image مکانیزم ریل و واگن (H-BELT) image ریخته گری ساده با پرینترهای سه بعدی

10 ایده جذاب کسب و کار پرینتر های سه بعدی

10 ایده جذاب کسب و کار پرینتر های سه بعدی

10 ایده ی برتر راه اندازی کسب و کار در حوزه پرینتر های سه بعدی در سال 2017

آیا می خواهید از رونق آینده و تقاضا برای چاپ سه بعدی سود ببرید؟ اگر بله، در زیر ده ایده چاپی منحصر به فرد چاپ سه بعدی برای افراد هوشمند، در سال 2017 ارائه می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا 10 ایده جذاب کسب و کار پرینتر های سه بعدی را به شما معرفی کنیم.

10 ایده جذاب کسب و کار پرینتر های سه بعدی

قبل از این، چاپگرهای دو بعدی همان چیزی بودند که ما تا آنجا که ممکن بود با آنها چاپ می کردیم. پرینتر لیزر جت و جوهر افشان به سادگی ما را به نمایی کاغذی از هر آنچه بر روی صفحه نمایش کامپیوتر ما نمایش داده می شد، می رساندند.

با این حال، با ظهور چاپگرهای سه بعدی، ما اکنون می توانیم مدل های سه بعدی از اشیاء نمایش داده شده روی صفحه نمایش کامپیوتر تولید کنیم. بر خلاف آنچه که با چاپگرهای دو بعدی معمولی به دست می آید، خروجی های چاپگرهای سه بعدی به مراتب فراتر از عکس های کاغذی است. آنها اشیاء زندگی واقعی هستند که می توانید ببینید و لمس کنید. اکنون می توانید تصور کنید که چقدر جذاب است.

چاپ سه بعدی هنوز بسیار جدید است، اما وعده ی تبدیل شدن آن به یکی از بزرگترین صنایع همیشه به دلیل ارتباط آن با طیف وسیعی از صنایع و جامعه بسیار به عمل نزدیک است. در حال حاضر، این خبر خوب است: شما می توانید با شروع یک کسب و کار مرتبط با چاپ سه بعدی پول زیادی کسب کنید. حتی اگر یک چاپگر سه بعدی نداشته باشید و حتی اگر متوجه شوید چگونه از آن استفاده کنید؛ شما هنوز هم می توانید از این صنعت آینده بهره مند شوید. بدون اتلاف وقت خود، در زیر با 10 ایده کسب و کار چاپ سه بعدی آشنا شوید.

کسب و کارهایی موفق و جدید در حوزه پرینترهای سه بعدی

 

شرکت خدمات چاپ سه بعدی

اگر شما یک چاپگر سه بعدی دارید یا می توانید آن را خریداری کنید، می توانید یک کسب و کار را شروع کنید که خدمات چاپ سه بعدی را به کسب و کار ارائه می دهد. مشتریان هدف شما کسب و کارهایی هستند که نیاز به ایجاد نمونه های سه بعدی محصول جدید قبل از شروع تولید خود دارند. اگر چه بعضی از کسب و کارها برای این منظور از چاپگرهای سه بعدی خود استفاده می کنند، بسیاری دیگر ترجیح می دهند از خدمات شخص ثالث استفاده کنند.

 

فروش چاپگر سه بعدی

چاپگرهای سه بعدی به سرعت و بسیار محبوب می شوند. و تا زمانی که فن آوری های پیشرفته ترین چاپگر تا به حال تولید شده باشند، همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. شما می توانید با شروع یک کسب و کار که پرینتر های سه بعدی را به فروش می رساند، سهم خود را از این صنعت بگیرید. با این حال، باید اطمینان حاصل کنید که قبل از ورود به بازار، یک بازار هدف مشخص تعریف شده داشته باشید.

 

لوازم جانبی و لوازم چاپگر سه بعدی

بدون شک، شروع کسب و کارهایی که پرینترهای سه بعدی را به فروش می رسانند، ممکن است نیاز به سرمایه های بزرگ راه اندازی کنند؛ و این به این دلیل است که هر واحد به قیمت های بالایی  می رسد، هزاران دلار. با این حال، راه ارزان تر برای کسب درآمد از صنعت چاپ سه بعدی وجود دارد: فروش لوازم جانبی و لوازم چاپگر سه بعدی. اگر در جایی که چاپ سه بعدی محبوب شده  زندگی می کنید، این برای شماست.

 

آموزش

چاپ سه بعدی یک مفهوم جدید برای اکثر مردم است. (در حقیقت، در برخی از نقاط جهان، به معنای واقعی کلمه نامعلوم نیست). اگر شما عمیقا بر روی چاپگرهای سه بعدی و نحوه کار آنها آشنا شوید، می توانید دانش خود را به وسیله آموزش های دیگران که می خواهند یاد بگیرند که چگونه از این دستگاه های شگفت انگیز استفاده کنند، سودمند می کنند. هر دو نفر و مشتریان شرکتی به راحتی می توانند از شما یاد بگیرند.

 

تولید جواهرات

اگر قبلا یک چاپگر سه بعدی داشته اید و متوجه شدید که چگونه از آن استفاده کنید، می توانید کسب و کار کوچک خود را شروع کنید که جواهرات فانتزی را تولید می کند. هنگامی که شما می توانید صدها طرح خلاقانه داشته باشید، چاپگر شما به راحتی آنها را سه بعدی می کند؛ و شما می توانید به صورت آنلاین یا از طریق اینترنت به مشتریان خود بفروشید.

 

قطعات جایگزین بدن

یکی از صنایع که بیشترین استفاده را از چاپ سه بعدی دارد، صنعت مراقبت های بهداشتی است. بیماران اکنون می توانند قطعات جایگزین بدن مانند اندام های مصنوعی و دندان های مصنوعی سفارشی را برای آنها در عرض چند ساعت ایجاد کنند. اگر به دنبال ارائه خدمات چاپ سه بعدی هستید، می توانید در این زمینه تخصص داشته باشید.

 

اسباب بازی های کودکان

اگر بخواهید یک کسب و کار چاپ سه بعدی را شروع کنید، یک منطقه دیگر که می توانید در آن تخصص داشته باشید، تولید اسباب بازی های کودکان و فروش آنها است. یک بازار جهانی بزرگ برای اسباب بازی های کودکان وجود دارد و آنها همواره در خواست هستند. بنابراین، سود فوق العاده ای برای شما ایجاد می کند.

کسب و کارهای مرتبط با پرینترهای سه بعدی

 

یک محصول اطلاعاتی ایجاد کنید

از آنجایی که بسیاری از مردم می خواهند چاپ سه بعدی را یاد بگیرند و برای پرداختن به آن فقط برای پرداختن به آن آماده هستند، می توانید با بسته بندی تمام اطلاعاتی که به یک محصول الکترونیکی نیاز دارند، ثروت ایجاد کنید؛ مانند یک ویدیو یا یک کتاب – و آن را برای فروش قرار داده است. فقط چند نفر در مورد چاپ سه بعدی به اندازه کافی برای پر کردن یک کتاب یا ویدیو طولانی می دانند. بنابراین، رقابت حداقل است.

 

وبلاگ نویسی

راه دیگری برای کسب درآمد از کسب و کار چاپ سه بعدی شما این است که برای به اشتراک گذاشتن همه چیزهایی که درباره تکنولوژی و کاربرد چاپ سه بعدی می کنید، یک وبلاگ بنویسید. با گذشت زمان، شما یک مخاطب بزرگ از خوانندگان ایجاد خواهید کرد که علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ سه بعدی هستند. هنگامی که یک وبلاگ ترافیک بالا ایجاد کرده اید، می توانید از طریق فروش اسلات های تبلیغاتی به خدمات چاپ سه بعدی و شرکت هایی که پرینتر های سه بعدی را چاپ می کنند، شروع به کسب درآمد می کنند، ارائه دوره های الکترونیکی در چاپ سه بعدی، فروش کتاب خود را در مورد موضوع و غیره.

 

بازاریابی سهامداران

حتی اگر شما در بودجه سطح پایین هستید، می توانید ثروت از صنعت چاپ سه بعدی خود را با ارجاع یافتن مشتریان آنلاین و ارجاع آنها به شرکت هایی که پرینتر های سه بعدی را به فروش می رسانند، بیافزایید. از آنجا که این چاپگرها گران هستند.

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ