردن او تحمیل شده بود. روشهای بازسازی خارج از رشته عملیات کالج دامپزشکی بود، به طوری که آنها به دندانپزشکی و خدمات جراحی دهان و دندان (DOSS) و همچنین دریافت کمک از دانشجویان مهندسی پزشکی دانشگاه کالج مهندسی رسیدند. تلاش های بهبودی توسط اعضای هیئت علمی دانشکده ها برگزار شد.

به گفته مرکز سخنراني در کاليفرنيا، “محوطه تحت درمان عمومی برای CT اسکن مخروطی قرار داده شد تا میزان آسیب های او مشخص شود. اسکن نشان داد که میزان آسیب به صورت استخوانی، جوش، TMJ و همچنین شکستگی کوچک در مهره گردن او نشان داد شده است. بعد از عمل جراحی برای برداشتن بخشهای استخوانی، قدام ناحیه راست و ماندبای سمت راست ایجاد شده است.

آزمایشگاه TEEM

آزمایشگاه TEEM که مختص به دانش آموزان BME است در محوطه دانشگاه و بیمارستان دامپزشکی قرار گرفته است، بنابراین ماسک می تواند بلافاصله پس از پایان روز و با عجله مورد بررسی متخصصین قرار گیرد. آنها توانستند با استفاده از مدل های سه بعدی تولید شده از CT اسکن چهره سگ، با بازیابی فک بالا و نرم افزار ریکاوری که به نام Exo-K9 شناخته می شد، طرح را چاپ کنند. این بدان معناست که این امر می تواند مناسب باشد و حمایت لازم برای کمک به او در راه بازگشت به بهبود است.

سخنگوی این تیم گفت: “Loca در طول سه روز بستری شدنش بسیار خوب عمل کرد.” او تقریبا بلافاصله شروع به خوردن غذای نرم و داروهای ضد درد کرد. علاوه بر این Exo-K9، Loca با یک گردنی کمرنگ برای تثبیت شکستگی گردن او و محدود کردن محدوده حرکتش در طول فرآیند رو به بهبود است. ”
…. باید بیش از یک ماه در محدودیت شدید حرکتی می بود تا بهبود یابد.Loca با این حال قادر بود که شرایط سخت را پشت سر بگذاردو اکنون تقریبا به طور کامل به حالت عادی باز گشته است، به غیر از چند دندان که هنوز به درمان نیاز دارد.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی