image ساخت مجسمه پرینتر سه بعدی image تکنولوژی چاپ سه بعدی و معالجه اطفال

چاپگر سه بعدی و چاپ شکلات

چاپ شکلات با چاپگر سه بعدی

اگر بگوییم چاپ سه بعدی مواد غذایی که یکی از توانمند ترین بازار های چاپگر های سه بعدی است، جای تعجب ندارد. چراکه هر خانواده با مایکروویو میتوانند مشتری دائمی این چاپگر سه بعدی باشند.

پرینتر های سه بعدی شکلات

کاربرد پرینتر سه بعدی برای قنادی‌ها و رستوران‌ها

همه ی رستوران ها و نانوایی ها و شیرینی پزی ها و… می توانند در بازار خود از چاپگر سه بعدی استفاده کنند. یک شرکت موفق به چاپ سه بعدی شکلات در ابعاد و اشکال فوق العاده ی شکلات برای امسال شد. چاپ سه بعدی شکلات اولین بار در سال 2011 ظاهر شد ، و تنها در سال گذشته آنها را نشان دادند.

حجم ساخت اشکال شکلاتی در حال حاضر 50.180.180 میلی متر میباشد که برا ی چاپ سه بعدی بیابان کوچک شکلاتی که با کیک داخل آن پر میشود به کار می رود.

البته چاپگر سه بعدی شکلات برای طراحی های با ارتفاع بلند فعلا مناسب نیست چرا که سازه های شکلاتی در خطر افتادن هستند. با این حال این چاپگر ها به عنوان یک ماشین کار آمد به بازار عرضه میشود.

پرینتر سه بعدی توانسته قدرت خودش را در تمام عرصه ها به نمایش بگذارد. تنوع در طرح های اجسام مختلف ، بالا بردن دقت ساخت ، بالا بردن سرعت، کاهش دادن زمان ساخت ، از جمله آورده های پرینتر سه بعدی میباشد.

کار کردن با این دستگاه ها به قدری جذاب و جالب است که اگر یک بار با آن کار شود میل و رغبت کاربر را برای کار بیشتر با این دستگاه بر می انگیزد. این صنعت بازار کار های زیادی را نیز ایجاد کرده و تولیدی های زیادی را به کار انداخته. کارخانه های تولید فیلامنت یا همان مواد اولیه ی پرینتر سه بعدی یکی از تولیدی های وابسته به پرینتر سه بعدی میباشد. در کار های ذوقی و طراحی ها که انقلاب چشمگیری ایجاد کرده. چاپگر سه بعدی و چاپ شکلات از جمله کاربردهای بسیار خوشمزه پرینترهای سه بعدی هستند!

خلاصه مقاله
چاپگر سه بعدی و چاپ شکلات
نام مقاله
چاپگر سه بعدی و چاپ شکلات
توضیح
چرا که هر خانواده با مایکروویو میتوانند مشتری دائمی این چاپگر سه بعدی باشند.همه ی رستوران ها ونانوایی ها و شیرینی پزی ها و... میتوانند در بازار خود از چاپگر سه بعدی استفاده کنند.یک شرکت موفق به چاپ سه بعدی شکلات در ابعاد و اشکال فوق العاده ی شکلات برای امسال شد. چاپ سه بعدی شکلات اولین بار در سال 2011 ظاهر شد ، و تنها در سال گذشته آنها را نشان دادند.
نویسنده
انتشار دهنده
ایکس پرینتر سه بعدی
لوگو انتشار دهنده
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ