image گوشی های هوشمند مدولار image بایو پرینت سه بعدی چرم

کمک پرینتر سه بعدی به امنیت ریدرهای اثر انگشت

کمک پرینتر سه بعدی به امنیت ریدرهای اثر انگشت

انگشت سه بعدی واقعی می تواند هک کردن اسکنر اثر انگشت اسمارتفون را سخت تر کند. یک تیم از محققان دانشگاه ایالتی میشیگان از چاپ سه بعدی برای ایجاد یک مدل اثر انگشت واقعی استفاده کرده است که به دیگر محققین اجازه می دهد تا اسکنر اثر انگشت را آزمایش کنند و بهبود دهند. هدف نهایی این است که سیستم های امنیتی مبتنی بر اثر انگشت را در مقابل هک کردن پیشرفته تر کند.

با توجه به آیفون 8 جدید و فناوری تشخیص چهره، ممکن است به نظر برسد که اسکنر اثر انگشت در حال تبدیل شدن به چیزی از گذشته است. با این وجود، این بسیار دور از واقعیت است، زیرا بسیاری از مردم هنوز هم به لمس ساده انگشت خود تکیه می کنند تا دستگاه های تلفن همراه خود را باز کنند. این، مسلما، بیشتر از یک قفل اسکن چهره است.در ادامه با مقاله خبری ما همراه باشید تا به نقش و کمک پرینتر سه بعدی به امنیت ریدرهای اثر انگشت اشاره کنیم.

نحوه عملکرد تکنولوژی شناسایی اثر انگشت

و در حالی که تکنولوژی اسکن اثر انگشت می تواند در مقایسه با تایپ کردن یک کد عبور کارامد تر باشد و هر بار که شما می خواهید Snapchat را بررسی کنید، تکنولوژی اسکن کردن اثر انگشت می تواند مشکل بزرگی باشد که بسیار ساده شده است.
همانطور که بارها اثبات شده است، همه شما واقعا باید اسکنر اثر انگشت را ترک کنید و یک تصویر از انگشت کاربر را که می تواند به یک مدل سه بعدی چاپ شود داشته باشید. آنیل جین، یکی از نویسندگان مطالعات دانشگاه ایالتی میشیگان، تجربه ای در این زمینه دارد.
سال گذشته، جین با درخواست پلیس برای باز کردن قفل گوشی مرد مرموز از طریق بازنویسی اثر انگشتش، درگیر شد. جین و تیمش توانستند به راحتی قفل گوشی را تنها با دو تلاش از بین ببرند. اکنون، با پروژه تحقیقاتی اخیر آزمایشگاه، متخصص بیومتریک قصد دارد به تولیدکنندگان کمک کند تکنولوژی اسکن انگشت خود را بهبود بخشند.

تیم MSU انگشت جعلی را با چاپ سه بعدی قالب بسیار واقع گرایانه ایجاد کرد. تیم با استفاده از قالب، انگشت خود را از انواع مختلف سیلیکون و رنگدانه ها پرتاب می کند. نتیجه یک مدل اثر انگشت فوق العاده واقع بینانه است که می تواند برای ایجاد و امید بخشیدن به امنیت بهتر اثر انگشت اثر گذار و کارامد باشد .
همانطور که خلاصه ای از این پروژه می گوید: “ما در حال طراحی و ساخت اهداف جهانی اثر انگشت با وضوح بالاتری هستیم که می توان آن را بر روی انواع فن آوری های سنجش اثر انگشت، یعنی خازنی، نوری و بدون اتصال مشاهده کرد. اهداف جهانی اثر انگشت سه بعدی، برای اولین بار، نه تنها از ریدر های اثر انگشت تکرار و کنترل شده ، بلکه توانایی انجام مطالعات هماهنگی ریدر اثر انگشت را دارد . “

به عبارت دیگر، انگشت سه بعدی چاپ شده را می توان با هر سه نوع روش اسکن شناسایی مورد استفاده قرار داد: نوری، خازنی و اسکن شده مبتنی بر سونوگرافی. اولین، اسکن نوری، ساده ترین روش است و اساسا شامل گرفتن عکس از نوک انگشت برای مطابقت با آن با ذخیره شده اصلی است.
تکنولوژی دوم، اسکن خازنی، کمی پیشرفته تر است زیرا از هدایت انگشت و جریان الکتریکی استفاده می کند تا یک تصویر واضح تر و دقیق تر از انگشت کاربر ایجاد کند. روش پیچیده تر (و دقیق تر) اسکنر اولتراسوند است که فشارهای پالس اولتراسونیک را بر روی انگشت می گذارد، پاسخ هایی که به اسکنر اجازه می دهد تا شیارها و جزئیات دقیق اثر انگشت را طراحی کند.

محققان می گویند که با استفاده از انگشت بسیار واقعی سه بعدی چاپ شده، می توانند برای تست و مقایسه روش های مختلف اسکن سه بعدی مجهزتر باشند. این عمدتا به این دلیل است که انگشت جعلی ویژگی های نوری، الکتریکی و مکانیکی یک انگشت واقعی را به تصویر می کشد، یک شاهکار نادر برای یک مدل انگشت محسوب میشود .

“آزمایش های ما با PIV و Appendix F نکته های نوری (تماس و بدون تماس) و ریدرهای اثر انگشت خازنی را نشان می دهد که اهداف کلی اثر انگشت سه بعدی برای سنجش ریدر های اثر انگشت کنترل شده و تکرارپذیری و نیز مطالعات اثر بخشی ریدر اثر انگشت را نشان می دهد.”

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی