image قالب های سه بعدی با Somos PerFORM image چاپ سه بعدی و ناتوانی های ستون فقرات

پرینت سه بعدی جنین

پرینت سه بعدی جنین

شرکت ژاپنی MSYS خدمات تولد سه گانه چاپی را به والدین چشم انتظار ارائه می دهد.شرکت فناوری ژاپنی Marubeni Information Systems Co. (MSYS) در تلاش اخیر خود طاقچه مدلهای جنینی چاپ شده را به بازار عرضه کرده است. این شرکت، یک شرکت تابعه شرکت تجاری Marubeni است که در حال حاضر خدماتی را ارائه می دهد که از طریق آن مدل های چاپی سه بعدی را بر اساس نوزادان متولد شده مردم ایجاد خواهد کرد.در ادامه با مقالات خبری همراه باشید تا در مورد مطلب جالب پرینتر سه بعدی جنین مطلب جالبی را در اختیار شما قرار دهیم.

در روند اخیر (و به طرز عجیب و غریب) چاپ مدل سه بعدی جنین واقعی برای والدین باور نکردنی است و ممکن است از یاد ببرید که چگونه بسیاری از شرکت ها خدمات خاصی را ارائه می دهند.


در سال 2012، Fasotec شرکت پزشکی سه بعدی، احتمالا یکی از اولین شرکت هایی بود که این خدمات را ارائه می داد؛ در سال 2014 به طور موقت به نام 3D Babies با عروسک های جنینی سه بعدی خود را به بازار عرضه کرد. و از آن زمان این روند توسط Baby: Boo واقع در بریتانیا ادامه داده شد.
MSYS آخرین شرکت برای رسیدن به روند، تبدیل تصاویر از نوزادان به مدل های واقعی سه بعدی چاپ شده از مواد رزین اکریلیک است. MSYS با همکاری با متخصص زنان و زایمان، امیدوار است که با نسخه های دقیق و پر جنب و جوش جنین، انتظارات والدین را براورده کند.

مدل های چاپ شده سه بعدی

یک نماینده MSYS گفت: “ما امیدواریم که هنگامی که یک کودک بزرگتر شده است، او فرصتی داشته باشد که با والدین خود به مجسمه خود نگاه کند و با نوستالژی به گذشته برگردد.”

در حال حاضر، نمی دانم چند تا از مادران به دوران بارداری با نوستالژی نگاه می کنند، اما اگر تصاویر سونوگرافی مبهم یک یادداشت ارزشمند باشند، چرا یک مدل تولد چاپی سه بعدی نداشته باشند.

مدل های چاپ شده سه بعدی براساس تصاویر گرفته شده با استفاده از تکنولوژی 3D ultrasonographic است که احتمالا در اواخر بارداری گرفته شده است. تصاویر جنین که توسط یک پزشک گرفته شده است، به والدین نشان داده می شود که می توانند انتخاب کنند که چه تصویری در سه بعدی داشته باشند.

هنگامی که تصویر بریده شده انتخاب شده است، فایل به MSYS ارسال خواهد شد، که از پرینترهای سه بعدی خود برای ساختن لایه مدل کودک با استفاده از یک ماده رزین اکریلیک استفاده می کند. به گفته این شرکت، هر سفارش رنگی چاپ شده سه بعدی باید طی دو تا سه هفته کامل شود. طبق گزارشات هزینه ها متفاوت خواهد بود.

مدیر کلینیک خانم Masahiro Nishikawa گفت: من امیدوارم که مردم با نوزادان خود احساس صمیمیت بیشتری داشته باشند و لذت بیشتری در این واقعه حیاتی مهم زندگی و به نام تحویل به ارمغان بیاورند.

خانم Nishikawa اولین کسی است که خدمات چاپ 3D MSYS را ارائه می دهد، اما این شرکت می گوید که تا پایان سال جاری نیز با یک بیمارستان در کیوشو همکاری خواهد کرد. در سه سال آینده، MSYS امیدوار است 3000 نسخه چاپی در یک سال برای والدین چاپ شود.

    نوشته های مرتبط
    • همه موارد
    • نویسنده
    • دسته بندی