image ساخت خانه پرینتر سه بعدی image پرینتر سه بعدی شیرینی

چاپ ماشین بتمن پرینتر سه بعدی

چاپ ماشین بتمن پرینتر سه بعدی

بتمن یکی از شخصیت های محبوب عرصه سینما و تلویزیون و بازی های رایانه ای است که بعد از پرینت و چاپ کت و شلوار بتمن، هنرمندان با استفاده از پرینتر سه بعدی خودروی بتمن را نیز طراحی و پرینت کردند.

پرینتر های سه بعدی ساخت ماشین

ماشین بتمن هم سه بعدی می شود…

در ساخت این قطعه هنرمندان توانستند با یک هزینه بسیار کم ای ماشین را بسازند. در گذشته برای ساخت یک قطعه مشابه همین طرح باید هزینه و زمان بسیاری را صرف می کردند ولی امروزه هنرمندان با یک طراحی دقیق تر و زیبایی و استحکام بالاتر و با هزینه و زمان کمتر می توانند این قطعات را بسازند.

پرینت این خودرو حدود 100 ساعت به طول انجامیده که در ابتدا به صورت 34 قطعه چاپ شده و در انتها قطعات جدا از هم به هم متصل شده اند و این ماشین را ساخته اند.

برای ساخت این ماشین از فیلامنت PLA سیاه و سفید استفاده شده است. برای لاستیک ها از فیلامنت Flexibleکه انعطاف پذیر است استفاده شده است. برای شیشه های جلوی اتومبیل و چراغ های جلو از یک رشته فیلامنت PLA شفاف آبی و برای چراغ های عقب از PLA قرمز شفاف و مات استفاده شده است.

خلاصه مقاله
چاپ ماشین بتمن پرینتر سه بعدی
نام مقاله
چاپ ماشین بتمن پرینتر سه بعدی
توضیح
بتمن یکی از شخصیت های محبوب عرصه سینما و تلویزیون و بازی های رایانه ای است که بعد از پرینت و چاپ کت و شلوار بتمن ، هنرمندان با استفاده از پرینتر سه بعدی خودروی بتمن را نیز طراحی و پرینت کردند.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ