image چاپ سه بعدی – دبی image برق چاپگرهای سه بعدی

چاپگر سه بعدی Creality

چاپگر سه بعدی Creality

چاپگر سه بعدی Creality: تولیدکننده چاپگر سه بعدی Creality ، که هفتمین سالگرد تولد آن است ، چاپگر سه بعدی HALOT-SKY جدید مبتنی بر رزین را راه اندازی کرده است.

HALOT-SKY که به عنوان سیستم پرچمدار جدید این شرکت شناخته می شود ، جدیدترین نسخه اضافه شده به سری جدید HALOT Creality است و تلاش می کند ویژگی های درجه حرفه ای را در بسته بندی درجه مصرف کننده قرار دهد. این سیستم با هدف علاقه مندان ، فروشندگان و SME ها ، با حجم ساخت به ابعاد 192 120 120 200 200 میلی متر ، و یک صفحه نمایش LCD با وضوح 4K برای چاپ سه بعدی با کیفیت عالی ارائه می شود.

Creality همچنین ادعا می کند که HALOT-SKY با چندین نوع رزین سازگار است ، با کاربردهایی از جمله قالب های دندانی ، مدل های معماری ، جواهرات و قطعات تزئینی.

چاپ سه بعدی رومیزی با Creality

Creality در سال 2014 تاسیس شده و در شنژن مستقر است و خود را به عنوان یک بازیگر قدرتمند در بازار چاپگرسه بعدی دسک تاپ ثابت کرده است. این شرکت با داشتن سیستم هایی مانند CR-6 SE و CR-30 در درجه اول در چاپ سه بعدی FDM درجه مصرف کننده فعالیت می کند و یک مشتری جهانی برای راه اندازی دارد.

اگرچه اینطور که تلفظ نمی شود ، این شرکت همچنین طیف وسیعی از چاپگرهای LCD سه بعدی را برای پاسخگویی به نیازهای تولید با دقت بالا برای مشتریان خود ارائه می دهد. علاوه بر سری جدید HALOT ، Creality دارای یک سری LD است که شامل LD-006 ، LD-002H و LD-002R است. هر یک از این سیستم ها دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود هستند ، از جمله صفحات LCD تک رنگ ، سیستم های فیلتر هوای کربن فعال و عملکرد ضد الگوسازی.

چاپگر سه بعدی Creality
چاپگر سه بعدی Creality

چاپگر سه بعدی HALOT-SKY

جالب اینجاست که Creality انتخاب کرده است که مجموعه ای از ویژگی های برتر را در HALOT-SKY قرار دهد و این در برچسب قیمت 949 دلار منعکس شده است.

با نگاهی به قاب خود سیستم ، ما یک پوشش تلنگر بسیار مفیدی داریم که منطقه ساخت را احاطه کرده است. تنظیمات پوشش فلیپ به طور قابل توجهی کمتر از درب های معمولی بهم ریخته است ، به این معنی که کاربران نگران نباشند که معمولاً رزین را از داخل دستگاه تمیز کنند. این شرکت همچنین محور Z را برای عملکرد نرمتر تقویت کرده و ضخامت لایه را تا 0.01 میلی متر ارائه می دهد.

HALOT-SKY همچنین به یک منبع کاملاً جدید داخلی “Super Spotlight” منبع نور UV مجهز شده است. با ارائه 120 وات نیرو ، موتور سبک Creality’s بیش از 90٪ یکنواختی نور را ارائه می دهد ، که باید جزئیات ویژگی خوب را بدون توجه به جهت صفحه ساخت اطمینان حاصل کند.

بعلاوه ، این شرکت HALOT-SKY را با پردازنده مرکزی Cortex-A53 که توسط شرکت نیمه هادی ARM انگلیس تولید شده است ، تهیه کرده است. این پردازنده اغلب در وسایل الکترونیکی مصرفی روزمره مانند تلفن های هوشمند و کنسول های بازی یافت می شود ، بنابراین چاپگر سه بعدی باید در بخش سرعت پردازش رشد سالم داشته باشد. کاربران می توانند با استفاده از یک صفحه لمسی کاملاً رنگی 5 اینچی در قسمت جلوی خود به UI اصلاح شده و براق دسترسی پیدا کنند.

همه اینها را با هم گره بزنیم ، Creality یک برنامه تلفن هوشمند را برای استفاده با HALOT-SKY راه اندازی کرده است. این برنامه همراه با قابلیت های داخلی Wi-Fi چاپگر ، به کاربران امکان می دهد تا وضعیت ساخت خود را در زمان واقعی شروع ، متوقف و کنترل کنند. برای کسانی که تجربه ساده تری می خواهند ، اتصال USB نیز یک گزینه است.

اقلام چاپگر سه بعدی Creality
اقلام چاپگر سه بعدی Creality

مشخصات فنی و قیمت گذاری

در زیر مشخصات فنی چاپگرسه بعدی HALOT-SKY  آورده شده است. این سیستم برای سفارش با قیمت 949 دلار در دسترس است.

حجم ساخت: 192 120 120 200 200 میلی متر

وضوح: XY 0.01 – 0.05 میلی متر

ضخامت لایه: 0.01 – 0.2 میلی متر

سرعت چاپ: 1 – 4 ثانیه / لایه

وضوح: LCD 3840 x 2400

ابعاد: 340 29 292 55 552 میلی متر

وزن: 16.5 کیلوگرم

Summary
Review Date
Reviewed Item
چاپگر سه بعدی Creality
Author Rating
51star1star1star1star1star
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی
  • تگ