گارانتی و تعمیرات؛ سیستم شما محافظت شده است!

یک سال گارانتی بی قید و شرط

دستگاه های این مرکز دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط می باشند و تمامی خدمات توسط متخصصین دوره دیده در خارج از کشور، در ایران انجام میشود.

کلیه تعمیرات در ایران

این مجموعه با بهری گیری از متخصصین دوره دیده در خارج از ایران، انواع پرینتر های سه بعدی را بدون خارج شدن از کشور تعمیر مینماید و تا به امروز هیچ یک از مشتریان ما برای خدمات پس از فروش ناراضی نبوده اند.

بیمه پرینتر سه بعدی متفرقه

دستگاه خود را حتی اگر از ما خریداری نکرده اید برای شما گارانتی مینماییم و میتوانید با هزینه اندک از خدمات پس از فروش ما استفاده نمایید.

بر روی عناوین کلیک نمایید

 • در این مرکز سیستمی به صورت آنلاین وجود دارد که به مشتریان عزیز که تحت گارانتی این مرکز میباشند تجربه ای تازه و حرفه ای را میدهد. کارکرد این سیستم به این صورت است که بعد از گرفتن کد گارانتی میتوانند به صورت آنلاین مشکلات خود را مطرح نمایید و سیستم مناسب ترین متخصص برای مشکل شما را پیدا کرده و همان لحظه متخصص با شما تماس میگیرد یا به صورت آنلاین پاسخگوی شما خواهد بود و مشکل شما را به سادگی رفع می نماید.
  برای استفاده از سیستم میتوانید در گوشه سمت راست صفحه از قسمت سیستم هوشمند پاسخگویی استفاده نمایید.

  دکمه
 • دستگاه هایی که از این مرکز خریداری میشوند تحت لیسانس برند های برتر پرینتر های سه بعدی میباشند و زیر پلن محافظت این شرکت ها است پس میتوان گفت که از لحاظ تامین قطعات سخت افزاری و مکانیکی در طول زمانی که مشتریان از دستگاه استفاده مینمایند هیچ مشکلی وجود نداشته و به صورت مادام العمر پشتیبانی قطعات سخت افزاری و مکانیکی انجام می شود.

  دکمه
 • تمام افرادی که در ایران زندگی میکنند معتقد هستند که گارانتی در این کشور اعتباری ندارد ما آماده ایم که خلاف این موضوع را به شما ثابت نماییم.
  دستگاه های این مرکز زیر نظر بهترین برنامه خدمات فروش در ایران میباشند و از نظر نرم افزار، سخت افزار و مکانیک به طور کامل گارانتی میشود. به این دلیل که ما از کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داریم و این محصولات را از میان طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار جهانی انتخاب کرده ایم در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در زمان گارانتی، بدون قید و شرط دستگاه تعمیر و سرویس خواهد شد.

  دکمه
 • یکی از بزرگترین تبلیغات مجموعه ما در سایت، انجمن می باشد؛ زیرا ما به مشتریان این امکان را می دهیم که انتقادات و پیشنهادات خود را با یکدیگر مطرح نمایند و مشتریان جدید نیز می توانند از این طریق از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایند.
  یکی دیگر از محاسن سرویس انجمن پاسخگویی به سوالات احتمالی و بالا بردن سطح علمی توسط خود مشتریان است که به صورت آنلاین میتوانند با یکدیگر تبادل اطلاعات نمایند و جواب مشکلات خود را در این سیستم پیدا کنند.

  برای ورود به انجمن کلیک نمایید
 • یکی دیگر امکانات سایت ما برای پشتیبانی و بالا بردن سطح علمی مشتریان، نشر و تنظیم مقالاتی با پیش زمینه کاملاً علمی است که میتواند مرجع و منبعی برای پیشبرد مقالات دانشجویی و یا بالا بردن سطح علمی علاقه مندان به این عرصه باشد.
  بخش وبلاگ و مقالات از مقاله هایی استفاده میکند که پایه و نظریه های علمی در آنها استفاده شده است پس میتواند علاوه بر بالا بردن تجربیات علاقه مندان پیش زمینه هایی برای کارآفرینی در عرصه پرینتر های سه بعدی به وجود بیاورد.

  برای ورود به بخش اخبار و مقالات کلیک نمایید
 • بخش تعمیرات این مرکز توسط متخصصینی که در خارج از ایران دوره های نرم افزار، سخت افزار و مکانیک پرینتر ها و اسکنر های سه بعدی را سپری کرده اند اداره میشود لذا تیم تعمیرات این مرکز یکی از قویترین و حرفه ای ترین مجموعه های موجود در زمینه تعمیرات پرینتر ها و اسکنرهای سه بعدی است و این تیم به صورت کامل در اختیار مشتریان میباشد تا کوچکترین مشکلی در استفاده از دستگاهای خود نداشته باشند.

  دکمه